Dřevostavba od Thermo home?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 14.02.17 14:35
Dřevostavba od Thermo home?

Ahojky, sháním nějaké info, zkušenosti atd ohledně této firmy. Máte od nich někdo dřevostavbu?
Děkuji :kytka:

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 14.02.17 14:49

Nazdarek, momentalne jsme take ve fazi vyberu firmy. Thermo home- co jsem cetla hodne po netu, tak nepouzivaji moc kvalitni material a je problem s resenim reklamaci. Narazila jsem i na informaci, ze firma je v insolvenci, tak nevim :nevim:
Rozhodne teda bedoporucuji Ekonomicke stavby!

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 14.02.17 16:01

@Nymphetamine Insolvence byla zrusená, bylo to podáno neoprávněně od konkurence a ins. rejstřík to zamítnul. Materiál nevím, to musíme dohledat a o reklamaci jsem četla, ale píše o ni jedna a ta samá paní na více web. stránkách, tak nevim.Je to těžký někoho si vybrat a nenaletět, tak shámím info všude. My meli vybraný od domy oldar, ale dle recenzí je to podvod. Díky za info, snad se ještě někdo podělí o zkušenost :kytka:

Edit admin - odstranění nepravdivých údajů

VeronikaMa
Nováček 1 příspěvek 01.06.17 17:13

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala kdo má dostavěno s Thermo home jak jste spokojeni. Mohli by jsme se s manželem podívat a pobavit jsem o zkušenostech? My jsme od Trutnova. Trochu mě děsí ty informace o dluzích. Děkuju moc za info.

Janda87
Nováček 2 příspěvky 12.02.18 18:54

Osobně jsme měli také stavět s firmou Thermohome, ale nakonec jsme se rozhodli pro konkurenci. Bylo tam příliš nejasností a teď víme, že jsme se rozhodli správně ;)

PetaHolokova
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 22:54

V tomhle máš naprostou pravdu. Vlastník společnosti fuguruje s mnoha dalších, které krachují a nebo již zkrachovali. Rozhodně bych touto cestou při stavbě nešla..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >