Dovolená Turecko 2020

Anonymní
12.1.20 20:15

Dovolená Turecko 2020

Dobrý večer, chtěli bysme jet tento rok do Turecka na dovolenou, všichni mě to ale vymlouvaji skrz bezpečnost. Letíte někdo taky? Ve Španělsku, Chorvatsku, Itálii se mi moc nelíbilo. Řecko je drahé Egypta se bojím i já :lol: Tak nám zbylo Turecko a Tunys. Anonym chodí sem rodina která mi to vymlouva

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

12.1.20 20:18

Můžu se zeptat konkrétně čeho se v Egyptě bojíš víc, než v Turecku nebo Tunisku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
12.1.20 20:20

Ja osobne zvolila letos Egypt pred Tureckem. Situace se Syrii a nyni s Iranem pro me nedela Turecko bezpecne. Egypta se nebojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 20:28

To nevím čeho se v Egyptu víc bojím tak nějak tam nikdo ani z kamarádů a známých nejezdí tak to tak mám zašifrovane. Navíc je to 4 hod letu kdy já jsem histerka i na ty 2 do Turecka, prasky alkohol nic nepomůže

• Nahlásit
  • Citovat
12.1.20 20:32
@Anonymní píše:
To nevím čeho se v Egyptu víc bojím tak nějak tam nikdo ani z kamarádů a známých nejezdí tak to tak mám zašifrovane. Navíc je to 4 hod letu kdy já jsem histerka i na ty 2 do Turecka, prasky alkohol nic nepomůže

Do Turecka se nelíta jen dvě hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6941
12.1.20 20:33
@elinka90 píše:
Ja osobne zvolila letos Egypt pred Tureckem. Situace se Syrii a nyni s Iranem pro me nedela Turecko bezpecne. Egypta se nebojim.

Holky, neblbnete, je to už davno dle mého v osude, a to mi nikdo nevymluvi. Nicméně ne, nebojím se Turecka, věřím pevně, že MZV by neohrozila občany, takže ne, nebojim se. Jedu do Turecka a už teď se strašně těším. Jedu do Alanye, daleko od letiště, ale už teď se strašně těšíme. Jinak pokud se bojíte vyloženě Alanye, tak doporučuji destinaci Bodrum, leží na Egejskem moři, blízko řeckého ostrova Kos :slight_smile:. Takže můžete zvolit Bodrum, to je od Sýrie vskutku daleko a ještě jako bonus to máte blízko na letiště, cca 40 až 50 km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6941
12.1.20 20:33
@Cinkatko píše:
Do Turecka se nelíta jen dvě hodiny…

Léta se tam zhruba 3 hodiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
12.1.20 21:07

Přítel byl teď v prosinci v Antalyi a v turistických destinacích se nic oproti předchozím rokům nezměnilo. Takže je to spíš otázka, zda chcete podporovat finančně Erdogana, ale jinak bych se toho nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
12.1.20 22:54

Ahojky uz po třetí poletíme do Turecka, poprvé jsme byli v oblasti Belek v Belconti Resort hotel a nyni poletíme podruhé do oblasti Kemer, loni jsme byli v Sailor's beach club a letos budeme v Limak Limra resort &hotel - vybíráme podle dětí a zatím jsme byli naprosto spokojení… Oblast Belek ma písčité pláže ale moře není průzračné kvůli písku a oblast Kemer ma oblázkové a i písčité za to voda je průzračná- čistá. Vždy se k nám chovali jako v bavlnce a my k nim taky :srdce: Na každé dovče jsme si dokonce vytvořili s pár zaměstnanci kamarádský vztah a do teď si občas napíšeme a posílame fotky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 05:33

@Kornel Ahoj tam jsme byli minulý rok a super. Akorát ten hotel má kolem sebe menší hotely a ubytovali nás v tom malým. Ze začátku nám to vadilo že musíme docházet na jídlo atd ale nakonec jsme byli rádi že máme malinký hotel s bazénem kde není prelidneno. Personál, jídlo, moře a hlavně cena super.

• Nahlásit
  • Citovat
4010
13.1.20 06:24
@Anonymní píše:
@Kornel Ahoj tam jsme byli minulý rok a super. Akorát ten hotel má kolem sebe menší hotely a ubytovali nás v tom malým. Ze začátku nám to vadilo že musíme docházet na jídlo atd ale nakonec jsme byli rádi že máme malinký hotel s bazénem kde není prelidneno. Personál, jídlo, moře a hlavně cena super.

Jé tak to je super, dekuji za info. My jsme nechteli do hlavni budovy a vzdy si vybirame aby jsme meli pokoji s dvemi loznicemi, tak snad i pokoj bude dobry. Jeste jednou dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4582
14.1.20 17:45

My letíme až na konci srpna, takže bůhví, co za takovou dobu bude. V cestovce mi kamarádka říkala, že kdyby to nebylo bezpečné, tak si to prodejce nelajzne a nabídne jinou destinaci. My letíme do Pegasos royal, něco mezi Side a Alanyí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
14.1.20 19:33
@AstraG píše:
My letíme až na konci srpna, takže bůhví, co za takovou dobu bude. V cestovce mi kamarádka říkala, že kdyby to nebylo bezpečné, tak si to prodejce nelajzne a nabídne jinou destinaci. My letíme do Pegasos royal, něco mezi Side a Alanyí.

My letíme na začátku července tak snad bude vše v pořádku :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 19:42

Holky bude vše super, my právě chceme konec června. Já tu destinaci miluji líbí se mi tam, chovají se tam skvěle aspoň co mám já zkušenosti. Nakupování super ceny, minule jsem skoro musela doplácet za kufr kolik jsem si toho brala. Nelíbilo se mi tak nikde jinde ani ve Španělsku, Itálii, Chorvatsku. O Řecku jsme přemýšleli ale za tu cenu si chci radši užít Turecko i s nakupami a v cestovce mi Řecko vymlouvali že za to kolik to stojí tak místní lidé, moře a pláže nepatří zdaleka mezi top.

• Nahlásit
  • Citovat
4010
14.1.20 19:51
@Anonymní píše:
Holky bude vše super, my právě chceme konec června. Já tu destinaci miluji líbí se mi tam, chovají se tam skvěle aspoň co mám já zkušenosti. Nakupování super ceny, minule jsem skoro musela doplácet za kufr kolik jsem si toho brala. Nelíbilo se mi tak nikde jinde ani ve Španělsku, Itálii, Chorvatsku. O Řecku jsme přemýšleli ale za tu cenu si chci radši užít Turecko i s nakupami a v cestovce mi Řecko vymlouvali že za to kolik to stojí tak místní lidé, moře a pláže nepatří zdaleka mezi top.

Manžel a i cestovka rika uplne to stejne, ja totiz chtela do Řecka ale bylo nam to rozmluvene ze za podminky ktere mame zaplatime v Řecku jednou tolik… bože my letos letíme s prazdymi kufry protoze ty nakupy ktere jsne tam udelali tak jame byli radi ze nam to vubec vlezli vahove do limitu takze letos bereme jen plavky, kratasy, tilka a zabky zbytek kupujeme tam! Manzel si koupil rifle ktere tady v zivote za ty prachy nekoupi a ta kvalita!!! Ja s dcerou kabelky, soupravy, kratasy, tricka, šaty..pro syna hadriky!..bez komentare. Denne peru a susim v susicce a perfektne drzi takze fakt doporucujeme! Chovani k nam byli úžasní, když jsme pozorovali ty namyslene a nevychovane Rusy co rano snidali vodku a to jako 90% rodin rano na lehatku po snidani uz popijeli 8o pak bylo veselo - jsme meli aspon kino :lol: ale nikdy nikoho neohrožovali ani neprovokovali jen na personál nebyli úplné „košér“ což nám byli líto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama