Dovolená od dítěte

1191
27.6.20 14:22

Dovolená od dítěte

Taky byste někdy potřebovaly dovolenou od vlastního dítěte? Ačkoli je hodné, úžasné a šikovné. Tomu mému jsou jen dva roky, ale i tak jsou dny, kdy mám chuť si tk hodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
27.6.20 14:26

Když potřebuji dovolenou tak hlída manžel. Dovolenou si beru často, protože mame tři děti. Dva pubertaci kteří jsou horší než to dvouleté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
27.6.20 14:28

Já si ji udělala tak, že jsem začala chodit občas o víkendu do práce. :grinning:
Ještě nikdy se mi tak nechtělo pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
27.6.20 14:33

To já bych potřebovala pár dní v kuse. I když vím, že by se mi stýskalo. My se o druhé teprve pokoušíme, mít tři, asi by mě už jeblo :wink: jo, taky občas utíkám do práce jak podpalena. A nejhorší jsou dny, kdy utéct nemůžu, neboť tatínek není doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16284
27.6.20 14:51

Ja abych si odpocinula, potrebovala bych tak 2-3 tydny. Par hodin ci dokonce 2-3 dny mi nepomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
27.6.20 15:13

Zrovna ji mam. Od deti od vcera a od manzela ode dneska. Budou pryc do zitra… Od rana mam krasny tvurci cas (pracuji). Ted jeste v pyzamu obedvam a otevrela jsem emimi. Pak budu delat to, co prijde.

Takze absolutne chapu a pokud mas moznost, dovcu od ditete si doprej. Bez vycitek. :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49246
27.6.20 15:13

Mi to tak neprijde, ze dopoledne mame ve skolnim roce kazdy svuj program. A doma se sejdeme po 15h.
My mame od vcera odpoledne deti na vylete. Vrati se v nedeli. Po dlouhe dobe mame volny vikend pro sebe. Je tady moc ticho. Kocour chodi a hleda je, mnamci, aby je privolal. A my premerujeme palubky na podbiti a budeme zitra natirat :joy:.
Ale zas pristi a dalsi tyden se to srovna, ze maji domluvene kamaradky/kamarady, ze prijdou, kdyz budou mit rodice v praci, at nejsou sami. Takze bude zas veselo a vsude plno neposednych blech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9171
27.6.20 15:14
@warita píše:
Ja abych si odpocinula, potrebovala bych tak 2-3 tydny. Par hodin ci dokonce 2-3 dny mi nepomaha.

Haha mam to stejne, takze asi jeste nasledujicich 15-20 let smolik :mrgreen:. Tuhle jsem zrovna premyslela, kolik bych byla ochotna zaplatit tomu, kdo by na mesic odvezl deti nekam pryc a ani mi radsi netelefonoval, jak se maji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
27.6.20 15:19

Jak ja uz se tesim! Mam doma desetimesicni a jedu od jejiho narozeni nonstop, hlidani zadne nemam.. Zijeme v zahranici a babicky kvuli koronaviru jsme navstivit nemohli. Za 14 dni ale uz jedem a planuju si to teda poradne uzit. :dance: Soucitim s temi co tuhle moznost nemaji, je to strasne vycerpavajici..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
27.6.20 15:34
@lalaláček píše:
Taky byste někdy potřebovaly dovolenou od vlastního dítěte? Ačkoli je hodné, úžasné a šikovné. Tomu mému jsou jen dva roky, ale i tak jsou dny, kdy mám chuť si tk hodit…

Když ji potřebuju, domluvím hlídání a pak s chlapem někam vyrazíme. Stačí i víkend, nebo prodloužený víkend.. ;) I na zahraniční dovolené jsme byli sami a dítě bylo na hlídání…
Praktikujeme to tak cca od půl roku dítěte. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587
27.6.20 15:40

Mít jen jedno dítě, tak to by byla pohoda, to bych měla někdy aspoň nějaký čas pro sebe :-D ale mám dvě malé, za měsíc budou mít jeden a dva roky. Nejtěžší na tom je právě to, že mám u sebe non-stop jedno dítě, protože na hlídání udám vždycky jenom jedno, takže až trochu povyrostou a mně se podaří udat obě na hlídání, tak to bude úplně novej svět :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
27.6.20 15:56

Mam 3 male deti a 4te na ceste. Utikam odpicivat do prace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23184
27.6.20 16:27

Mám tři a uvažuju o tom tak 3× denně :mrgreen: Nejmladší zvládne hlídání max 2-3h zatím ( což většinou využíváme kvůli nutným věcem, ne volnu). Už se těším, až mu sbalim batůžek a půjde na víkend k babičce. A my někam za hranice všedních dnů. Ale to je ještě tak rok čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12800
27.6.20 17:11

Mám tři a potřebovala bych dovolenou aspoň měsíc. Plánuji, že až budou všechny táborového věku, tak jim všem zaplatím tábor na 3 týdny :mrgreen:
Bude mě to sice stát přes 20tis, ale jsem si jistá, že to bude super investice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3567
27.6.20 17:37

Jasne, ze je to obcas treba. Mne stacilo se i sama jit projit, navic jsem se pokazde brzy vracela do prace. Letos je to umocnene jeste coronou, kluci jsou od 13. brezna doma, takze krome prace, kde toho mam nad hlavu a domacnosti jeste 3 mesice uceni s mladsim synem. Starsi je uz uplne samostatny, ale preci jen stres kolem maturity a prijimacek je taky znat. Uprimne si ted pripadam uplne vyrizena a bez vidiny dovolene, no nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama