Letní příměstský tábor HOPSÁRIUM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni85
Stálice 79 příspěvků 25.04.18 12:28
Letní příměstský tábor HOPSÁRIUM

Ahoj holky!

měla jste některá z vás děcko na příměstském táboře v Hopsáriu. Moje děti by tam chtěly, tak sbírám info o tom jestli to stojí za to.

Díky :)

Reklama

Reakce:

Ijen
Kecalka 411 příspěvků 25.04.18 12:52

Mladší syn byl několikrát, poprvé ve 4, starší teda jenom jednou už byl na to moc velký, ale oba byli spokojení. Jeden rok byl tábor zaměřený na pohádky, pak na dějiny a vědu, už si nepamatuju přesně ty další. Dopoledne něco tvořili, plnili různé úkoly ke kterým hledali indicie, odpoledne si hráli na atrakcích apod.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

“Kravín“ jim nebyl dobrý, teď Iráčané jezdí v mercedesu a točí si chudé migranty

Sedmnáctičlenná rodina iráckých uprchlíků Battových „oblafla“ s podporou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama