Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Druhá čárka na těhotenském testu

[citace] **@Anonymní** píše: Ahoj, omlouvám se za anonym, je to čerstvé. tento rok jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Když jsem ještě nebyla u mudr., tak testy byly dooprvdy vždy světlé a pomalu zesilovali (vím, že se někde píše, že barva nevypovídá o prosperujícím těhu). Ale myslím, že na tom něco pravdy je 8o. Před týdnem jsem objevila na testu dvě čárky. Jak blázen testuju obden, někdy každý den. Čárka sílila, ale teď se mi zdá, že po zaschnutí je od pátku do neděle skoro stejná. Dnes jsem 17 DPO. Takže test je 15, 16, 17 dpo. Připadám si jak magor, ale po té předešlé zkušenosti... :zed: Takže mě jen zajímá jestli se vám zdají v pořádku? Trošku uklidnění :-) Děkuju. [/citace] Ahojky, já vím, že máš strach, ale tím si moc nepomuzes. Nemysli na to, že by to nevyšlo. Jinak já měla u mimodelozniho hodně silné testy, takže z testu se nic moc nedozvis.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...