Dovolená na Djerbě

876
20.9.06 17:03

Dovolená na Djerbě

Ahoj,
uvažujeme o dovolené na Djerbě začátkem listopadu. nesehnala jsem žádného průvodce, tak mám pár dotazů - jaké je tam počasí v listopadu? Jak dlouho tam trvá cesta? Co setam dá dělat kromě válení se u moře? Jakékoli zkušenosti přivítám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3678
20.9.06 17:31

Ahoj,

no listopad nevím, tak dlouho jsme tam nebyli, ale každopádně počítej s tím, že už se tam pak hodně brzy stmívá.
Jinak je to tam moc pěkný, můžete si půjčit auto a procestovat celý ostrov.
Dá se jet po Římské cestě, která vede mořem až do Tunisu. Na Djerbě je Španělská pevnost, můžeš přejet do Tunisu i trajektem na výlet..
Jsou tam různé výlety lodí, vození na velbloudu nebo projížďka v kočáru s koňmi..

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
20.9.06 17:33

Jo a cesta letadlem 2 až 2,5 hodiny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
20.9.06 20:50

Tak v listopadu bude určitě brzo tma - my byli loni v září a tma byla v osm.
Moře asi taky taky nebude nic moc, už v říjnu je prý voda dost špinavá - hodně řas a velké vlny.
Jinak k výletům je spousta možností - poradila nám naše animátorka v hotelu a využili jsme místní taxíky - jsou fakt levné.
Jinak trošku byl konumikační šum - skoro nikdo tam neumí anglicky, takže němčina to jistí a tu zase neovládám já.
Jesti tě ještě něco zajímá, pošli mi SZ. Teď už mě nic nenapadá.
Jo a tam jsme letěli s Tunis Air a cesta trvala 3,5hod. Tak pozor na leteckou společnost, zpět jsme byli za slabé 3 hoďky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama