Co dělat k večeři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 11:37
Co dělat k večeři?

Ahojky chci se zeptat co děláte 6ti měsíčnímu miminku k večeři? Ptala sem se kamarádky ale to nemá cenu vždycky zamítne co řeknu ještě kojím ale nestačí mu to dávám odběd svačinku a večeři. Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20254 příspěvků 18.12.18 11:45

u šestiměsíčního mi ještě přišlo dost těžký do bříška na noc dávat kaše, takže já jsem synovi dávala to, co měl k obědu (vyzkoušeno, že ho z toho nebolí bříško), když sem ho chtěla něčím dokrmin večer.
Později pak dostával mléčné kaše, i krupičkovou, nebo třeba rýži s mrkví.

smudlinky
Závislačka 2603 příspěvků 340 inzerátů 18.12.18 11:46

dělala jsem kaše

Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 12:07

@Mar__tanka1983 já sem mu dávala kaše pak odmítal pak sem mu dávala nějaký prikrm protože mliko mu vážně nestačí ale už nevím co dávat. kamarádka mi nadává ze mu ublizuju

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 18.12.18 12:10

@Marithuj Nedelej si nic z kamarádky a prober to spis s pediatrou. Každé mimco je individuální :nevim:

Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 12:16

@Helca83 to nema cenu ta mi řekla něco podobného :(

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7097 příspěvků 18.12.18 12:17

Já jsem dělala řidší kaše, ale příkrmy jsme měli od 4 měsíců a snášel je dobře, vždycky ho na noc zasytily, že líp spal, ale někdo je těžko tráví a mimčo se pak celou noc budí a bolí ho bříško.

Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 12:22

@Helca83 to nema cenu ta mi řekla něco podobného :( @Kriss Tina

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20254 příspěvků 18.12.18 12:24

@Marithuj a příkrm na večer taky odmítá?
Pokud jo, a nechce ani kaši ani příkrm, tak bude fakt zřejmě vyžadovat mlíko…
Jak kojíš přes noc? Okolo šesti měsíců bývá růstový spurt, pak děti neví, co by zblajzly a přitom pláčou jakože hlady - je to celkem normální stav, po pár dnech se to většinou srovná (nastartuje se laktace častějším přikládáním a zase je mlíka dost).

MartinaCV
Kelišová 7143 příspěvků 18.12.18 12:24

Na noc dávám po večeři do lahve ještě teď u dvouleté noční Nutrilon, je sytější a moc dobrý. K večeři se osvědčily polévky, třeba hustější, krémové.

Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 12:25

@Kriss Tina malej prikrmy miluje :srdce:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3049 příspěvků 18.12.18 12:26

Já třeba večeři zavedla až jako poslední, začala jsem ve 4.m obědem, 5.m svačinu, 6.m 2.svačinu,7.m snídani (kaši) a až v 8.m jsem zavedla večeři. Jak víš, že už mu to nestačí, když kojíš?

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 18.12.18 12:26

U syna jsem dávala normálně maso zeleninový příkrm jako k obědu (nebyl už kojený) jinak by mě v noci sežral, příkrmy snášel dobře, první střevní problémy měl ve 3 letech když manžel přitáhl domů střevní chřipku a teď po antibiotikách. Takže doporučuji se neptat kamarádky co stejně vaše dítě nezná a dát to o čem víte že nezpůsobuje bolesti bříška.

Marithuj
Nováček 7 příspěvků 18.12.18 12:30

@Mar__tanka1983 nn prikrmy sem dávala do tedka ale kamarádka mi nadává ze mu ublizuju ze ho bude bolet břicho ze mu muzu s tim briskem něco udělat a něco podobného říkala doktorka kojim tak 4× denně a dávám i cajik

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20254 příspěvků 18.12.18 12:49

@Marithuj heleď to máš názor od názoru…
Základ je zavádět příkrmy postupně a nenaházet do dítěte čtyři příkrmy denně během jedinýho měsíce.
Na druhou stranu, kojit čtyřikrát denně půlročního se mi zdá relativně málo :think: Zkusila bych přidat jedno dvě kojení, případně UM :think:

Ale stejně je nejlepší si to uzpůsobit podle sebe. Jen ty víš, jak to máte doma, co si zkoušela a nezkoušela, jak moc ti dítko vyřvává, jestli potřebuje víc zasytit.

Jinak já bych zkoušela spíš domácí než kupovaný příkrmy.
Polívky (mě doktorka radila napřed příkrm a pak dokojit, osvědčilo se mi to), mixovanou zeleninu s trochou tuku, nebo třeba „bramborovou kaši“)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >