Dovolená Tenerife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
StaráZnámá
Kecalka 114 příspěvků 25.04.18 23:27
dovolená Tenerife

Ahoj :srdce:

ráda bych se poptala na vaše zkušenosti s dovolenou na Tenerife (já, manžel a 8mi letá dcera)… Zajímá mě s jakou cestovkou máte dobré zkušenosti? Který hotel by jste doporučily? Nebo jste jely bez cestovky? :))

díky předem za všechny tipy a postřehy :kytka:

Reakce:
mau-mau
Závislačka 3437 příspěvků 26.04.18 06:46

My jsme byli sami i s CK, nejen na Tenerife. Takže jestli vás vyjde levněji vlastní pěst, jděte do toho, ale výjimečně se může stát, že je levnější CK, a to německá, častěji. Nebo se to bude pohybovat nějak podobně. Já už bych s českou cestovní kanceláří nejela, protože to znamená letět s Travel Service, a to už nikdy víc absolvovat nehodlám :pocitac: Z Německa jsme letěli s více CK, nikdy se průšvih nestal, tam je to jedno :palec: S českou jsme byli s Canaria travel a dobrý, ale nevím, jak se vyhnout Travel Service :nevim:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 16.01.19 22:20

Oživuji diskuzi. Neví někdo náhodou, který hotel na Tenerife má vyhřívaný bazén? Byli jsme v červnu a bazén byl celkem teplý i bez ohřívání, ale chtěli bychom nyní jet buď v únoru nebo březnu, tak aby se dalo koupat. Jde mně o vlastní zkušenost, v katalogu má uvedeno spousta hotelů bazén s možností ohřívání, ale ne všechny hotely to mají zapnuté.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >