Reklama

Drátěný nebo látkový košík?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 08.02.17 14:31
Drátěný nebo látkový košík?

Ahoj všem, budeme pořizovat klasický hluboký, houpací kočárek. Máme možnost buď s drátěným košem nebo látkovým. Slyšela jsem, že drátěný toho v případě potřeby více unese a že i při projíždění sněhem je lepší. Jaké jsou Vaše zkušenosti? Předem všem děkuji :D

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 08.02.17 14:36

Látkový (za mě) vypadá líp, takže já bych šla do látky v případě, že nemáš v plánu jezdit na velký nákupy sama s kočárem. Nosnost máš vždy napsanou pro daný kočár, tak se můžeš jednoduše řídit tím.

iiiv
Extra třída :D 10855 příspěvků 08.02.17 14:38

Drátěný, nehorší je látkový na patentky.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7687 příspěvků 08.02.17 14:54

@asimpa mám látkový je na něm nosnost 3kg ale už jsem vezla i víc :-D takže za mě látkový :-)

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 15:00

Za mě drátový, když vidím jak je špinavej, moc si neumím představit jak by vypadal ten látkovej..Ale jsme z vesnice a furt jsme v lese a na poli, takže záleží kam s tím hodláš jezdit.
A navíc se mi líbí i takové retro kočárky takže i pro to drátěný.
Taky pokud se rozhodnete pro drátový, je dobré mít možnost kočárek přes zimu v teple aby to pak nezačlo reznout nebo něco, přeci jen sníh, sůl…

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 08.02.17 15:08

Mne ty dratene prijdou tedy strasne melke. Ze se tam ani nakup nemuze vejit 8o

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 08.02.17 15:10

Jinak ja mam latkovy. Nosnost patrne ty 3 kg. Ale u nas obstaravam nakupy téměř vyhradne ja a vozim v nem mnohem, mnohem vic…

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 08.02.17 15:22

Já dávám přednost látkovému, když je hodně špatný terén tak jde nadzvednout a když kočár nemá kolečka spojená v osách, tak to dost zvýší průjezdnost. Ségra první zimu jezdila úplně bez košíku, s košíkem neměla šanci s kočárem skrz sníh vůbec projet. A látkový košík taky ochrání před ušpiněním věci v košíku uložené, takže je nemusíte mít v milionu tašek.

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 08.02.17 15:41

Mela sem oba, do dratenyho se toho veslo min, ale zas vic unes, latkovej jedine na zip, patentky sou za trest, jak sem tam dala neco trochu tezsiho hned celej kosik spad dolu, ale zas se tam vesla spousta veci, dalsi nevyhoda ze se havne behem zimy desne zaspini :)

pelikan21
Generální žvanilka 20384 příspěvků 08.02.17 16:09

Mela jsem jak latkovy, tak drateny a za me to ma tyto vyhody:

drateny - vyhoda - unese vic, daji se tam veci lepe naskladat; nevyhoda - neda se sundat v pripade nutnosti

latkovy - vyhoda - da se sundat, je hodne flexibilni, lepe vypada; nevyhoda - neunese tolik, ale nakup se da dat i na madlo, do „sitovky“. ;)

frame
Kecalka 364 příspěvků 08.02.17 16:43

Mame latkovy a v pohode, uz mame sice sportak, ale to je jedno. Kamaradka ma drateny a jeste jsem ji v nem nevidela nic vest, ma velke oka a rekla bych, ze by ji z toho vsechno vypadlo.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 10.02.17 13:55

Děkuji holky za Vaše zkušenosti :D

asimpa
Stálice 82 příspěvků 10.02.17 13:56

Ještě mám čas, tak popřemýšlím…

asimpa
Stálice 82 příspěvků 16.02.17 14:54

Tak nakonec ve výběru dva adepti. Který by jste vybrali vy? Čekáme holčičku, ale chceme neutrální barvu pro další dítko :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama