Dovolená Řecko uprchlíci

3239
17.6.15 13:34

Dovolená řecko uprchlíci

Zdravím všechny, uvažuji nad letošní dovolenou. je tady prosím někdo kdo už ted byl v Řecku? Jak tam doopravdy vypadá situace s uprchlíky?
Děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
17.6.15 13:38

Ano, táta se včera vrátil ze Zakynthosu. S urpchlíky žádný problém, žádného neviděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
17.6.15 13:55

A co Kos. Holky jedou příští týden?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5526
17.6.15 14:15

@Halka švagrová tam byla minulý týden, neříkala nic, jenom si stěžovala, že bylo přeturistováno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
17.6.15 14:25

My jedeme v září do Itálie a mám z toho fakt strach :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
17.6.15 14:46

@sovicka1 taky jsem chtěla, ale zrušila jsem to..nemám z nich vůbec dobrý pocit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
17.6.15 14:46

Kamarádka se vrátila před týdnem z Kosu a říkala, že to bylo v pohodě, žádný problém nezaznamenala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
17.6.15 14:47

@Blekota
díky, na Zakynthos se chystáme letos. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
17.6.15 16:26

Těch řeckých pstrovu bych se až tak nebala, ti pak putují do vnitrozemí. Ale v té Italii jsou desetitisíce osob…zase si říkám, co by měli z toho jet do přímořských městeček…leda snad okrádat turisty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
17.6.15 21:00

Já měla jet na Kos 4.6 a stornovala jsem to. Měla sem jet s kamošou mým a její synem (19m) já ještě ke všemu těhotná. Nedalo mi to a raději jsem to zrušila. Nicméně kamoška si našla náhradu a jeli s dětma. Všechno bylo v naprostém pořádku, nikde nikdo. Nebýt těhotná tak asi taky jedu, takhle jsem to brala jako nějaké „znamení“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
18.6.15 12:13

Holky díky, snad to bude v pohodě.
Jedou mojí rodiče a 4 děti (holky už jsou ale velké všechny 9 - 12 let - dvě moje, dvě bráchy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
18.6.15 12:27

Super holky díky :-) to jsme ráda… mám vybraný bud řecko a nebo kypr :-) chci s malou ještě nikde nikdy nebyla :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
26.6.15 13:13
@helenkanai píše:
Zdravím všechny, uvažuji nad letošní dovolenou. je tady prosím někdo kdo už ted byl v Řecku? Jak tam doopravdy vypadá situace s uprchlíky?
Děkuju…

Uprchlíků bych se tam nebál. Jednak je tam turistů mnohonásobně více než těch uprchlíků (a takoví rusáci - to jsou opravdu super spoluhosti :x :twisted: ) a jednak ti uprchlíci nechtějí v Řecku nic vyvádět. neb jim jde o to se dostat do Německa, Francie a pod. Jak v Řecku udělají průser - tak konečná :! A EU mohou leda tak :mavam:
A ani Řecko nemá zájem si poškodit reputaci místa na ideální dovolenou - Češi je nezajímají, ale mohli by tam přestat jezdit Němci a Rusáci.

Čeho bych se bál mnohem, mnohem víc, že Řecko zase vyhlásí bankrot - ale tentokrát bez eufemismů a prachy nebudou dostupné v bankomatech, obchodníci nebudou brát karty, mohou přestat fungovat služby atd.
To si myslím, že je o letošním létě mnohem pravděpodobnější než problém s uprchlíky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2835
26.6.15 14:26

Taky mě zajímají nejnovější informace, hlavně kdo se vrátil z ostrovů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama