Dovolená - neplacené volno

Anonymní
25.7.20 09:23

Dovolená - neplacené volno

Ahoj, mam dotaz, nikdo z rodiny nebo známých tento problém neřešil a tak to zkusím zde. Podala jsem výpověď z PP a k 30.9.2020 mi skončí výpovědní lhůta, z tohoto důvodu se mi zkrátil nárok na dovolenou (s tím jsem počítala), ale problém je v tom, že mám zaplacený zájezd od února (nemohla jsem tušit, že v létě podám výpověď), stornopoplatek mi CK nevrátí. Chybí mi 3 dny, poslala jsem do práce písemnou žádost o neplacené volno… co když mi nevyhoví? Řešila jste některá z vás podobný problém, jak dále postupovat? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4550
25.7.20 10:24

No nijak. Musite jit do prace a nebo nedojit a prijmout veskere komplikace, ktere s tim muzou byt spojeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5084
25.7.20 11:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz, nikdo z rodiny nebo známých tento problém neřešil a tak to zkusím zde. Podala jsem výpověď z PP a k 30.9.2020 mi skončí výpovědní lhůta, z tohoto důvodu se mi zkrátil nárok na dovolenou (s tím jsem počítala), ale problém je v tom, že mám zaplacený zájezd od února (nemohla jsem tušit, že v létě podám výpověď), stornopoplatek mi CK nevrátí. Chybí mi 3 dny, poslala jsem do práce písemnou žádost o neplacené volno… co když mi nevyhoví? Řešila jste některá z vás podobný problém, jak dále postupovat? Děkuji.

Zkus se domluvit se zaměstnavatelem na prescasu a ty tři dny si nadělej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
25.7.20 13:06
@malina83 píše:
Zkus se domluvit se zaměstnavatelem na prescasu a ty tři dny si nadělej

tak ono ne každé zaměstnání jde nadělávat :-) :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13666
25.7.20 13:26
@evulinda79 píše:
tak ono ne každé zaměstnání jde nadělávat :-) :zed:

Nechápu Tvou povýšenou reakci. @malina83 poradila, aby to zkusila. Ale možná víš, kde zakladatelka pracuje, pak jsi ale stejně mohla reagovat lépe, nemyslíš? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
25.7.20 18:38

@malina83
Bohužel mi toto zaměstnavatel neumožní. Proto se snažím zjistit víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
25.7.20 19:03
@Černá vdova píše:
Nechápu Tvou povýšenou reakci. @malina83 poradila, aby to zkusila. Ale možná víš, kde zakladatelka pracuje, pak jsi ale stejně mohla reagovat lépe, nemyslíš? ;)

to není žádná povýšená reakce, nýbrž pravda, málokteré zaměstnání se dá nadělávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama