Dovolená Tenerife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

StaráZnámá
Kecalka 114 příspěvků 25.04.18 23:27
dovolená Tenerife

Ahoj :srdce:

ráda bych se poptala na vaše zkušenosti s dovolenou na Tenerife (já, manžel a 8mi letá dcera)… Zajímá mě s jakou cestovkou máte dobré zkušenosti? Který hotel by jste doporučily? Nebo jste jely bez cestovky? :))

díky předem za všechny tipy a postřehy :kytka:

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3183 příspěvků 26.04.18 06:46

My jsme byli sami i s CK, nejen na Tenerife. Takže jestli vás vyjde levněji vlastní pěst, jděte do toho, ale výjimečně se může stát, že je levnější CK, a to německá, častěji. Nebo se to bude pohybovat nějak podobně. Já už bych s českou cestovní kanceláří nejela, protože to znamená letět s Travel Service, a to už nikdy víc absolvovat nehodlám :pocitac: Z Německa jsme letěli s více CK, nikdy se průšvih nestal, tam je to jedno :palec: S českou jsme byli s Canaria travel a dobrý, ale nevím, jak se vyhnout Travel Service :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >