Druhá čárka na těhotenském testu

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 10:46

Druhá čárka na těh. testu

Ahoj,
omlouvám se za anonym, je to čerstvé.
tento rok jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Když jsem ještě nebyla u mudr., tak testy byly dooprvdy vždy světlé a pomalu zesilovali (vím, že se někde píše, že barva nevypovídá o prosperujícím těhu). Ale myslím, že na tom něco pravdy je 8o.
Před týdnem jsem objevila na testu dvě čárky. Jak blázen testuju obden, někdy každý den. Čárka sílila, ale teď se mi zdá, že po zaschnutí je od pátku do neděle skoro stejná. Dnes jsem 17 DPO. Takže test je 15, 16, 17 dpo.
Připadám si jak magor, ale po té předešlé zkušenosti… :zed:
Takže mě jen zajímá jestli se vám zdají v pořádku? Trošku uklidnění :-)
Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9265
7.11.21 10:48

No tak podle mě už prostě nemá kam sílit. Pozitivnější už ten test být nemůže. Nikdy jsem takto silnou čárku neměla ani u jednoho ze tří dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
7.11.21 10:49

Jo, magor jsi, pokud takhke testujes.
Mě stacilo vždy otestovat jednou týden až čtrnáct dní po vynechané MS a bylo jasno. Ušetřila jsem si spoustu peněz a nervů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
7.11.21 10:53

Přestaň s těma testama nebo se z toho zblázníš, taky jsem si prošla zamlklým, ale takhle mi z toho teda nehrabalo, jasně, že ten strach tam bude už pořád, když něco takovýho zažiješ, ale i pro ten plod by bylo fajn zachovat si trochu zdravýho rozumu… nevim co od tý čárky očekáváš, jednou tam je, 3D z ní neuděláš a teď je to prostě buď a nebo s tim noc neudělá ani doktor… věř, že to bude v pořádku a nestresuj se víc než je nutný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
7.11.21 10:55

Jsi na maximu, čárka už nemá kam sílit. Další testování je zbytečné, víc už toho nebude.
17 DPO intenzita odpovídající - tentokrát bych se mimoděložního nebála. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26194
7.11.21 10:59

@Whitedog A jakou čárku bys tam ještě chtěla? Silnější už nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3597
7.11.21 10:59

Tak ja testovala az na konci 6tt, carku jem mela mozna slabsi nez ty 15dpo, test citlivost 10 delany rano, brala jsem to jako pozitivni, dalsi test jsem nedelala a je to normalni prosperujici tehotenstvi. Takze to chce klid a nohy v teple ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
7.11.21 11:02

Víc těhotná už nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
7.11.21 11:03
@Kriss Tina píše:
@Whitedog A jakou čárku bys tam ještě chtěla? Silnější už nebude.

Tři čárky. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36850
7.11.21 11:05

Po zaschnutí to vyhoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.11.21 11:12

Díky moc za komentáře. :kytka: Ono bohužel po minulé zkušenosti z mimoděložního mám trošku strach. Testy jsou už v koši :lol: usoudila jsem, že mi hrabe 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
7.11.21 11:42
@lenkatols píše:
Díky moc za komentáře. :kytka: Ono bohužel po minulé zkušenosti z mimoděložního mám trošku strach. Testy jsou už v koši :lol: usoudila jsem, že mi hrabe 8o :D

Já tě chápu. Taky jsem si tím prošla a málem umřela. Teď se opatrně zase snažíme, dva roky po ( dřív manžel nechtěl, strašně se bál :,() a já vím, že budu stejná jako ty. Nicméně, tvoje testy jsou ukázkové a v tomto případě bych se nebála. Jasně, stát se může cokoliv, ale na to nebudeme vůbec myslet :D :srdce: Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.11.21 11:58

@Veronika5507 Děkuju :kytka:. My se snažili hned po 3 měsících co jsme měli dovoleno a vyšlo to. Vzali mi jeden vejcovod. A dokonce jsem měla ovulaci z pravého vaječníku (potvrzeno utz) a z toho jsem otěhotněla, i když pravý vejcovod nemám :nevim:. Fakt zázrak :D.. Takže věřím, že i tobě s manžel to vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
7.11.21 12:21

Ahoj z některých komentářů si nic nedělej kdo nezažil mimoděložní tak nepochopí..Já jsem po mimoděložním byla stejná kjako ty. každopádně jsem si koupila vždy elektronická clearblue s ukazatelem týdnů a vždy 1* týdně ve stejný den jsem si udělala test. na prvním testu bylo 1-2 na dalším za týden tuším 2-3 a za další týden 3+.takto jsem aspoň byla trochu v klidu že hcg roste jak má a mimoděložní to nebude. Držím pěsti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
7.11.21 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj,
omlouvám se za anonym, je to čerstvé.
tento rok jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Když jsem ještě nebyla u mudr., tak testy byly dooprvdy vždy světlé a pomalu zesilovali (vím, že se někde píše, že barva nevypovídá o prosperujícím těhu). Ale myslím, že na tom něco pravdy je 8o.
Před týdnem jsem objevila na testu dvě čárky. Jak blázen testuju obden, někdy každý den. Čárka sílila, ale teď se mi zdá, že po zaschnutí je od pátku do neděle skoro stejná. Dnes jsem 17 DPO. Takže test je 15, 16, 17 dpo.
Připadám si jak magor, ale po té předešlé zkušenosti… :zed:
Takže mě jen zajímá jestli se vám zdají v pořádku? Trošku uklidnění :-)
Děkuju.

Ahojky, já vím, že máš strach, ale tím si moc nepomuzes. Nemysli na to, že by to nevyšlo. Jinak já měla u mimodelozniho hodně silné testy, takže z testu se nic moc nedozvis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat