Je tu někdo, kdo rodil 2× po termínu a ten třetí porod byl dříve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 08:34
2x po termínu potřetí?

Zdravím maminky,
Blíží se mi termín třetího porodu a je to těhotenství strašné :lol: mám dvě malé děti, takže mě to fakt zmáhá a tak by mi vůůbec nevadilo, kdyby se mimčo narodilo třeba v 38. Tt :mrgreen:
Jenže předchozí dva porody byly 42+0.
Prosím, je tu někdo, kdo rodil 2× po termínu a ten třetí porod byl dříve?
Po druhém porodu jsem rok; tak by si to tělo mohlo pamatovat a porodit dříve :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 1 inzerát 10.04.19 08:53

Já se s dovolenim přidám. Mám to teda naopak, dva porody dřív, i když vlastně v termínu. Jeden byl týden před TP a druhý dva týdny před. Teď si děláme legraci, že to bude 3 týdny před. Tak jsem zvědavá.

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 10.04.19 09:02

Myslim, ze je to individualni, ale spis je sance, ze to bude podobne, pokud clovek nespadne nebo nejsou nejake komplikace. :mrgreen: Ja 39+5 (kluk), 38+0 (kluk), 40+1 (holka). :palec: :kytka: :mavam:
Pry se holky dyl finti, u nas to tak bylo (beru to s rezervou). :lol: :mrgreen: Preju hodne stesti, treti porod byl u me nejrychlejsi. :kytka: :mavam:

eryby
Kecalka 449 příspěvků 10.04.19 09:05

Krátce před termínem, ve 40tém týdnu, jsem měla jen to první. Druhé a třetí byly tak nastejno 4-5 dnů po vypočítaném termínu, ale tak nějak to sedělo, přeci jen jsem měla cykly delší..Jenže čtvrté, i přes kratší cykly ( a „zadělání“ už 11.tý den cyklu) přišlo až 11.tý den po termínu, to jsem fakt nečekala, že budu na porod čekat tak dlouho o proti ostatním..Takže vlastně nevím, jestli potěším nebo ne, podle mých zkušeností se ty děti můžou mít snahu dopékat déle a déle, ale na druhou stranu dokažou stále něčím novým nečekaně překvapit, takže kdo ví?

SAJ
Závislačka 3647 příspěvků 10.04.19 09:13
@Anonymní píše:
Zdravím maminky,
Blíží se mi termín třetího porodu a je to těhotenství strašné :lol: mám dvě malé děti, takže mě to fakt zmáhá a tak by mi vůůbec nevadilo, kdyby se mimčo narodilo třeba v 38. Tt :mrgreen:
Jenže předchozí dva porody byly 42+0.
Prosím, je tu někdo, kdo rodil 2× po termínu a ten třetí porod byl dříve?
Po druhém porodu jsem rok; tak by si to tělo mohlo pamatovat a porodit dříve :mrgreen:

Tři děti, první dvě přenášené, těhotenství v pohodě. Třetí těhotenství šílené, křeče, otoky, zaludeční problémy, k tomu dvě batolata doma - no byl to děs. Doufala jsem, že to bude dřív.

A stejně jsem přenášela ty dva týdny navíc jako předtím… :nevim: Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 09:18

Sakryš, to jste mě moc nepotěšily :D no nějak to snad do zdárného konce doklepu, aniž bych se zbláznila :D
Budu na radu PA často sexovat a když ne, tak vtírat pupalkový olej, masírovat bradavky…a hlavně doufat! DOUFAT :)

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 10.04.19 09:34

Když máš sklony k prenaseni, pak to tak bude i teď - pokud se něco nesemele. Je to dané biologicky. 8) to zvládneš

Příspěvek upraven 10.04.19 v 09:34

SAJ
Závislačka 3647 příspěvků 10.04.19 09:34
@Anonymní píše:
Sakryš, to jste mě moc nepotěšily :D no nějak to snad do zdárného konce doklepu, aniž bych se zbláznila :D
Budu na radu PA často sexovat a když ne, tak vtírat pupalkový olej, masírovat bradavky…a hlavně doufat! DOUFAT :)

Sexovala jsem na konci prvních dvou těhotenství - bylo to sice velmi příjemné, ale jinak k ničemu. Ve třetím těhotenství jsme měli utrum.
Křeče, průjem a celková únava nás dostatečně odradily. :D

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.04.19 09:39

Ha. Zajímá mě to samé. První syn v 41+3, druhá dcera před pár týdny 41+2. Na kontrole v 40+2 jsem měla už krásný nález jak chvíli před porodem a doktor říkal něco jako „Prvního jste rodila 41+3? Tak to máte klidně ještě čas, asi budete mít dispozici k delšímu těhotenství.“ Jak píše @Tichošlápek. Tak u třetího, bude-li, už s nějakým porodem kolem termínu nepočítám.

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.04.19 10:13

@Tichošlápek Proč to označování někdy nefunguje…? :P

Flyingfrog
Extra třída :D 12238 příspěvků 10.04.19 12:08

Taky jdu nepotěšit. Přesně jsem doufala jako ty. Nakonec jsem absolvovala třetí vyvolávačku. :-) Trpělivost navíc nepatří mezi mé přednosti. :-D

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 10.04.19 13:38

Teda soucitim, mam toho uz plny brejle, doma dve maly deti a tp az 8.6. A docela bych brala taky 14dni pred tp. Prvni sel 4dny pred tp, druha 5dni pred tp, ale ja mam zas ctyrkilove deti, si nevyberes :mrgreen:

Sněženka25
Závislačka 4273 příspěvků 6 inzerátů 10.04.19 13:44

Kamarádka má teď třetí miminko…přenášela všechny tři a všechny jí vyvolávaly několik dní :-( Ale tak jako tak už to máš za pár :) Hodně štěstí, ať už to přečkáš v poho :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:02
@Káťa19 píše:
Teda soucitim, mam toho uz plny brejle, doma dve maly deti a tp az 8.6. A docela bych brala taky 14dni pred tp. Prvni sel 4dny pred tp, druha 5dni pred tp, ale ja mam zas ctyrkilove deti, si nevyberes :mrgreen:

Tak já taky rodím čtyřkilové děti a obě jsou ve věku do tří let, takže toho mám taky plné brejle :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 10.04.19 14:04

Jo, oba kluci se narodili 42tt a oba byli jak hrosi 4,3 kila :lol: když už tak už, ze jo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama