Dovolená přes Booking.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 81 příspěvků 31.05.19 08:24
Dovolená přes Booking.com

Zdravím všechny, plánují se zarezervovat dovolenou prave přes tuto stránku, nasla jsem si dovolenou v zahraničí a nikde tak nepíšou odlet kde a v kolik, to znamená, ze letenky nejsou započítány do toho? Poprvé objednavat dovču přes toto, tak se ptam zda s tím někdo nema zkušenosti. Případně diky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15122 příspěvků 31.05.19 08:25

Přes Booking.com si rezervujes jen ubytovani. Letenky si musíš koupit zvlast…

jestli chces mit dovcu se vsim vsudy, tak musíš na portalu typu Invia.cz, dovolena.cz, eurovikend.cz apod…

Modesta
Závislačka 2551 příspěvků 31.05.19 08:27

@Teri18

Hele já si přes tyhle stránky objednávala jen ubytování v hotelu. Nikdy jsem neslyšela, že by rezervovali i letenky, ale je pravda, že tak dva roky už jsem ji nepoužila. Mohlo se teda něco změnit :nevim:

Spíš si ale myslím, že dopravu budeš muset zařídit zvlášť.

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 2669 příspěvků 31.05.19 08:29

To bude bez letenek, jen ubytovani. Letenky a transfer si musis zaridit sama

bartsch
Závislačka 4989 příspěvků 31.05.19 08:33

Tak přes Booking.com už několik let zařizuji ubytování. To není cestovka, je to ubytovací portál. Lze si však ke své rezervaci ubytování zařídit i ostatní věci - půjčení auta, transfer z letiště atd.

jannina1
Závislačka 4704 příspěvků 31.05.19 08:34

..

Příspěvek upraven 31.05.19 v 10:11

Bábrdl
Generální žvanilka 23838 příspěvků 31.05.19 08:54
@Teri18 píše:
Zdravím všechny, plánují se zarezervovat dovolenou prave přes tuto stránku, nasla jsem si dovolenou v zahraničí a nikde tak nepíšou odlet kde a v kolik, to znamená, ze letenky nejsou započítány do toho? Poprvé objednavat dovču přes toto, tak se ptam zda s tím někdo nema zkušenosti. Případně diky :)

Booking je jen zprostředkovatel ubytování.
Nejde o cestovní agenturu, ani cestovní kancelář.

VeruMar
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 31.05.19 09:02

Ahoj, taky prosim o radu. Kdyz budeme 2 dospely a 5 mesicni mimi, s tim, ze pro nej nepotrebuju velkou postel, ale pozadam o postylku pro mimi, staci rezervovat dvouluzkovy pokoj? Kdyz zadam, ze 2 osoby+1 dite, nabizi mi to jen pokoje s vice luzkama a kdyz vyberu dvojluzak, tak mi to napise, ze to neni to, co jsem hledala (proste nevim, jestli muzu objednat dvouluzak pro tri a jak je to s cenou). Nejak tomu na tech strankach nerozumim :woman_shrugging_tone1:

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 31.05.19 09:07

Pokud se neumíš plynně domluvit alespoň jedním světovým jazykem, tak se na to radši vykašli. Booking, AirBNB a podobné servery zprostředkovávají ubytování v soukromí. Letenky do dané destinace, transfery v místě, stravu i program si organizuješ sama. Pokud si z nás neděláš „dobrý den“, tak bych ti doporučila raději využít služeb cestovní kanceláře.

masinka9
Kelišová 5135 příspěvků 31.05.19 09:11

@VeruMar na arBnB je to celkem snadné to označení dítěte. Navíc prostě můžeš tomu ubytovateli napsat, jestli mají i mini postýlku

Plavuše
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 31.05.19 09:11

@Caboverde

Jsou tam i hotely, penziony a jine… ale pokud autorka ze stranek nepochopila, o co se jedna, tak bych se taky radsi obratila na cestovku. Jinak booking vyuzivam velmi casto a zatim spokojenost, ale je to na planovani dovolene na vlastni pest, neni to zajezd.

VeruMar
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 31.05.19 09:25

@masinka9 ja tady taky oznacila i to dite, 0 let, ale jak mi vybihaji nabidky tech hotelu a jsou tam ruzne pokoje, tak se mi libi apartman jako dvouluzak a nevim, jestli ho muzu objednat, kdyz vlastně mam vyhledavac na ty tri lidi. Jestli kdyz kliknu na ten dvouluzkovy, nesnizi se automaticky cena na dve osoby a pak by byl problém s tim mimi. Jinak pri objednani je pak jestli chci pristylku, tak si prave rikam, ze dvouluzak+pristylka (=postylka pro mimi a tu maji v nabídce ) bude spravna objednavka. Jinak je to v CR, ne cizina, a krome soukromé zpravy pres booking nemuzu najit zadne webovky ani jiny kontakt :nevim:

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36200 příspěvků 31.05.19 09:30
@VeruMar píše:
@masinka9 ja tady taky oznacila i to dite, 0 let, ale jak mi vybihaji nabidky tech hotelu a jsou tam ruzne pokoje, tak se mi libi apartman jako dvouluzak a nevim, jestli ho muzu objednat, kdyz vlastně mam vyhledavac na ty tri lidi. Jestli kdyz kliknu na ten dvouluzkovy, nesnizi se automaticky cena na dve osoby a pak by byl problém s tim mimi. Jinak pri objednani je pak jestli chci pristylku, tak si prave rikam, ze dvouluzak+pristylka (=postylka pro mimi a tu maji v nabídce ) bude spravna objednavka. Jinak je to v CR, ne cizina, a krome soukromé zpravy pres booking nemuzu najit zadne webovky ani jiny kontakt :nevim:

Většinou máš někde dole na stránce, pod nabídkou pokojů, podmínky pro ubytování malých dětí. Při objednání se pak dá ubytovacímu zařízení zaslat doplňující informace k objednávce.

marin
Extra třída :D 10088 příspěvků 31.05.19 10:28
@VeruMar píše:
@masinka9 ja tady taky oznacila i to dite, 0 let, ale jak mi vybihaji nabidky tech hotelu a jsou tam ruzne pokoje, tak se mi libi apartman jako dvouluzak a nevim, jestli ho muzu objednat, kdyz vlastně mam vyhledavac na ty tri lidi. Jestli kdyz kliknu na ten dvouluzkovy, nesnizi se automaticky cena na dve osoby a pak by byl problém s tim mimi. Jinak pri objednani je pak jestli chci pristylku, tak si prave rikam, ze dvouluzak+pristylka (=postylka pro mimi a tu maji v nabídce ) bude spravna objednavka. Jinak je to v CR, ne cizina, a krome soukromé zpravy pres booking nemuzu najit zadne webovky ani jiny kontakt :nevim:

A nelze si dát název ubytování do google a objednávat přímo přes majitele bez zprostředkovatele? Nám tenkrát jeden majitel penzionu řekl, že kdybychom si to objednali napřímo, tak to je levnější.

milktea
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 31.05.19 11:38
@marin píše:
A nelze si dát název ubytování do google a objednávat přímo přes majitele bez zprostředkovatele? Nám tenkrát jeden majitel penzionu řekl, že kdybychom si to objednali napřímo, tak to je levnější.

už jsem se setkala s tím, že než aby penzion investoval do vlastních webovek, tak je pouze na ubytovacích portálech (i tam musí něco platit, ale má víc šanci, že ho někdo najde - dost lidí hledá ubytko pouze přes ubyt. portály). I tak lze ale majitele kontaktovat a domluvit se.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama