Bledé a spavé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carotka008
Nováček 2 příspěvky 18.12.18 10:28
Blede a spave miminko

Prosim o radu, mame doma 3 mesicniho chlapecka. Od minuleho pondeli zacal vic spavat pres den i v noci(do te doby jen v kocarku). Noci spi od pul 9 do 6 pak se naji a spi treba dalsi hodinu. Pak je chvili vzhuru a uz na nem vidim ze je unaveny a zase by spinkal. Je docela bledy. Pije normalne, pribira taky…je to normalni? Dekuji moc za reakce :)

Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 10252 příspěvků 18.12.18 10:33
@Carotka008 píše:
Prosim o radu, mame doma 3 mesicniho chlapecka. Od minuleho pondeli zacal vic spavat pres den i v noci(do te doby jen v kocarku). Noci spi od pul 9 do 6 pak se naji a spi treba dalsi hodinu. Pak je chvili vzhuru a uz na nem vidim ze je unaveny a zase by spinkal. Je docela bledy. Pije normalne, pribira taky…je to normalni? Dekuji moc za reakce :)

přijde mi to normální a hodně maminek bude tiše závidět, jak hezky spinká ;) s tou bledostí -) jak jsi na tom s manželem ty? já mám obě dítka bledší, ale my jsme takový všichni. Pokud tě to víc znepokojuje, zeptej se pediatra a ten malého může poslat na odběr z prstíku kvůli ne/dostatku železa…

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 301 příspěvků 18.12.18 10:44

Malej ma tri a pul mesice a ma to stejne,spis v noci 8-9 hodin rano se naji a zase si schrupne a tak nejak dokola, nevidim na tom nic divnyho a to zelezo berem

prekvapenana2
Kecalka 284 příspěvků 18.12.18 10:56

Jak já s láskou vzpomínám na doby kdy dcera spala celou noc, najedla se a pak si ještě schrupla… Pak mi dr. Řekla ať v nociči budím na krmení a měla sem po klidu :lol: … Ta bledost může být železem, řekni doktorce, pošle vás na krev ;)

Popokatepetla
Závislačka 3218 příspěvků 18.12.18 11:04

Pokud se ti něco nezdá, můžeš nechat udělat test na chudokrevnost.

Demi
Závislačka 4183 příspěvků 18.12.18 11:10

Nedostatek železa bylo to první, co mě napadlo. Ale nejsem dr., tak bude lepší se poradit s ním na kontrole.

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 301 příspěvků 18.12.18 11:13

@prekvapenana2 muzu se zeptat proc mudite budit??malo pribirate??me malej probira min ale doktorka mi rekla at ho necham spat.jen me to zajima jestli se nebudete zlobit :mavam:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 18.12.18 11:16

buď ráda, za tak spavé dítě. Zajdi k mudrci, tady ti odběry neuděláme

unuděná
Kelišová 5736 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 11:30

Co se týče frekvence spánku, je podle mě ok na tak staré miminko. Nepřijde mi ale normální, že spával méně a teď přidává. Napadla mě také ta chudokrevnost, pro jistotu byl k pediatře zašla.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13480 příspěvků 18.12.18 11:43

já měla obě děti úplně bílý ale jak papír prý to mají po mě že jsou bledý :think: a s tím spaním je to v pohodě užívej si to

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 18.12.18 11:46

Spánek se u dítěte dost mění, bledý je nejspíš protože jaksi není sluníčko. Pokud přibírá, jí, není příliš rozmrzelý či vyloženě nešťastný z toho, že ho něco bolí a neví jak to říct, nekašle, nemá průjem, nezvrací víc než běžné ublinknutí, tak nepanikařte, nechte ho spát jak potřebuje a doufejte, že mu to vydrží dlouho.

Pokud by se přidal jakýkoliv další příznak, zajděte za pediatrem.

prekvapenana2
Kecalka 284 příspěvků 18.12.18 11:53

@Kaci89 teď už nebudim, malá má přes 2 roky (vlastně teď budím na čůrání) :lol: … Ale tenkrát sem se ptala doktorky jestli je normální že malá spí celou noc v kuse (prvorodička, všude jak se dítě budí několikrát za noc a to moje chrni) navíc přibrala naopak hodně a doktorka mi řekla ať ji v noci budím aspoň na jedno jídlo, že nemá být tak dlouho o hladu že pak toho zbasti moc (byly sme na um) tak sem začla v noci krmit a od té doby spala naprd :potlesk:

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 301 příspěvků 18.12.18 12:14

@prekvapenana2 ahaaa me rekla at ho necham spat jak chce a ze by rano vypil vic to fakt nee,prijde mi ze kdyby nemusel tak rano ani neji :zed: no ma to po nas :)

Carotka008
Nováček 2 příspěvky 29.12.18 12:29

Muze mit malo zeleza i kdyz jsme na nutrilonu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >