Mám toho dost :-/

17.6.15 08:19

Mám toho dost :-/

Ahoj, asi se potřebují jen vykecat a možná poradit, jak se s tím vším vyrovnat :jazyk:
Obvykle nemám ve zvyku se nějak litovat, nebo se v něčem dlouho rýpat, ale teď mi to nějak nejde :oops:
K věci, nasypalo se toho na mě teďka moc, koupili jsme si další dům, takže jsme se stěhovali, já v 9. měsíci, takže to bylo náročný, ale stálo to za to :D jenže ten druhý dům nám nějakém dobytek vykradl… Skoro nic už tam nebylo, ale škoda byla stejně několik desítek tisíc korun :pocitac:
Do toho kamarádky-kdykoli se jim ozvu, tak nemají čas, pak se dozvím, že na spolupracovnice čas má :roll: nebo jiná situace-řekla mi, že s dětma nesmí ven. Sice sem nechápala proč nesmí ani na procházku, ale OK, až budete moct, děj vědět… No asi za dva dny se mi s kočárem prochází pod oknama 8o :roll:
Další věc, včera měla naše nejmladší dva měsíce, ale většina manželovi rodiny se ještě ani neobtěžovala se tu ukázat :? A nemají ani tu trochu slušnosti aspoň napsat :? Jasný, chápu, že to není jejich povinnost, ale v rámci toho, že tvrdí, jaká jsou skvělá rodina a jak se pořád vídají :roll: bych čekala aspoň tu omluvu :nevim:
Pak manželova máti už čtvrtej víkend po sobě :zed: řekla, že přijde na kafe a pak se ani neobtěžovala zavolat, že nepřijde :pocitac: ale plnou hubu keců že tu v týdnů zvonila (neohlášeně) a my nebyli doma 8o :roll:
Zas si říkám, že můžu bÿt ráda, že aspoň naší mají zájem :srdce: a že mám ségru, která vlastně je i ta kámoška :srdce: Taky vím, že se dějí i horší věci, ale prostě to na mě nějak padá a já nevím jak si to v sobě srovnat (stejně s ničím z toho nehnu) :jazyk:
Díky že jste přečetli až sem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
17.6.15 08:25

Nejsou to jeste hormony ze sestinedeli? ;) ne fakt, myslim, ze akorat citliveji vnimas, co se delo i normalne, na „kamaradky“ se vykasli, tchyni asi ze zivota nevymazes :mrgreen: ale aspon ji zkus hodit za hlavu.
ja treba prvni dva mesice nechtela nikoho videt, obtezovalo me i kdyz nekdo volal. dej tomu cas, veci se utrepou a stejne se ted bude vsechno tocit kolem ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
17.6.15 08:32

Ziju v Praze. Uz 6let. Kamosky tu nemam, jen zname z prace. Moji nejlepsi kamaradkou je ma sestra.
Rodinu neresim. Az budou chtit ozvou se. Vyprdni se na to a uzivej si mimco!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Ali-Ali je to možný, nevím, u prvního sem byla rozhozená hrozně, to mě rozbrečela i reklama (chudák chlap) :mrgreen: ale teď sem se právě cítila líp i si to svým způsobem víc užívám, malá je zlatá a já jsem už od porodu i víc v klidu, dokonce i můj to říká :lol: mě samotnou štve, že mě to štve :roll: ale nějak se přes to zatím nedovedu přenést, i když vím, že bych měla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874

Vše moc hrotíš. Teď ti příjde, že je vše postavené na hlavu. Dej tomu čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 08:42

@palapa snad se do tohohle stádia-neřeším, až budou chtít, ozvou se-taky brzo dostanu :-) teď mě to vadí i kvůli mýmu, vidím jak ho to mrzí a štve, že většinou se ozvou jenom když něco potřebují :? Přece jen je to rodina :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.6.15 08:45

Neštve tě náhodou tvůj chlap? Přijde mi to trochu, jako bys hledala kde jaké zástupné problémy, abys nemusela řešit ten „hlavní“ ;) Jestli to tak není, tak bych se zařídila po svém, užívala si život po svém a ostatní neřešila - stejně to není možné ;) Kámoška se s tebou nechce sejít a ani nemá tolik slušnosti, aby ti to sdělila, najdi si jinou. Stává se, že si lidé přestanou rozumět. Rodina manžela nemá zájem, nedá se nic dělat. Tchýně se ohlásí a nepřijde, nedá se nic dělat. Přístě bych domluvu brala pouze jako orientační a klidně nebyla doma. Ne naschvál, ale prostě bych se zařídila tak, jak mi to bude vyhovovat. Budeš pak o hodně spokojenější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.6.15 08:52

@Verunecka289 Já tě docela chápu. Prostě se cítíš sama. Prožívala jsem to samé. Kamarádky najednou jakoby neměly čas, přišly jedině, když jsem nachystala nějakou oslavu s občerstvením a tak. Přitom bydlí v těsné blízkosti a kolikrát jsem je slyšela, jak sedí na balkóně a klábosí. Ale obě mají už děti velké a mají prostě jiné starosti, než jsem měla já s miminem. Hodně to zamrzí, když si pak člověk zpětně uvědomí, že za ty tři roky tu skoro nikdo nebyl…
Ale zase jsem si našla jiné známé, má to i svoje pozitiva. Takže nevěš hlavu! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
17.6.15 09:04

@Verunecka289 Třeba jsi nesnesitelná a všechny se*eš. :jazyk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:04

@Blekota asi na tom něco bude ;)
@tiffany Nene, chlap to není :) mě je jasný, že to jsou svým způsobem ptákoviny, normálně bych to asi tak neprožívala, ale že se to všechno tak nakupilo, tak mi asi trvá to v sobě zpracovat… Jasný, lidí si přestanou rozumět, mě tam nejvíc vadí to lhaní :x to že s nezájmem nic neudělá taky vím ;) jen to v sobě nějak zpracovat a zbavit se té nepříjemné „pachuti“ z toho všeho :jazyk:
Jinak ono to tak asi nevypadá, ale já jsem 98% času spokojená :D jen si pak vzpomenu na toto a to mi trochu zkazí náladu :jazyk: ale tenhle pohled z venku jsem přesně potřebovala :) myslím, že se z toho tady trochu vypíšu, získám trochu nadhled a bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:10

@Black Cat jo, blbý na tom je, že když jsme byly těhotný (děti máme pár měsíců od sebe) tak to bylo furt, už se těšíme, až budeme jezdit s kočárama, budem chodit na kávićky… A pak lhaní a trapný výmluvy :roll:
@Virginia joo možný je všechno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
17.6.15 09:15

@Verunecka289 Já jsem třeba ve věku, kdy všechny mé známé, nechci říkat ani kamarádky, mají odrostlé děti, já též. A najednou mimino. Koukám na to, jak se najednou ty vazby samy od sebe zpřetrhaly, člověk je zčistajasna osoba s podivnou koulí na noze, nestojící ani za kafe.
Prakticky mi zůstala jedna jediná kamarádka, ta, co byla celoživotní přítelkyní. Zbytek zmizel. Nic mě nijak extra nesejří, tak to beru tak, jak to je, a navrch k tomu, jako bonus, mám poučení o přátelích a známých. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:29

@Virginia jo, tak poučení mám taky :mrgreen: Po tolika letech (už se ani nehodí to počítat :jazyk: ) a potom, co všechno jsme ustály, sem to fakt nečekala teda :? Nestojící ani za kafe, joo to je úplně přesný :jazyk: Ale zas na druhou stranu je fajn zjistit, že máš i opravdovou kamarádku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:31

Já jsem ve věku, kdy začínají mít holčiny okolo mě pomalu miminka (já bych také ráda, ale zatím nějak nejde) a vztahy se nám také dost zpřetrhaly… Tím, že ty holky neumí řešit nic jiného, než že jejich miminka a podobně, tak si s nim člověk najednou nemá co říct… A to nemyslím nějak špatně, jen to vidím z té druhé pozice… A moc se těším na to, až jednou také budu mít mimi a najednou se budu mít o čem bavit… Ale asi to takhle nemám sama, protože moje kamarádka, co má mimi, tak si stěžuje už od těhotenství, že ji opustily všechny její kamarádky a celkově i kamarádi, co s nima kdysi podnikali různé akce a tak… Na jednu stranu je mi to líto.. i když se kolikrát snažím, tak se stejně konverzace stočí zpět k jejímu mimi… Nepochopte to prosím nějak špatně, jen popisuji svůj pohled na věc. Každopádně zakladatelko, hlavu vzhůru! máš úžasné děti, tak na ostatní úplně kašli a užívej! Však oni až něco budou chtít, tak přilezou… ať už manželovo rodina, nebo kamarádky… ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:31

Aspoň pak člověk neinvestuje čas do lidí, kteří za to nestojí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie