Dráždění pindíka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 14:06
Dráždění pindíka

Dobrý den, syn má dva roky a poslední dobou si začal při usínání dráždit pindika. Nastavuje se aby si lehl na ruku a pak se o ni chce dráždit. Ja mu ji pořád vytahuju a on se začne vztekat. Pořád si na něj chytá, tahá..nejhorší je to pred tim spaním..:( uz nevim co mu rikat…mam se poradit s doktorkou?
Děkuji

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 29.08.19 14:16

Jo něco s tím dělej..nejlépe, doktoři, ústav a psychologa..nebo z něj vyroste masturbátor, úchyl a bůh ví co :roll:

Prosimtě slyšela si někdy pojem sexualita batolat?
pomož si strýčkem googlem a bud v klidu.

cell
Echt Kelišová 8305 příspěvků 29.08.19 14:16

No a co? objevil, že je to příjemný. Bude to dělat nejspíš desítky let ;-)

mofiz
Závislačka 2820 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 14:16

Můj manžel by řekl plácnout přes ruce. Není první ani poslední. Nas to také čeká :lol:

Janli
Extra třída :D 10121 příspěvků 29.08.19 14:19

Dítě nech žít, masturbace u malých děti je normální. Lékaře navštiv sama ať ti to vysvětlí. To jsem si nemyslela, že v dnešní době je tohle ještě možný 8o. Evidentně ti chybí osvěta.

MayaLevin
Kecalka 140 příspěvků 29.08.19 14:22

Ale bude z toho mít chlupaté ruce. Já bych ho raději zřezala, dokud není pozdě :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 14:24

A co čekáš, že ti lékař řekne? :roll: Tak jestli nechceš, aby to dělal, odveď pozornost, něco mu třeba dej do ruky, nebo chyť a něco ukaž, ať na to zapomene (to dělám já někde ve společnosti, kde fakt nechci aby stál jak trubka a tahal se za přirození), jinak doma před usnutím ať si dělá co chce. :nevim: A neboj, neutrhne si ho. :P Přece nebude dělat něco, co by jej bolelo. Děti nejsou zas tak hloupé. :mavam:

Ou
Echt Kelišová 8973 příspěvků 29.08.19 14:27

Ano, malé děti onanují.

A ty bys taky byla protivná, kdyby tě přitom matka přerušovala.

Potřebuješ ho naučit, že to nesmí dělat na veřejnosti, to je tak všechno co s tím můžeš dělat, pokud ho nechecš neurotizovat.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 29.08.19 14:27

Ja se musim zastat zakladatelky.Ac jsem v tomto smeru osvicena az az a tolerantni taky, presto mi to u dcer nebylo prijemny. Horsi bylo, kdyz si starsi u mladsi toho zacala vsimat, samozrejme i ji to bylo neprijemny a mala je citliva, stydela se, vedela ze je to soukroma vec…ALE…K tomu ten vyraz je proste hnedrikajici, obe jsme vedely ze…nejlepsi bylo prehlizet, nerozmazavat to, chran buh nejak ponizit ci nadavat.

SlečnaDahlia
Závislačka 2776 příspěvků 29.08.19 14:57

Kdyby to dělal před dětmi na pískovišti, chápu potřebu zasáhnout.

Ale co je nenormálního na tom, když si to dělá sám, v soukromí své vlastní postýlky před spaním? Nebo ty s mužem jste nikdy v posteli nemasturbovali?

Váš příspěvek
Reklama