Sms k narození miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tgon
Stálice 57 příspěvků 17.12.18 13:02
Sms k narození miminka

Ahoj, prosím o nápady co jste rozesílali po narození Vašeho miminka. Předem děkuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8955 příspěvků 17.12.18 13:06

Máme Lojzičku. Všechno ostatní mi přišlo trapné nebo zbytečné. Obzvlášť všechny říkanky posílané za miminko, u těch je mi stydno pokaždé když to čtu.

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 17.12.18 13:07

Fotku, jméno, míry , datum narození a formou jakože se to miminko představuje :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 5 inzerátů 17.12.18 13:09

Napsala jsem to jakože jménem dcerky
„Ahoj, jmenuji se Natálka XXXXX, na svět jsem přišla dnes v 15:17, mám 3.390 gramu, 50 cm a jsem strááášně vlasatá. Maminka i já jsme v pořádku“

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9199 příspěvků 17.12.18 13:09

My posílali - Posíláme celému světu pro nás tu nejkrásnější větu - Už nejsme dva, ale tři! Dnes v … se nám narodil … s váhou … a mírou … . Všichni tři jsme v pořádku :)

A nejspíš to stejné budeme posílat i s druhým teď v lednu :)

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 17.12.18 13:10

Konečně se nám povedlo něco, co má hlavu a patu. Jméno, míry, atd.

azaleila
Kecalka 226 příspěvků 75 inzerátů 17.12.18 13:11

Já jsem nepsala nic - jen pár osobních sms těm nejbližším. Manžel rozeslal „Nina je tu“ … vše ostatní nám přišlo trapné…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 17.12.18 13:14
@zuzikka píše:
Konečně se nám povedlo něco, co má hlavu a patu. Jméno, míry, atd.
:D
7.straka
Kecalka 319 příspěvků 17.12.18 13:18

Hlavně nepsat „Ahoj, jsem Kája Mařík a zrovna jsem se narodil…“ a podobně. To vždycky odepisuju „Teda takový šikovný dítě, sotva vyleze z mámy, už umí psát“ :pankac:
Stačí normálně věčně, jestli je to holka/kluk (pokud se to nevědělo předem), míry jsou celkem zbytečné, to nikoho nezajímá. Psát „oba jsou v pohodě“ je celkem klišé, ale opak těžko někdo bude psát (jakože máma je zašitá až na záda, dítě mělo apgar 6-8-9 a má silnou žloutenku). Takže možná stačí „už“ a fotka :lol:

7.straka
Kecalka 319 příspěvků 17.12.18 13:22

Ještě dodám, že když se narodila druhá dcera, psala jsem ve smyslu „tak už se nám narodila, má dvě oči, nos, dvacet prstů, vše na obvyklých místech…jsme obě v pořádku, ale pro jistotu nám pořádně připijte na zdraví“

7.straka
Kecalka 319 příspěvků 17.12.18 13:23
@Kriss Tina píše:
Fotku, jméno, míry , datum narození a formou jakože se to miminko představuje :)
:zed:
Kosopemi
Kecalka 212 příspěvků 9 inzerátů 17.12.18 13:24

Napsala jsem, ze v tolik a tolik jsme privitali na svete nasi dceru a jmeno. Rikanky, co jako posila miminko se mi nelibi.

7.straka
Kecalka 319 příspěvků 17.12.18 13:24

@Twixinka teda takový šikovný dítě, sotva vyleze z mámy, už umí psát 8o

Martassek
Kecalka 289 příspěvků 17.12.18 13:25
@zuzikka píše:
Konečně se nám povedlo něco, co má hlavu a patu. Jméno, míry, atd.
:lol: :potlesk:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 5 inzerátů 17.12.18 13:31

@7.straka jdi si rýpat jinam :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >