Dřevostavba od Thermo home?

189
14.2.17 14:35

Dřevostavba od Thermo home?

Ahojky, sháním nějaké info, zkušenosti atd ohledně této firmy. Máte od nich někdo dřevostavbu?
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.2.17 14:49

Nazdarek, momentalne jsme take ve fazi vyberu firmy. Thermo home- co jsem cetla hodne po netu, tak nepouzivaji moc kvalitni material a je problem s resenim reklamaci. Narazila jsem i na informaci, ze firma je v insolvenci, tak nevim :nevim:
Rozhodne teda bedoporucuji Ekonomicke stavby!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
14.2.17 16:01

@Nymphetamine Insolvence byla zrusená, bylo to podáno neoprávněně od konkurence a ins. rejstřík to zamítnul. Materiál nevím, to musíme dohledat a o reklamaci jsem četla, ale píše o ni jedna a ta samá paní na více web. stránkách, tak nevim.Je to těžký někoho si vybrat a nenaletět, tak shámím info všude. My meli vybraný od domy oldar, ale dle recenzí je to podvod. Díky za info, snad se ještě někdo podělí o zkušenost :kytka:

Edit admin - odstranění nepravdivých údajů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 17:13

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala kdo má dostavěno s Thermo home jak jste spokojeni. Mohli by jsme se s manželem podívat a pobavit jsem o zkušenostech? My jsme od Trutnova. Trochu mě děsí ty informace o dluzích. Děkuju moc za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.18 18:54

Osobně jsme měli také stavět s firmou Thermohome, ale nakonec jsme se rozhodli pro konkurenci. Bylo tam příliš nejasností a teď víme, že jsme se rozhodli správně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.18 22:54

V tomhle máš naprostou pravdu. Vlastník společnosti fuguruje s mnoha dalších, které krachují a nebo již zkrachovali. Rozhodně bych touto cestou při stavbě nešla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama