Dráždivé mimi

Anonymní
18.12.18 13:11

Dráždivé mimi

Ahoj mate někdo zkušenost s drazdivym miminkem? Mame 7 týdnu a malá je uřvaná při všem po jídle při jídle před jídlem v kocaru při prebalovani koupání.. 8o :D vyžaduje neustále nošení a je neodlozitelna ze spaní se leka.. no kdo ma tuto diagnozu tak ví o čem je rec :think: Zajímá mě jestli to někdy ustoupí nebo jak s takovým mimcem zacházet abych doma vůbec mohla něco udělat :( polozim ji kdekoliv a za par sekund se začne kroutit a na to plakat.., uz mi i v te náruči usina hrozne špatně a nespi tak dlouho jak by měla podle mě i vycerpana tak nemůže zabrat.. nevím :think: každopádně jsem zralá na prášky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1949
18.12.18 13:15

Satek jste zkousela? Navazat do satku a ven na vzduch, uklidni se aspon na chvili. Doma bych povinnosti zredukovala na minimum. Muze ji bolet brisko, pracovala bych i na svem zklidnění, oni tu nejistotu citi😉.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1200
18.12.18 13:15

Zkusila bych Hacku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.12.18 13:20
@Anonymní píše:
Ahoj mate někdo zkušenost s drazdivym miminkem? Mame 7 týdnu a malá je uřvaná při všem po jídle při jídle před jídlem v kocaru při prebalovani koupání.. 8o :D vyžaduje neustále nošení a je neodlozitelna ze spaní se leka.. no kdo ma tuto diagnozu tak ví o čem je rec :think: Zajímá mě jestli to někdy ustoupí nebo jak s takovým mimcem zacházet abych doma vůbec mohla něco udělat :( polozim ji kdekoliv a za par sekund se začne kroutit a na to plakat.., uz mi i v te náruči usina hrozne špatně a nespi tak dlouho jak by měla podle mě i vycerpana tak nemůže zabrat.. nevím :think: každopádně jsem zralá na prášky :lol:

Ano, mame tuto diagnozu od neurologa, jsou mu 3 a je uz uplne normalni. Peklo to bylo tak do 5 mesicu a pak se to pomalu zlepsovalo s kazdym vyvojovym posunem. Nejvetsi skok byl, jak zacal lezt a celkem dobre to bylo, jak zacal chodit. Porad byl extremni vzteklina, to se zlepsilo az ted, kratce pred tretim rokem a ted je opravdu zlaty. Ale tak od toho roka uz to bylo docela fajn (a od 5 mesicu uz se to dalo jakz takz vydrzet, aniz by clovek premyslel, ze opusti byt a nevrati se - podotykam, ze syna miluji, ale neco tak narocneho na nervy jsem nikdy v zivote nezazila).

Jak prezit to nejnarocnejsi obdobi? Poridit si satek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.18 13:21

Zatím jsem zkoušela nositko bez úspěchu .. snažím se byt v klidu ale když dvě az tři hodiny uspavam a malinko se pohnu a je vzhůru tak je to na nervy nápor :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.18 13:24

@Limi123 otázka zda šátek pomůže , prilozim si ji na břicho a odtahuje se propina .. ale za poslední zkoušku nic nedám :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4355
18.12.18 13:39
@Tejule píše:
Zkusila bych Hacku

Jo a Hacku bych take zkusila. My ji nemeli, ale kdybych mela jeste jedno drazdive dite (druhe je nastesti andilek!), tak bych ji koupila hned. Byla to chyba, ze jsme ji nemeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.12.18 13:40
@Anonymní píše:
@Limi123 otázka zda šátek pomůže , prilozim si ji na břicho a odtahuje se propina .. ale za poslední zkoušku nic nedám :nevim:

V tom satku je napevno. Nejsi z Prahy? Pripadne to muzeme spolu zkusit navazat. Nositko tak nefunguje, chce to opravdu satek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.12.18 13:42
@Anonymní píše:
Zatím jsem zkoušela nositko bez úspěchu .. snažím se byt v klidu ale když dvě az tři hodiny uspavam a malinko se pohnu a je vzhůru tak je to na nervy nápor :roll:

Jo, je to psycho. Ted jde jen o to to nejak prezit. Bude lip! Fakt to za to stoji. Syn je ten uplne zlaty. Zkus tu hacku, ta by take mohla fungovat. A hlidani, pokud mate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.12.18 13:44

A jeste jedna rada nad zlato - neboj se, ze dite naucis spatne navyky. Pokud je napr. schopne usnout v kocarku, tak ho klidne uspavej v kocarku drncanim pres prah. Nebo idealne treba na balkone, pokud mate - venku deti spi lip a delsi dobu v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.18 13:59

@Limi123 z Prahy nejsem :( ale zkusím :) Snad to někdy přejde protože pořad čekám ze se něco zlomí ve 3 mesicich :potlesk: jestli ne tak ji opravdu budu muset dávat hlídat řev neřev :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1607
18.12.18 14:36

Já měla oba (a toho druhého ještě mám) celkem urvanky :D No a nám pomáhá jenom nošení na ruce, v šátku se mi vztekala jak dcera tak teď syn, to by mě fakt zajímalo, jak to ostatní dělají, že jim tam ty miminka v poklidu koukají nebo spinkají. Mně tam malej usnul jednou asi po 15 minutách vztekani vyčerpáním :lol: Dceru to nejhorší přešlo během 4.mesice, po půl roce už byla celkem v pohodě, jak se začala pohybovat a hodně vnímat okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
460
18.12.18 14:37

Nechala bych zkouknout fyzioterapeutem a zasla na kraniosakralni terapii. Syn byl drazdivy a mel blokadu u lopatky z porodu. kraniosakralni terapie pomohla a musel se hodne nosit v satku. na drazdivost decka ma vliv hodne faktoru jako porod, poporodni adaptace. Bez satku a kranio bych skocila z okna regulerne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
460
18.12.18 14:39
@dickys píše:
Já měla oba (a toho druhého ještě mám) celkem urvanky :D No a nám pomáhá jenom nošení na ruce, v šátku se mi vztekala jak dcera tak teď syn, to by mě fakt zajímalo, jak to ostatní dělají, že jim tam ty miminka v poklidu koukají nebo spinkají. Mně tam malej usnul jednou asi po 15 minutách vztekani vyčerpáním :lol: Dceru to nejhorší přešlo během 4.mesice, po půl roce už byla celkem v pohodě, jak se začala pohybovat a hodně vnímat okolí.

Ono vsichni tlaci vertikalni uvazy, ale ne kazdy novorozenec ho snese, zejmena pokud ma po porodu treba nejaky blok. ja nosila v nenavidene kolebce nebo kojicim uvaze, ve vertikalu silene vyvadel…az po cca 5-6 mesicich zacal mit rad vertikalni uvaz. Chce to zkouset, co sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.12.18 21:52
@Anonymní píše:
@Limi123 z Prahy nejsem :( ale zkusím :) Snad to někdy přejde protože pořad čekám ze se něco zlomí ve 3 mesicich :potlesk: jestli ne tak ji opravdu budu muset dávat hlídat řev neřev :think:

Napis do skupinky Nosime deti na FB. Urcite bude ve tvem okoli maminka, ktera ti satek pujci a nauci vazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama