Dráždivý kašel 34tt

129
1.12.19 20:58

Dráždivý kašel 34tt

Už druhý týden mě trápí záchvaty dráždivého kašle. Ráno je ještě vlhký, kdy vykaslavam hleny, ale postupně se mění právě na suchý, kdy mám problém něco vykašlat. Vyzkoušela jsem snad vše, co těhotná může, od homeopatik, přes cibulový sirup i čaj, po sirupy z lékárny a účinek nulový. Manžel mě nutí jít k lékaři, ale já si říkám, jestli mi stojí za to sedět dvě hodiny v čekárně, kde budou nejspíš lidi s angínama, chripkama a kdoví čím ještě, a riskovat že si odnesu něco horšího než jen kašel, na který mi dost možná stejně nedá nic jiného vzhledem k mému těhotenství. Na hrudi mě nebolí, nic jiného mi taky není, jen se mi dnes spustila rýma. Ale ty záchvaty jsou fakt hrozné, stahuje se mi při tom břicho, nám namozene mezizeberni svaly, které při kašlání bolí jako čert. A jsem z toho hrozně vyčerpaná. A já začínám mít trochu obavy, jestli to nemůže mít vliv třeba na předčasný porod nebo způsobit nějaké jiné komplikace. Nemáte s něčím podobným zkušenost či radu, jak si od kašle pomoct? Šli byste na mém místě k lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9229
1.12.19 21:05

Jo, šla bych max po týdnu k doktotce pokud by nic nezabralo. Kašel sice trvá dlouho, ale v těhotenství bych rozhodně nic nepodcenovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1380
1.12.19 21:49

Já měla stejný problém v září, šílený kašel v podobném tydnu. Doktorka si mě podlehla, vzala mi krev na CRP, dostala jsem dokonce i antibiotika některé se mohou v těhotenství. Já kašlala tak, že v noci jsem se nemohla ani nadechnout. Máš to jistější. Mi doktorka vysvětlila ty antibiotika i tím, že teď je důležité ať jsem zdravá já i pro to miminko, tím, že se ten porod blíží čím dál více. Neboj se a jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat