Letní příměstský tábor HOPSÁRIUM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni85
Stálice 79 příspěvků 25.04.18 12:28
Letní příměstský tábor HOPSÁRIUM

Ahoj holky!

měla jste některá z vás děcko na příměstském táboře v Hopsáriu. Moje děti by tam chtěly, tak sbírám info o tom jestli to stojí za to.

Díky :)

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 25.04.18 12:52

Mladší syn byl několikrát, poprvé ve 4, starší teda jenom jednou už byl na to moc velký, ale oba byli spokojení. Jeden rok byl tábor zaměřený na pohádky, pak na dějiny a vědu, už si nepamatuju přesně ty další. Dopoledne něco tvořili, plnili různé úkoly ke kterým hledali indicie, odpoledne si hráli na atrakcích apod.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama