Reklama

Dřevostavba od Thermo home?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka0
Kecalka 171 příspěvků 14.02.17 14:35
Dřevostavba od Thermo home?

Ahojky, sháním nějaké info, zkušenosti atd ohledně této firmy. Máte od nich někdo dřevostavbu?
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 14.02.17 14:49

Nazdarek, momentalne jsme take ve fazi vyberu firmy. Thermo home- co jsem cetla hodne po netu, tak nepouzivaji moc kvalitni material a je problem s resenim reklamaci. Narazila jsem i na informaci, ze firma je v insolvenci, tak nevim :nevim:
Rozhodne teda bedoporucuji Ekonomicke stavby!

misutka0
Kecalka 171 příspěvků 14.02.17 16:01

@Nymphetamine Insolvence byla zrusená, bylo to podáno neoprávněně od konkurence a ins. rejstřík to zamítnul. Materiál nevím, to musíme dohledat a o reklamaci jsem četla, ale píše o ni jedna a ta samá paní na více web. stránkách, tak nevim.Je to těžký někoho si vybrat a nenaletět, tak shámím info všude. My meli vybraný od domy oldar, ale dle recenzí je to podvod. Díky za info, snad se ještě někdo podělí o zkušenost :kytka:

Edit admin - odstranění nepravdivých údajů

VeronikaMa
Nováček 1 příspěvek 01.06.17 17:13

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala kdo má dostavěno s Thermo home jak jste spokojeni. Mohli by jsme se s manželem podívat a pobavit jsem o zkušenostech? My jsme od Trutnova. Trochu mě děsí ty informace o dluzích. Děkuju moc za info.

Janda87
Nováček 2 příspěvky 12.02.18 18:54

Osobně jsme měli také stavět s firmou Thermohome, ale nakonec jsme se rozhodli pro konkurenci. Bylo tam příliš nejasností a teď víme, že jsme se rozhodli správně ;)

PetaHolokova
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 22:54

V tomhle máš naprostou pravdu. Vlastník společnosti fuguruje s mnoha dalších, které krachují a nebo již zkrachovali. Rozhodně bych touto cestou při stavbě nešla..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama