Dovolená Tenerife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

StaráZnámá
Kecalka 106 příspěvků 25.04.18 23:27
dovolená Tenerife

Ahoj :srdce:

ráda bych se poptala na vaše zkušenosti s dovolenou na Tenerife (já, manžel a 8mi letá dcera)… Zajímá mě s jakou cestovkou máte dobré zkušenosti? Který hotel by jste doporučily? Nebo jste jely bez cestovky? :))

díky předem za všechny tipy a postřehy :kytka:

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3080 příspěvků 26.04.18 06:46

My jsme byli sami i s CK, nejen na Tenerife. Takže jestli vás vyjde levněji vlastní pěst, jděte do toho, ale výjimečně se může stát, že je levnější CK, a to německá, častěji. Nebo se to bude pohybovat nějak podobně. Já už bych s českou cestovní kanceláří nejela, protože to znamená letět s Travel Service, a to už nikdy víc absolvovat nehodlám :pocitac: Z Německa jsme letěli s více CK, nikdy se průšvih nestal, tam je to jedno :palec: S českou jsme byli s Canaria travel a dobrý, ale nevím, jak se vyhnout Travel Service :nevim:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama