Druhá dírka v uchu a rodiče

18.4.20 12:59

Druhá dírka v uchu a rodiče

Dobrý den, nedavno jsem tu psala o tom jak mi moje mamka nechce dovolit druhou dirku. Dneska jsem byla sama doma a uvědomila jsem si že mam doma vsechny potrebne věci. vzala jsem kanilu a propochla si to. Udělala jsem si to moc blízko a nechavam si ji zarust, nemam v tom ted zadnou nausnici a melo by to do měsíce byt zarostlé. Jak to zaroste, propichnu si to lepe a znovu. Prosim neukamenujte mě. Když si to potom udelam znovu, je mi jasne, že to rodiče uvidi. Dost se bojim jejich reakce kdyz to uvidi. Jaká by byla vaše reakce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3293
18.4.20 13:04

@Anonymni holcina kolik ti je? Třeba já osobně bych to dceři, které je cca 12 a víc dovolila a radši bych, aby si to nechala nastřelit někde normálně než takovýhle domácí pokusy. Ale já nejsem tvoje máma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
18.4.20 13:08

Proboha to některý rodiče řeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 13:15

@Jitul.kaaa9 16 mi je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 13:16

Jo resi ti moji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33885
18.4.20 13:20

To by si měla přečíst @warita.
Ta má pocit, že dítěti zakáže a hotovo.

Jenže zákazy, zvláště ty bez vysvětlení, vedou k horším věcem. Tady zakázali dceři propíchnou si uchu, v čistém sterilním prostředí a profesionály. Tak si ho pichla sama s blbě… A hodlá v tom pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5911
18.4.20 13:21

Hele kamarádka byla přímo u paní co to nastřeluje a stojí to snad 200Kč. V 16ti máš nějaké peníze nee? Riskuješ tak akurát zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
18.4.20 13:25
@Jitul.kaaa9 píše:
@Anonymni holcina kolik ti je? Třeba já osobně bych to dceři, které je cca 12 a víc dovolila a radši bych, aby si to nechala nastřelit někde normálně než takovýhle domácí pokusy. Ale já nejsem tvoje máma :lol:

Asi tak. Zadne domaci pokusy, hezky k profesionalce, at je to bezpecne a poradne.
Pokud by si chtela dat do ucha deset kruhu, vyjadrila bych akirat nazor, ze mi to prijde nevkusne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293

Dceru mám ještě malou, ale já bych ti vynadala, že sis to píchla sama… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
@Anonymni holcina píše:
@Jitul.kaaa9 16 mi je

Hele moje ségra udělala v 16 to samé, taky ji to rodiče zakázali. Ona si tu náušnici teda nechala normálně nastřelit u profíka. No každopádně naší to zjistili tak po půl roce? Možná po roce? Ona má dlouhé vlasy, takže to ani není vidět. A neřekli na to pak už nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
18.4.20 13:26

Rodice te asi dost dusi co? jejich pristup je ale spis na skodu, coz se ted bohuzel ukazalo-radsi nez dceru vzit do salonu, tak si to propichne sama doma a spatne..ach jo…muzu ti napsat jaka by byla moje reakce, ale nebude ti to k nicemu, kdyz nejsem tvoje mama. ja bych predne asi neresila, ze chces druhou dirku do ucha, to mi neprijde nijak dulezite. resila bych tetovani apod., ktere v tomto veku nemusi byt uplne promyslene co se tyce budoucnosti a toho, ze ti to uz zustane navzdy. ale dirku v uchu bych neresila, muze pak zase zarust, az se rozhodnes ji nemit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
18.4.20 13:28

Já mám druhou dírku snad od 14. Možná i déle. A úplně bez problémů. Každopádně ty sama si nic nedělej, radši si o tom zkus s rodiči ještě promluvit a nech to udělat profesionála. Ještě by sis ublížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
18.4.20 13:29

Hele naši taky měli kecy. Nechala jsem si píchnout další dvě taky v 16, ale s rozumem, takže v salonu. Naši jsou na tohle taky prudérní a měli kecy na vše. Lakovat nehty jsem si mohla až na gymplu jinak kecy… jestli to chceš tak někde odborne. Já je nakonec v 25 vyndala, protože jsem měla pocit, ze už se to ke me vzhledem k věku nehodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
18.4.20 13:29

@Anonymni holcina Tvoje ucho, neřešila bych to, jen bych ti doporučila si to nechat někde nastřelit, atˇsi neublížíš. Moje dcera si ve tvém věku nechala propíchnout jazyk a pupík :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 13:33

Ja bych šla hned nekde k profesionálovi ale myslim si, ze me nevemou bez podpisu od rodičů nebo s nejakym souhlasem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat