Reklama

Downův syndrom očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rottentocore 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 16:57
Downův syndrom očkování

Zdravím, neočekávaně se mi narodila holčička s DS. Nemáte tady někdo zkušenost jak je to s očkováním u dětí s DS? Budou jí 3 měsíce a já nevím, jestli očkování odložit třeba na půl roku nebo později a nebo očkovat teď?

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7864 příspěvků 20.12.16 17:50

U zdravých jako normální zdravé děti. Jinak na facebooku je skupinka Klub nejmenších dětí s Downovým syndromem, když se tam přihlásíš, určitě se najde někdo, kdo poradí a pomůže.

rottentocore 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 18:43

@kotyk nemám fb

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 18:45

Možná se to nehodí ale můžu se zeptat kolik vám je?

rottentocore 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 19:06

Je mi 30. V době početí 29. Abychom to zkrátili. 1. Screening v pořádku. Riziko DS 1:37000, 2. Též všechno v pořádku. Měla jsem všechna vyšetření kromě odběru plodové vody. K tomu nebyl důvod. Buď jsem byla ta 1 z 37000 nebo chyba lékaře. Já si jsem jistá že chyba lékaře…

kotyk
Echt Kelišová 7864 příspěvků 20.12.16 23:55

@rottentocore Dostalas kontakty na rannou péči a Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem? Ten Facebook zvaž. Ta skupina je uzavřená, takže tam není nikdo, kdo by tam neměl být. Kdybys tam položila tuhle otázku, už bys nejspíš měla celkem vyčerpávající info. Ono vůbec to je tak, že dost pravděpodobně to, co budeš řešit, už někdo řešil, a dokážou tě nasměrovat bez zbytečného tápání.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.12.16 07:34

@rottentocore rozhodně bych to konzultovala spíš s odborníkem na DS než na emiminu.. já bych odkládala, co to jde :nevim:

rottentocore 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:43

@martina.se no neznám odborníka. A pediatra chce očkovat po Novém roce. Moc se mi to nezda

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 09.01.17 16:18

@rottentocore Neočkovala bych v zimním období, navíc je chřipková epidemie. Odsuňte to až po půl roce věku, do té doby budete mít čas vyhledat si potřebné informace, zda vůbec je očkování vhodné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama