Dovolená 1dospělý+1dítě

Lia
4466
31.8.09 15:11

Dovolená 1dospělý+1dítě

Prosím nevíte některá, které CK nebo hotely nabízí 1lůžkové pokoje s přistýlkou?
Dítěti je přes 2 roky, ale ani tak nechci platit plnou cenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
31.8.09 16:34

Co jsem se divala tak celkem nemecke CK nabizi pokoje pro jednu osobu s pristylkou.
A vim ze fischer ma v katalogu nabidku jednoluzkovych pokoju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
31.8.09 16:56

Lia, cestovky většinou nedávají ceníky jednolůžáků do katalogů, protože se moc neprodávají a tudíž se to nevyplatí. Zkus kontaktovat nějakou cestovku, podle destinace, kam chceš jet. Určitě budou mít něco v mimokatalogové nabídce a pošlou ti to.Ale obávám se, že jednolůžák s přistýlkou nebude o tolik levnější než klasický dvoulůžák.

• Nahlásit
  • Citovat
24896
31.8.09 20:20

Kámoška jela jen se synem od Tipa Tour.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
31.8.09 20:28

Jo tak tohle jsem řešila vloni s dcerou a i paní v cestovce nic nenašla, divila se, že se nepočítá např. se samotnýma matkama či prarodiče+ vnouče. Dcera měla v té době necelých 6, jediná možnost plná cena, což jsem zavrhla a otázka tipu " a nemáte někoho, kdo by jel s váma" dost blbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.9.09 08:41

zkus se jeste podivat na www.odletyzostravy.cz tam u nekterych zajezdu jsou JP ale stoji vice nez DP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
1.9.09 09:21

Holky, díky..

Ještě mě napadlo něco a napsala jsem kamarádce, která je v Itálii jako doma, že by mi domluvila nocleh a jídlo a já bych se tam dopravila vlakem..Našla jsem spojení které jede jen 17 hodin, tak čekám,co z toho bude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
1.9.09 10:05

Lia, pokud nejsi zaměstnanec CD nebo rodinný příslušník a nemáš volnou jízdenku FIP na Itálii a Rakousko, vyjde tě ten vlak dost draho. Před mateřskou jsem dělala v cestovce, která se přímo na toto zaměřovala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.9.09 10:06

Lio jaké spojení vlakem? Taky jsem hledala a nenašla nic, leda s blbými přestupy, nejlépe v noci :-( a to jsem si netroufla. Ještě loni jezdil přímý vůz do Benátek, ale ten jsem letos nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20
1.9.09 10:09

Já jsem jela loni jako průvodce skupiny do Neapole. Jeli jsme přes ČB, Linz, pak ještě jedno město(nepamatuji se), Řím, Neapol. Přestupovali jsme 3× a cesta trvala 24 hodin, nic příjemnýho. Pro ty, co mají vlak zadáčo (FIP), tak ti to tolik neřeší, ale platit to :twisted: Vychází to mnohonásobně dráž než autobus. Mrkni na CK Galatea, tuším, že ti prodávali autobusové jízdenky do Itálie. Těch cestovek je ale mnohem víc, ale nepamatuju si je, už je to přece jenom pár měsíců, co jsem doma :D

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20
1.9.09 10:14

Anonymní, pokud hledáš vlakové spojení na IDOS, tak tam nemusíš mít všechny mezinárodní spoje. Zkus hledat na německých železnicích, ty mají mnohem lepší vyhledávač.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.9.09 10:23

Ahoj, hledala jsem v normálním jízdím řádu ČD. Přestupy bych s děckem nezvládla. Dřív to jezdilo Praha - Salzburg - Rimini, pak nějakou dobu jen Praha - Venezia - byl to přímý vůz. A ten už najít nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20
1.9.09 10:25

Anonymní, já myslím, že bys přestupy zvládla v pohodě, v Linzi jsme měli 2 hodky, v Římě dokonce 4,5 :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20
1.9.09 10:26

Ten přímý vůz do Benátek už nejezdí :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.9.09 10:49

Ahoj, přestupy možná jo, ale tu celkovou dobu jízdy pak už ne :-) to už je podle mě lepší ten autobus (a taky mnohem levnější). Jenže co naplat, není se kde projít, vlak je bezpečnější atd.

Jediný myslitelný spoj do Itálie podle mě je z Prahy (17:14 - R 207 Mathiass Braun) do Salzburku a odtud do Itálie (EN 237 Allegro don Giovanni). ale ten přestup je mezi půlnocí a jednou, a to bych se i bála to tam někde hledat. Asi zaměstnanci ČD o severní Itálii už ztratili zájem, ten vlak tam jezdil dlouhá léta.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama