Reklama

Jméno pro psa pitbulteriéra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 07:46
Jméno pro psa pitbulteriera

Zdravím milé slečny a paní,
Potrebovala bych poradit jméno pro amerického pitbulteriéra pejska.
V papírech má Dino, ale chtěla bych jiné jméno, Dino mi moc nesedí :( :oops:
Všem předem děkuji!

Reklama

Reakce:

Denisa56
Kelišová 5915 příspěvků 07.10.18 08:11

Argon

Zwetta
Kecalka 398 příspěvků 6 inzerátů 07.10.18 08:14

Dusty (Dasty), Aron, Bruno, Max…

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 5747 příspěvků 5 inzerátů 07.10.18 08:14

Ja si brala fenu v pul roce a jmenovala se Růženka 8o Nejak mi tehdy přišlo,že když už mění majitele nebudu jí měnit ještě jméno…No dnes je mi jasný,že by si v pohodě zvykla.Dino mi přijde v pohodě,je hezký.Pokud se tobě nelíbí,tak ho změn,tezko říct,jaký máš vkus.Na obranach to s Ruzenkou byla docela sranda,smal se i cvicitel,kdyz ji chtel hecnout.Ale v tom plnem tvaru ji nakonec vubec nerikam…milion zkratek a z Riri mi deti udelaly Didi a taky na to slysi :lol: Dino mi přijde dobry i ja vycvik,da se s nim hezky pracovat hlasem.Jaky se teda tobe libi typ.jmen?

Denisa56
Kelišová 5915 příspěvků 07.10.18 08:22

@anupati Známý si kdysi pořídil nějakou dogu, ne německou, ale už si nevzpomenu. Od pohledu takovej majestátní pes, ze kterýho jde respekt a jmenovala se Fanynka :D

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 07.10.18 08:25

Neporadím jméno ale je dobré aby se dobře vyslovovalo i křičelo a ideálně mělo dvě slabiky. A u psa s nezaslouženou špatnou pověstí jako je pitbull bych se vyhnula i „vtipným“ jménům. Na cvičáků mají Švýcarského ovčáka jménem Bestie (asi by se to mělo vyslovovat anglicky „Bestí“ ale oni to říkají česky) a už s tím měli párkrát problém.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 07.10.18 08:32

My měli pudlíka, jo bylo mi 12 když jsem rodiče ukecala a aby dal taťka jasně najevo, že ho nechtěl, tak ho pojmenoval Caligula. Byla to sranda pak na něj volat a přiběhl střední pudl apricot. Ale byla to moje láska. Jméno Dino se mi líbí a zrovna u pita bych volila krátké a snadno volající jméno.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 07.10.18 08:35

Monty :palec: :srdce:

Anna766
Hvězda diskuse 68938 příspěvků 07.10.18 08:43
@Denisa56 píše:
@anupati Známý si kdysi pořídil nějakou dogu, ne německou, ale už si nevzpomenu. Od pohledu takovej majestátní pes, ze kterýho jde respekt a jmenovala se Fanynka :D
Švegruše měla malýho ošklivýho psa a říkala mu Arnold jakože Arnold Schwarzenegger.

chs.jasmin
Kelišová 7411 příspěvků 07.10.18 09:58
@Anonymní píše:
Zdravím milé slečny a paní,
Potrebovala bych poradit jméno pro amerického pitbulteriéra pejska.
V papírech má Dino, ale chtěla bych jiné jméno, Dino mi moc nesedí :( :oops:
Všem předem děkuji!

Ahoj,

dej co se ti líbí. My třeba máme Frederika (Fredy), kamarádi mají třeba Santh G (Sendží), Argona, Faith, :nevim:

Ester13
Kelišová 5708 příspěvků 07.10.18 13:30

To jméno přijde samo, až ho trochu poznáš. Já mám Afrona.

zinna
Povídálka 47 příspěvků 07.10.18 15:51

Dino je hezky :) kratky a dobre se vola..my mame staforda a nechali jsme papirovy jmeno sedi k nemu.Ja davam casto prezdivky,takze fenka,kterou jsme meli pred tim byla marena,maceta,mar­fusa,pecinka a svinutka puvodne sara :mrgreen: stenakovi ted rikam noumo a posero

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 07:48
@anupati píše:
Ja si brala fenu v pul roce a jmenovala se Růženka 8o Nejak mi tehdy přišlo,že když už mění majitele nebudu jí měnit ještě jméno…No dnes je mi jasný,že by si v pohodě zvykla.Dino mi přijde v pohodě,je hezký.Pokud se tobě nelíbí,tak ho změn,tezko říct,jaký máš vkus.Na obranach to s Ruzenkou byla docela sranda,smal se i cvicitel,kdyz ji chtel hecnout.Ale v tom plnem tvaru ji nakonec vubec nerikam…milion zkratek a z Riri mi deti udelaly Didi a taky na to slysi :lol: Dino mi přijde dobry i ja vycvik,da se s nim hezky pracovat hlasem.Jaky se teda tobe libi typ.jmen?

Víte jde o to že trošku ráčkuju, nijak extra ale kdo mě nezná tak si všimne hned a předevsim po ránu mám problém R vyslovit úplně. Líbí se mi Argo, Aron, a takové ty krátké tvrdé jména ale nejradši bych se tomu R vyvarovala úplně až na něj budu volat abych ráno nevolal,, Agho pojď zamnou Miláčku " :lol: :lol:

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 5747 příspěvků 5 inzerátů 09.10.18 08:43
@Anonymní píše:
Víte jde o to že trošku ráčkuju, nijak extra ale kdo mě nezná tak si všimne hned a předevsim po ránu mám problém R vyslovit úplně. Líbí se mi Argo, Aron, a takové ty krátké tvrdé jména ale nejradši bych se tomu R vyvarovala úplně až na něj budu volat abych ráno nevolal,, Agho pojď zamnou Miláčku " :lol: :lol:

Tak pak je DINO ideální :lol: :oops: Jsem přemýšlela,co ti na něm může vadit.Jediny,co mě napadlo,je že ti to zní jako dinosaurus? :think: A v okolí je to prave samé Argo,Arno,Art…DINO jsem snad ještě neslyšela,líbí se mi.Jinak me napadá snad jen Alf,Adam (mám dva kolem),Dusty (někdo psal,já znám teda fenu),Kit…

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 09.10.18 09:34

Teď jsem potkala pitbulla jménem Doughnut (donat) abylo to takové milé setkání. To jméno bylo přesně k tomu psovi, taky byl sladkej.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >