Druhá čárka

misamisa
5.1.10 07:30

Druhá čárka

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor..
S manželem se snažíme o miminko cca rok, nyní jsem 33. den stimulovaného cyklu (clostylbegyt, pregnyl, duphaston, utrogestan). Ovulace mela problehnout 14. DC. Poslední rok mám nepravidelnou menstruaci - nejkratší cyklus 22 dni, nejdelší 33.
10. DC test rapicler - negativní. 28., 31. a 32. den cyklu jsem ráno delala test Unimark - objevila se tam velmi slaboučká druhá čárka vždy až po limitu - cca 5 minut. Subjektivně soudím, že o malou kapku druhá čárka mění intenzitu..
30. den ráno mamatest negativní.
Taky jsem byla 30. den u dr, protoze mi predepisoval novy utrogestan. Udelal mi take ultrazvuk. Samozrejme nic nevidel, ale rikal, ze vajecniky jsou v klidu, sliznice vysoka a cystu take nevidel.
Včera, tj. 32 DC, jsem se probudila bolesti v podbrisku totožnou s menstruační bolestí, ale nic zatim neprislo.
Občas mě trošku zasvědí prsa a pobolívá břicho a zada, ale jinak žádné výraznější příznaky nemám.
Na krev se mi zatím nechce, ptz pracuju v nemocnici a nechci, aby to nekdo vedel. A taky se trošku bojim, že tam nic nebude.....
Pokud máte někdo obdobné zkušenosti, tak budu za Vaše názory vděčná :)
Díky, Miša

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17124
5.1.10 08:18

No nechci tě zbytečně plašit,ale klidně bys mohla být těhotná.Ze začátku těhu jsou příznaky podobné jako při menstruaci.Počkej s testem tak týden a zkus ho znovu ,pokud se nebude nic dít.Držím palce. :palec:
V období potencionální menstruace mě hodně bolela prsa a pobolívalo břicho a jelikož ani po týdnu nic,udělala jsem si test a jsem ted ve 14 týdnu.Ale mě test ukázal dvě čárky ihned,ale je fakt že nemám problémy otěhotnět a mám pravidelnou menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
5.1.10 09:52

Tak já tě zase nechci zklamat. Mně Unimarkt dělal vždycky druhou čárku po limitu a těhu jsem nebyla. pokud mamatest nevyšel, tak bych tomu moc nevěřila, ale držím moc moc palečky abych se pletla.Hodně štěstíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
agy
15459
5.1.10 10:27

misomiso, jestli si dostala pregnyl,tak může zkreslit výsledek testu - píšou to i na příbalových letácích testíků :nevim: Tak být tebou,zajdu radši na tu krev(třeba do jiné nemocnice nebo na polikliniku?) Příznaky můžou být těhu,ale taky premenstrualní syndrom,nebo autosugesce(to znám - každý měsíc :oops: ) Držim palce,ať to dobře dopadne,clostík často pomáhá k vysněným mimískům :wink: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
5.1.10 11:06

unimark mi delal druhou caru po limmitu i kdyz jsem tehu nebyla,,, nevim jestli ti mudr rekl, ale utrogestan oddaluje MS, me prisla az po jeho vysazeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
5.1.10 19:31

Miso, taky jsem cetla, že pregnyl myslim dela pozitivni test. Taky bych skocila na krev. Jinak ja taky mela v tehotenstvi menstruacni bolesti a mamatest to ukazal az treti den po vynechani a to byl jen takovy duch asi po šesti hodinach. Jinym znackam testu bych ale stopro nevěřila.
Tak držím palce, ať to dopadne dobře. Zkus ten Mamatest znovu za 3 dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misamisa
6.1.10 11:52

Tak jsem byla dnes na odberu, zitra budu vedet, ale uz jsem to tak nejak obrecela, spíš to jen potrebuju podlozit fakty :(
Děkuji moc za reakce..
Ještě bych se taky ráda zeptala, jestli máte někdo zkušenost s tím clostilbegytem - jestli se může užívat více měsíců po sobě? V příbalovým letaku to samozřejmě je, ale praxe se taky může trošku lišit..
Předem díky, Míša

• Nahlásit
  • Citovat
27271
6.1.10 11:55

Obvykle se doporučuje tříměsíční léčba, max. půlroční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misamisa
6.1.10 12:50

Kdyz jsem se bavila naposled s doktorem, říkal, že by bylo dobre ted mesic vysadit vsechny leky, ale mne se to moc nelibi, ráda bych ten clostilbegyt brala dal.. nechce se mi čekat další dva mesice, než budem moct neco podnikat dal…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.16 19:57

Ahoj holky,
jsem cca 2dny po vynechání MS, tehotenstvi nějak neřeším a nijak zvlášť se s manželem nesnažíme (necháváme tomu volný průběh ).A teď k věci…dnes jsem si jen tak udělala nezávazně TT (aniž bych si uvědomila ze mám zpožděnou MS, mám to celkem nepravidelný) no a co z toho nevyšlo…během sekundy se tam objevila mega giga čára (viz. fotka).Docela to nechápu, nějak nestuduji těhotenské příznaky či těhotenství jako takové :nevim: Ještě podotknu ze minuléj měsíc jsem měla mesicky na den přesně…Nechápu tak silnou čárku, po 2 dnech zpoždění :nevim: Co myslíte? K lékaři se dostanu až příští týden. Dekuji za nějakou odezvu :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Zuzulee
19.1.16 20:00

Jo a ta fotka :)

• Nahlásit
  • Citovat
10638
19.1.16 20:01

Tak někdo má výrazné obě čárky hned, já měla víc jak po týdnu vynechání na testu jen ducha ;). Mimochodem žádná fotka tady není :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
19.1.16 20:02

Aha, už je :mrgreen: super, to je úplná dálnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4088
19.1.16 20:03

Tak to je jasně pozitivní :mrgreen: gratuluju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9802
19.1.16 20:03

@Zuzulee záleží, jak máš dlouhej cyklus, po čtrnácti dnech od početí by určitě mohla být taková krásná čárka…takovou já jsem měla až desátý den zpoždění, ale já mám cyklus 24 dní a ovulaci 18. den, takže to tak i vychází :) z nulových příznaků si nic nedělej - často se objevují až kolem šestého týdne a nebo taky třeba vůbec - kdyby mi nerostlo břicho, tak nevím, že jsem těhotná, ani s první dcerou a ani teď (ale teď jsem teprve na začátku, tak třeba ještě něco přijde).
Jestli je to dobrá zpráva, tak gratuluju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama