Dráždivé mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 13:11
Dráždivé mimi

Ahoj mate někdo zkušenost s drazdivym miminkem? Mame 7 týdnu a malá je uřvaná při všem po jídle při jídle před jídlem v kocaru při prebalovani koupání.. 8o :D vyžaduje neustále nošení a je neodlozitelna ze spaní se leka.. no kdo ma tuto diagnozu tak ví o čem je rec :think: Zajímá mě jestli to někdy ustoupí nebo jak s takovým mimcem zacházet abych doma vůbec mohla něco udělat :( polozim ji kdekoliv a za par sekund se začne kroutit a na to plakat.., uz mi i v te náruči usina hrozne špatně a nespi tak dlouho jak by měla podle mě i vycerpana tak nemůže zabrat.. nevím :think: každopádně jsem zralá na prášky :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bela111
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 18.12.18 13:15

Satek jste zkousela? Navazat do satku a ven na vzduch, uklidni se aspon na chvili. Doma bych povinnosti zredukovala na minimum. Muze ji bolet brisko, pracovala bych i na svem zklidnění, oni tu nejistotu citi:wink:.

Uživatel je onlineTejule
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 18.12.18 13:15

Zkusila bych Hacku

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 13:20
@Anonymní píše:
Ahoj mate někdo zkušenost s drazdivym miminkem? Mame 7 týdnu a malá je uřvaná při všem po jídle při jídle před jídlem v kocaru při prebalovani koupání.. 8o :D vyžaduje neustále nošení a je neodlozitelna ze spaní se leka.. no kdo ma tuto diagnozu tak ví o čem je rec :think: Zajímá mě jestli to někdy ustoupí nebo jak s takovým mimcem zacházet abych doma vůbec mohla něco udělat :( polozim ji kdekoliv a za par sekund se začne kroutit a na to plakat.., uz mi i v te náruči usina hrozne špatně a nespi tak dlouho jak by měla podle mě i vycerpana tak nemůže zabrat.. nevím :think: každopádně jsem zralá na prášky :lol:

Ano, mame tuto diagnozu od neurologa, jsou mu 3 a je uz uplne normalni. Peklo to bylo tak do 5 mesicu a pak se to pomalu zlepsovalo s kazdym vyvojovym posunem. Nejvetsi skok byl, jak zacal lezt a celkem dobre to bylo, jak zacal chodit. Porad byl extremni vzteklina, to se zlepsilo az ted, kratce pred tretim rokem a ted je opravdu zlaty. Ale tak od toho roka uz to bylo docela fajn (a od 5 mesicu uz se to dalo jakz takz vydrzet, aniz by clovek premyslel, ze opusti byt a nevrati se - podotykam, ze syna miluji, ale neco tak narocneho na nervy jsem nikdy v zivote nezazila).

Jak prezit to nejnarocnejsi obdobi? Poridit si satek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 13:21

Zatím jsem zkoušela nositko bez úspěchu .. snažím se byt v klidu ale když dvě az tři hodiny uspavam a malinko se pohnu a je vzhůru tak je to na nervy nápor :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 13:24

@Limi123 otázka zda šátek pomůže , prilozim si ji na břicho a odtahuje se propina .. ale za poslední zkoušku nic nedám :nevim:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 13:39
@Tejule píše:
Zkusila bych Hacku

Jo a Hacku bych take zkusila. My ji nemeli, ale kdybych mela jeste jedno drazdive dite (druhe je nastesti andilek!), tak bych ji koupila hned. Byla to chyba, ze jsme ji nemeli.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 13:40
@Anonymní píše:
@Limi123 otázka zda šátek pomůže , prilozim si ji na břicho a odtahuje se propina .. ale za poslední zkoušku nic nedám :nevim:

V tom satku je napevno. Nejsi z Prahy? Pripadne to muzeme spolu zkusit navazat. Nositko tak nefunguje, chce to opravdu satek.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 13:42
@Anonymní píše:
Zatím jsem zkoušela nositko bez úspěchu .. snažím se byt v klidu ale když dvě az tři hodiny uspavam a malinko se pohnu a je vzhůru tak je to na nervy nápor :roll:

Jo, je to psycho. Ted jde jen o to to nejak prezit. Bude lip! Fakt to za to stoji. Syn je ten uplne zlaty. Zkus tu hacku, ta by take mohla fungovat. A hlidani, pokud mate.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 13:44

A jeste jedna rada nad zlato - neboj se, ze dite naucis spatne navyky. Pokud je napr. schopne usnout v kocarku, tak ho klidne uspavej v kocarku drncanim pres prah. Nebo idealne treba na balkone, pokud mate - venku deti spi lip a delsi dobu v kuse.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 13:59

@Limi123 z Prahy nejsem :( ale zkusím :) Snad to někdy přejde protože pořad čekám ze se něco zlomí ve 3 mesicich :potlesk: jestli ne tak ji opravdu budu muset dávat hlídat řev neřev :think:

dickys
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 14:36

Já měla oba (a toho druhého ještě mám) celkem urvanky :D No a nám pomáhá jenom nošení na ruce, v šátku se mi vztekala jak dcera tak teď syn, to by mě fakt zajímalo, jak to ostatní dělají, že jim tam ty miminka v poklidu koukají nebo spinkají. Mně tam malej usnul jednou asi po 15 minutách vztekani vyčerpáním :lol: Dceru to nejhorší přešlo během 4.mesice, po půl roce už byla celkem v pohodě, jak se začala pohybovat a hodně vnímat okolí.

vbu
Kecalka 114 příspěvků 18.12.18 14:37

Nechala bych zkouknout fyzioterapeutem a zasla na kraniosakralni terapii. Syn byl drazdivy a mel blokadu u lopatky z porodu. kraniosakralni terapie pomohla a musel se hodne nosit v satku. na drazdivost decka ma vliv hodne faktoru jako porod, poporodni adaptace. Bez satku a kranio bych skocila z okna regulerne..

vbu
Kecalka 114 příspěvků 18.12.18 14:39
@dickys píše:
Já měla oba (a toho druhého ještě mám) celkem urvanky :D No a nám pomáhá jenom nošení na ruce, v šátku se mi vztekala jak dcera tak teď syn, to by mě fakt zajímalo, jak to ostatní dělají, že jim tam ty miminka v poklidu koukají nebo spinkají. Mně tam malej usnul jednou asi po 15 minutách vztekani vyčerpáním :lol: Dceru to nejhorší přešlo během 4.mesice, po půl roce už byla celkem v pohodě, jak se začala pohybovat a hodně vnímat okolí.

Ono vsichni tlaci vertikalni uvazy, ale ne kazdy novorozenec ho snese, zejmena pokud ma po porodu treba nejaky blok. ja nosila v nenavidene kolebce nebo kojicim uvaze, ve vertikalu silene vyvadel…az po cca 5-6 mesicich zacal mit rad vertikalni uvaz. Chce to zkouset, co sedne.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.12.18 21:52
@Anonymní píše:
@Limi123 z Prahy nejsem :( ale zkusím :) Snad to někdy přejde protože pořad čekám ze se něco zlomí ve 3 mesicich :potlesk: jestli ne tak ji opravdu budu muset dávat hlídat řev neřev :think:

Napis do skupinky Nosime deti na FB. Urcite bude ve tvem okoli maminka, ktera ti satek pujci a nauci vazat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama