Doufám, že nejsem těhotná?

Anonymní
22.11.20 18:52

Doufám, že nejsem těhotná?

Dobrý večer,

koncem října jsem byla pozitivní na covid. Během covid příznaků jsem měla asi dva dny průjem (ne přímo voda, ale měla jsem takovou řidší stolici) skoro nic jsem nejedla jen přesnidavky a ovoce. Celou dobu jsem brala HA. Doteď nejsem v pořádku a mám různé bolesti a obtíže.

Cca od pondělí 16.11. kdy jsem byla asi 1,5 hodiny venku, jsem začala chodit častěji na WC na malou (moč je prý v pořádku) a z ničeho nic mám citlivé bradavky na dotek (nepříjemně to bolí, když si je zmáčknu), bolí mě trošku bedra, šíje a krční páteř a píchá mě v třísle. Bála jsem se, abych nebyla těhotná, ale beru HA Sidreta už několik let pravidelně, nikdy nevynechávám, tak jen doufám, že Covid nesnižuje účinek HA.
Jak jsem byla pozitivní na covid tak jsem HA dobírala a týden na to od 31.10. jsem měla docela silnou menstruaci.. S přítelem jsme spolu měli pohlavní styk až 6.11., a to už jsem zase HA brala.

Z možnosti těhotenství jsem velmi nervózní, nechce se mi ani dělat test, tak si možná tím stresem různé příznaky vsugerovávám nebo nevím. Dobírám platíčko HA a MS by měla přijít 27-28.11. Podle mě kvůli stresu už ani pár dní nemám moc chuť na jídlo, hlavně ráno, mám nechutenství.. mohla bych být těhotná, když celou dobu beru HA a s přítelem jsme měli styk v listopadu stěží 4× kvůli tomu, že mi po covidu není pořád dobře? :?

Pokud ne, uklidníte mě, ale nechápu ty divné symptomy..

Příspěvek upraven 22.11.20 v 18:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
521
22.11.20 18:57

Účinek antikoncepce hlavně snižuje průjem. Otázka na jak dlouho. To by mělo být v přívalovém letáku nějaké info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5501
22.11.20 18:58

Udelej si test a budes vedet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 19:00

@Nicole 1234 Jj to vím, ale to právě ani nebyl úplně průjem (kolikrat jsem měla průjem že jsem běhala pořád, brala uhlí a bylo mi zle) toto bylo spíš řídká stolice, jak jsem nic skoro týden nejedla.. každopádně pak se mi normálně dostavila menstruace. Až 3.11. jsem začala brát nové platíčko a první styk po tom všem byl 6.11.. tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
101
22.11.20 19:01

Pardon, ale tato otázka je zcela zbytečná. Počkej na MS. Pokud nepřijde, udělej si test.
HA není 100% ani normálně, znám holky, co otěhotněly i přes ni, průjem a některé léky (jako antibiotika) mohou účinek snižovat. Příznaky mohou být těhotenství, ale taky cokoliv jiného.
Tady tě těžko někdo zdiagnostikuje na dálku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 19:05

@Suelinda Já vím, jen jsem chtěla trošku uklidnit nebo jestli někdo neměl něco podobného.. nevím, z čeho mě např. už 6 dní bolí bradavky, to se mi stalo asi 1× a jen na 2-3 dny. Bolest zad a ostatního bych tak neřešila, po tom covidu je mi denně něco jineho.. Jsem mladá a dítě zatím nechceme, tak se děsím i toho testu :?

• Citovat
  • Nahlásit
123
22.11.20 19:20

Tak pokud ma prijit 27-28, jeste tam stejne asi nic nebude… nechapu, proc jste nepouzili aspon treba spermicidni krem, kdyz teda dite nechces nebo aspon sprcku, kdyz js8 nebyla ve forme a bala ses selhani antikoncepce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 19:40

@JeckoKacko Nebála jsem se selhání HA, ani by mě to nenapadlo, když jsme měli sex za listopad všehovšudy 4× a poslední MS jsem měla 31.10.-4.11., nemít tyhle divné symptomy, tak jsem v klidu :?

• Citovat
  • Nahlásit
101
22.11.20 19:54

Máš mít za pár dní MS, bradavky jsem občas mívala citlivé. Teď v těhotenství je to jiný. Na příznaky je podle mě navíc brzo, i když to má asi každý jinak. Já si dělala test asi dva dny po vynechané MS, příznaky začly až potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
22.11.20 20:18

Jako takhle, jestli si mela takovou srajdu, ze tebou vsechno jen projelo, tak i ty pilule, co si sezobala. Takze nemely vubec cas zaucinkovat, tudiz je to, jak kdybys nebrala zadne :think: udelej test a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
22.11.20 20:23

Já to prostě nechápu, stejně vám to tu nikdo nikdy na 100 procent neřekne, padesát lidí ze sta napíše, že nemělo nic podobného a z toho byla půlka těhotná a půlka ne a dalších 50 lidí vám napíše, že mělo něco podobného a z toho byla půlka těhotná a půlka ne, z toho si stejně nic nevezmete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
22.11.20 20:43

Elaborát jako hrom a perla - nechce se mi dělat test :roll:
To už opravdu hloupost nemá meze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
23.11.20 07:31

Covid nesnižuje účinnost… Ale urputny průjem a zvracení by mohl… Ale hlavně nemoc může oddálit „MS“, kvůli vyceroanosti organismus vše mohlo posunout. Podle mě je šance minimální, protože tělo se i od HA nějakou dobu čistí… Ale každá jsme jiná… Pokud bysi dlouhodobě brala prášky nepravidelně, účinnost se snižuje… Pokud bys dělala nějakou zásadní dietní chybu (třeba některé bylinky), účinnost se snižuje… Dokonce i alkohol může trochu snižovat účinnost… A když se takhle sejde víc faktorů, které snižují… Není nic snazšího, než si udělat test… Jinak to stejně nepoznáš a ani na testu to nemusí být zatím vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama