Drbání u štěněte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 16.10.18 21:14
Drbání štěně

Dobrý den, prosím o radu mám 4 měsíční štěně a posledních pár dní se začala pořád drbat a kousat každým dnem je to horší. Blechy nemá byla kontrolována je světla takže i byla více lidmi kontrolována a je čistá. Někdo mi říkal že to může být tím že začíná zima a začíná se obalovat na zimu a že jí to kouše jak „mastí“.. Ale jsem z toho docela zoufalá jak mi je jí líto jak se furt drbe, veterinář mi jen řekl že je to normální. Ale takhle hodně mi to normální neprijde. Děkuji za rady.

Reakce:
mikes89
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 16.10.18 21:23

Take jsme to zazili,velmi nam pomohl lososovy olej(normalne do jidla) pro pejsky,je vyborny nejen na srst a kuzi.

Markéta80
Hvězda diskuse 40443 příspěvků 16.10.18 21:32

@Lůů111 Co žere? aby to nebyla :? alergie

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 16.10.18 21:48
@Markéta80 píše:
@Lůů111 Co žere? aby to nebyla :? alergie

Mícháme ji teď happy dog a optimu losos, protože jsme měli problém s pribirani po happy dog tak jsme koupili na doporučení optimu a do teď nebyl problém jen poslední dobou to začalo.. ????

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 16.10.18 21:49
@mikes89 píše:
Take jsme to zazili,velmi nam pomohl lososovy olej(normalne do jidla) pro pejsky,je vyborny nejen na srst a kuzi.

A můžou to i štěňata? A kde se to dá popřípadě koupit?

Markéta80
Hvězda diskuse 40443 příspěvků 16.10.18 21:57

@Lůů111 tak to bude žrádlem z velké části :? . Nemusí se to projevit hned. Něco v tom složení dělá problém. Kvalitní krmivo to ani není a stačí jestli je tam drůbeží tuk :? . To plno psů nesnese :?

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 16.10.18 22:08
@Markéta80 píše:
@Lůů111 tak to bude žrádlem z velké části :? . Nemusí se to projevit hned. Něco v tom složení dělá problém. Kvalitní krmivo to ani není a stačí jestli je tam drůbeží tuk :? . To plno psů nesnese :?

A znáte kvalitní granule?

mikes89
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 17.10.18 08:33

@Lůů111 my jsme davali steneti a zabralo to tak za 2-3 tydny,na doporuceni veterinare jsme to koupili normalne ve zverimexu.

Halka7
Stálice 80 příspěvků 18.10.18 13:27

Zkusit vyčistit anální váčky, jestli se drbe u kořene ocasu tak bych radši podala nějaký přípravek na blešky, i když nejsou vidět. Kvalitní krmení (bez obilovin)by mělo být samozřejmostí a pravidelně vyčesávat a odčervovat.

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 18.10.18 14:44
@Halka7 píše:
Zkusit vyčistit anální váčky, jestli se drbe u kořene ocasu tak bych radši podala nějaký přípravek na blešky, i když nejsou vidět. Kvalitní krmení (bez obilovin)by mělo být samozřejmostí a pravidelně vyčesávat a odčervovat.

Drbe se na bocích jenom, odčervená je další odčervení má mít v prosinci, a vycesavame. Nejspíš budeme muset zajít k veveterinari, nevím jestli to má skrz injekce nebo si to vykousala na boku boulicku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >