Reklama

Hexavakcína - zdravé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ifar
Kecalka 153 příspěvků 20.12.16 16:47
Hexavakcína - zdravé dítě

Dobrý den,

prosím prosím všechny maminky, které naočkovaly hexou a jsou bez následků. Všude se dočítám jaké hrůzy se dějí po očkování a jsem z toho trochu vyděšená. Čeká nás za měsíc očkování první hexou a jak to tak bývá, lidi nikdy nenapíšou, že to proběhlo bez problému. Jsem toho názoru, že radši naičkuju, než vidět svoje dítě umírat na černý kašel, ale nechápu, proč jsou lékaři tak hrozně protivní, když člověk chce o trošku odložit termín. Budeme očkovat ve 3,5 měsících…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Billi
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 20.12.16 16:50

Starší syn byl očkovaný od 3 měsíců a neměl problémy.

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 20.12.16 16:52

Očkování přesně podle kalendáře a malá je ok

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 20.12.16 16:53

Obě děti očkované od tři měsíců a zcela bez problému. A to ještě dostaly v ten samy den vždy pigaro proti pneumokokům

luca241
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 20.12.16 16:53

Naše malá očkována první dávkou mezi 5. a 6.měsícem (odklad kvůli její předchozí nemoci).První 3 dávky naprosto bez rekace, poslední dávka s velkou reakcí. Naštěstí ale bez jakýchkoliv následků. Ale. Všechny mé kamrádky krom jedné očkovaly dle očkovacího kalendáře a až na zvýšenou teplotu u některých dětí, všichni bez reakcí.

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 16:56

@Ifar Malý má v půl roce za sebou 3 dávky hexy a 2 Prevenaru, naprosto bez problémů. A když čteš ty tzv. hrůzy z očkování, tak doporučuji si zachovat trochu odstup a použít i matematiku - např. kolik dětí je očkovaných vs. kolik z nich má údajné problémy po očkování a kolik z těch údajných problémů je skutečně z očkování… někteří mají na očkování tendenci svádět i to, že tu noc po něm venku nesvítil měsíc tak, jak měl ;)

Hadumi
Extra třída :D 13268 příspěvků 20.12.16 16:56

Očkováno ve 2.,3.,4. a 20m. Vždy s reakcemi, ale troufám si tvrdit, že bez trvalých následků (tedy já je nevidím).

xkoup21
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 45 inzerátů 20.12.16 16:58

My taky bez problemu.

hanzy
Echt Kelišová 8333 příspěvků 20.12.16 16:59

Take jsem mela malou ockovanou dle schematu a bylo to v podstate bez reakce. Nedavala jsem teda Synflorix ani Prevenar. Jen povinnou hexu.

Ifar
Kecalka 153 příspěvků 20.12.16 17:00

@Ellusa To samozřejmě vím. Malá je donošená, zdravá, myslím, že má od nás dodičů i kvalitní genetický základ, ale ten červík v hlavě bude pořád. Jestli malá bude mít následky nebo ne mi nikdo neřekne, jen se chci uklidnit :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 17:03

Moje dítě je očkované podle očkovacího kalendáře a nikdy žádná reakce… já spíše nechápu ty neočkovací, ale tak co, je to jejich dítě :nevim:

Taara69
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 20.12.16 17:04

Očkovali jsme dle kalendáře, naprosto bez problémů.

Dulii
Kecalka 337 příspěvků 20.12.16 17:05

Syn je očkovaný, bez odkladu a bez reakcí :)

Shreya
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 20.12.16 17:07

Očkujeme přesně podle kalendáře a vše je naprosto OK! ;)

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 20.12.16 17:17

Dcera ockovana dle kalendare plus i nepovinna ockovani. Az na zvysenou teplotu a spavost je dobra. Musim zaklepat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama