Dcera odmítá plnit své domácí povinnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 15:56
Dcera odmítá plnit své domácí povinnosti

Ahoj dámy, zakládám tuto diskuzi, abych se vypsala a byla bych vám vděčná i za radu..
Mám 13-tiletou dceru, která odmítá plnit své domácí povinnosti..
Každý den má za úkol -vyklidit myčku, zalít kytky, vyluxovat kuchyn a obývák a udržovat si svůj pokojíček a jednou za 14 dní vytírá schody.
Vždy když se vrátím z práce, tak dcera nic neudělala…Jen leží v posteli na mobilu..A žádné své povinnosti neudela a v pokoji má velkej nepořádek..
Jen jednou za čas se stane, že ty své povinnosti splní…
Nezabírá ani zákaz na mobil a na PC, zrušení kapesního, domácí vězení a nic z toho nezabralo..
A když se jí zeptám, proč jako nic neudelala, tak mi odpoví:,,Tak se mi nechtelo, ne?"A ještě tvrdí, že má straně moc těch povinnosti a že její kámošky mají doma mnoho méně povinnostich..Tak jsem se chtěla zeptat opravdu po dcere chci moc? Co vaše děti dělají/dělali doma ve 13-ti?

Anonym -chodi jsem rodina a kdyby mě tu poznala ex manželiva přítelkyně, nebo jeho máma..Měla bych peklo, že nezvládám výchovu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 15:58

Proc musi denne vysavat, a zalevat kytky? Kytky zalevam 1× tydne a vysavam max 2×tydne a to mam male deti.

truelly
Závislačka 3511 příspěvků 24.08.19 15:59

Každý den luxovat???To máte kolik zvířat v bytě??? :lol:

Šáruší
Kelišová 5060 příspěvků 24.08.19 16:01

Udělej s ní dohodu, myčka denně, kytky 2× týdně ( každý den musí být ulitý) a vysávat ob den.
Jinak neudělala, udělá, až přijdeš domů, její problém.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 24.08.19 16:06

@Verun83 @truelly
U nas doma se taky vysává kazdy den, ale zase mame roboticky vysavač, tak s tim neni namaha :lol: :nevim:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 16:06

Jinak mi prijde, ze toho ma opravdu dost. Trvala bych na tom pokojicku, ze tam musi mit uklizeno.
1-2×tydne vysat. Kytky tak, aby nechciply. Denne opravdu neji potreba. Schody bych ji nechala. To neni takova zatez.
Ale opravdu se ji nedivim, ze se ji nechce denne surovat byt. To by se mi taky nechtelo. Ty snad denne uklizis?

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 16:08
@_.Emilyyy píše:
@Verun83 @truelly
U nas doma se taky vysává kazdy den, ale zase mame roboticky vysavač, tak s tim neni namaha :lol: :nevim:

Jo, ten chci taky. :lol: zatim nic. Musim napsat jeziskovi.
Jinak, kdybych ho mela, tak taky pojede denne. To je jasne. Ale jinak nechci byt otrok domu.

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 24.08.19 16:11

Má toho fakt moc. Mám dceru stejně starou. Uklízí si pokoj a sem tam vyklidí myčku a vynese tříděný odpad. Květiny jsou moje relaxace, vysávat a vytírat nám jednou týdně chodí paní na úklid

VitaminC
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 24.08.19 16:13

A co delas ty?

chaela
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 24.08.19 16:15

Podle mě toho má fakt moc a hlavně zbytečně. Zkus se s ní domluvit, že ji teda povinnosti uberes, ale to co zbyde, bude plnit do puntíku. Za každou nesplnenou povinnost ji jedna další pribyde. Nechala bych ten její pokoj, udržovat v normálním stavu, myčku a třeba ty schody. Vysát můžete společně o vikendu nebo večer a kytky stejně tak.

truelly
Závislačka 3511 příspěvků 24.08.19 16:16
@VitaminC píše:
A co delas ty?

Np ona přece chodí do práce a dcera má prázdniny :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 16:16
@truelly píše:
Každý den luxovat???To máte kolik zvířat v bytě??? :lol:

Jednoho psa..
@VitaminC vencim psa, utiram prach, varim, peru, žehlím, staran se o bazén, sekám zahradu, chodím na nákup…

Agusaguss
Stálice 88 příspěvků 24.08.19 16:16

Moje scera by se na to taky vyprdla :palec:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 24.08.19 16:17

My doma museli 1-2× tydne vysat, o vikendu to delal tatka, kdyz mamka varila, tak po jidle sklidit ze stolu a s tatkou umyt a utrit. Odnaseli jsme odpadky a stridali se v uklizeni zachoda.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 24.08.19 16:18

Tak dle me prace na 40minut denne proc nee??? :nevim:  :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama