Drobnost pro porodníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikous12
Kecalka 264 příspěvků 14.04.19 09:54
Drobnost pro porodníka

Ahoj! Prosím o radu, chci dát panu doktorovi co byl semnou u porodu nějakou drobnost, napadá vás něco? :think:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14304 příspěvků 14.04.19 09:55

Dávala jsem láhev skotské

sakota
Kelišová 5777 příspěvků 14.04.19 10:09

Já jsem psala pochvalný a děkovný mail na porodnici. Nějak mi nedošlo něco donést a pak mě to zpětně fakt mrzelo, ale už jsem se s dětma nechtěla kodrcat do porodnice a nahánět PA a doktorku v té záplavě zaměstnanců. Pak jsem dostala odpověď, že děkují a pochvalu předají dále, tak snad aspoň to potěšilo.

krajta
Kecalka 224 příspěvků 14.04.19 10:19

Já jsem nic nedávala. Ani v porodnici ani jiným doktorům. Aby si doktoři začali zvykat na úplatky? A nedělali dobře svou práci i pro lidi? Stačilo mi vidět chování důchodců u lékařů před Vánoci :poblion:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 10:43

Pochvalný mail na porodnici a na vedení.
Vloni jsem byla 2× hospitalizovaná v nemocnici a kvůli alergii a intoleranci jsem měla stravu na míru. Poslala jsem poděkování a dostala jsem kladnou odezvu, že si toho váží a zmíní se na poradě „výš“.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30444 příspěvků 14.04.19 10:46
@krajta píše:
Já jsem nic nedávala. Ani v porodnici ani jiným doktorům. Aby si doktoři začali zvykat na úplatky? A nedělali dobře svou práci i pro lidi? Stačilo mi vidět chování důchodců u lékařů před Vánoci :poblion:.

patrně žiješ mimo realitu. Já drobnosti dávám a jsem jak v bavlnce. I tak se se mnou jedná. Ale nikomu to nevnucuji ;)

krajta
Kecalka 224 příspěvků 14.04.19 11:14
@Burj Chalifa píše:
patrně žiješ mimo realitu. Já drobnosti dávám a jsem jak v bavlnce. I tak se se mnou jedná. Ale nikomu to nevnucuji ;)

Nežiju mimo realitu :mrgreen:. Jen mám zdravotní problémy a podle toho by se ke mě a ke každému nemocnému měli lékaři chovat a ne podle toho kolik jim kdo donese flašek a čokolád. Dávám dost na zdravotní pojištění, je špatně, že očekávám odpovídající chování a léčení od doktorů?

Nikous12
Kecalka 264 příspěvků 14.04.19 11:51

@krajta jezis tak to je fajn nazor, jsou to jen lidi, kteri maji obrovskou zodpovednost a ja nevidim duvod, proc jim drobnosti neudelat radost, zvlast za neco jako je hezky vedena pece pred a pri porodu, coz je pro me jedna ze zivotnich udalosti na kterou i diky ty jejich peci budu rada vzpominat

Lendie
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 16.04.19 06:25

Také nad tím přemýšlím :think: Jelikož sama pracuji ve školství a kazdorocne dostavam kvetiny (pak jsme doma jako v kvetinarstvi :lol: ) a cokolady (po prazdninach mam ja i ma rodina 10kg nahore) stale dokola, tak si myslim, ze lahev a cokolada neni asi uplny top. Jasne, je videt, ze jste si vzpomneli a normalni clovek se slusnym vychovanim nic nerekne a je vdecny, ze si „dite“ vzpomnelo :oops:… Take jsme za mou praxi meli ve tride 2 rodice lekare a ty nam nosili behem roku cokolady a kavu na nervy, ze to dostavaji od pacientu a maji toho prebytky :think:…Na jednu stranu vim, co si jako lidi, co to kupuji pomyslite (ze jsme nevdecnici), ale na druhou se zamyslete jake je to pro nas :lol:…, ale to je riziko povolani. Proc to ale rikam!??
Sama budu rada mnohem vic za ohodnoceni treba u pani reditelky ci kolegyne nebo i me osobne :) Pak mate pocit, ze jsou rodice (v tomto pripade pacienti) radi za to, co pro ne delate a ze vam nedavaji neco jen tak ze slušnosti (i kdyz v dnesni dobe :think: ). Popripade kdo ma manzela ci nekoho, kdo muze nabidnout protisluzbu do budoucna, tak bych to nabidla :lol:
(Napr. Muj manzel je pravnik a nikdy nevite, kdy se bude hodit nebo truhlar a muze treba neco vyrobit s cenou jen pro doktora apod…)
Snad jsem nikoho neurazila a budu pochopena :lol:

sakota
Kelišová 5777 příspěvků 16.04.19 07:02

@krajta hele a vis, ze tohle se dava vetsinou PO, treba kdyz z te nemocnice odchazis? Jako podekovani a ne jako uplatek? Tzn ten personal se k tobe kvuli tomu ani nemuze chovat jinak, protoze dopredu nemuze tusit, ze az pujdes domu, doneses jim flasku?

Nikous12
Kecalka 264 příspěvků 16.04.19 07:32
@sakota píše:
@krajta hele a vis, ze tohle se dava vetsinou PO, treba kdyz z te nemocnice odchazis? Jako podekovani a ne jako uplatek? Tzn ten personal se k tobe kvuli tomu ani nemuze chovat jinak, protoze dopredu nemuze tusit, ze az pujdes domu, doneses jim flasku?

To je další věc :palec:

@Lendie
Jasně, to chápu, proto jsem založila diskuzi zda někoho krom hodnocení nenapada něco míň obvyklého… bohužel protislužby by asi nevyužil :think:

Lendie
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 16.04.19 08:59

@Nikous12 a co se pozeptat treba sester? Jestli nema nejake konicky, zajmy nebo co ma rad? Ty by mohli vedet ne? :think:

Váš příspěvek
Reklama