Druhá indukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 21.06.19 16:38
druhá indukce

?Ahoj, holky, zítr amě čeká druhá indukce, mám z ní strašný strach. 1. porod byl také vyvolávaný a šílený, po něm bylo velké šití pod narkozou. Velké bolesti hned po zavedení tabletky, porodní cesty se neotvíraly a byl to boj. Proto se zítřka taky bojím, ale musím kvůli extrémně vysokému tlaku podstoupit. Bylo mi to sděleno dnes. Jsem 40+1…jaké máte zkušenosti s druhým vyvoláním? Je možné, že to tělo bude snášet lépe? Moc díky!

Reakce:
Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 21.06.19 17:17

Ahoj, já měla též dvě indukce. První delší, těžší, bolestivější porod s větším poporodním poraněním, druhý porod rychlý, téměř bezbolestný s jedním kosmetickým stehem. Takže neboj!

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 21.06.19 17:18

@Janakatabara díky moc! to je super zpráva. ale…teď tady byla mudr., že ještě nemám připravené porodní cesty, takže se prý začne s preindukcí a ta prý trvá déle - i dva dny, tak nevím, nevím :-/

Polokolecko
Kecalka 247 příspěvků 21.06.19 17:23

@mandarinkapomeranc ahooj, ja měla taky i preindukci, cesty vůbec nenachystaný a porod se rozjel cca 4 hodiny po prvni tabletce :)

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 21.06.19 17:25

@Polokolecko ty jo, tak to je nádhera, to bych si taky přála, mám strašněj strach…

Polokolecko
Kecalka 247 příspěvků 21.06.19 17:29

@mandarinkapomeranc jako ono to pak trvalo, ale bala jsem se, ze nez se to rozjede, tak prave budutaky cekat treba dva dnydny a ono pr. Dr. mi dala prvnijsem tabletu v 19 hod. večer a o pulnoci uz jsem stradovala na sal, asi to samanechapu necekala :lol:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 21.06.19 17:34

Vyvolavali mi treti porod, take kvuli vysokemu tlaku a take naprosto bez nalezu. Dali mi prvni tabletu na zmekceni cest a na tu druhou uz se nedostalo, ihned se mi rozjely kontrakce. Nemam srovnani, vyvolavali mi jen tento porod, ale slo to hladce, od zavedeni tablety byl syn za 6hodin venku, neprijemna byla posledni hodina.

dickys
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 20:02

Já byla na vyvolávání jenom jednou, ale též i s preindukci, to mi dali v 10 večer takovej balónek na roztažení čípku a v 7 ráno jsem šla na sál, tam zavedli tabletu. Do 20 minut začaly kontrakce a za 8 hodin bylo hotovo :)

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 21.06.19 22:05

@mandarinkapomeranc já měla to druhé taky preindukci. Strašili, že to může trvat pár dnů, v 6:30 dali první tbl. a v 11:14 byla malá na světě…tělo je zkrátka nevyspitatelné svojí reakcí a dr radši řeknou tu horší možnou variantu. Prostě musí. Neboj. Přeji, ať máš miminko brzy na sobě :wink:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 22.06.19 07:59

@Janakatabara cekam na ni, ted me sestra upozornila, ze zi dneska pravdepodobne nebude, ze mi ted daji tabletu a zitra rano dalsi, ach jo…

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 22.06.19 13:03
@mandarinkapomeranc píše:
@Janakatabara cekam na ni, ted me sestra upozornila, ze zi dneska pravdepodobne nebude, ze mi ted daji tabletu a zitra rano dalsi, ach jo…

Tak co, jaký je aktuální stav?

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 22.06.19 13:58

@Janakatabara Mam lehke bolesti v podbrisku a krizi a jinak nic, tlak porad 150/105,chvili se jim nezdaly ozvy, ale pak zahybaly brichem a zlepsilo se to..dostala jsem ted polevku, takze cisar asi fakt nehrozi…nalez porad stejny, neotviram se… :nevim:

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 22.06.19 14:33

Mandarinkapomeranc Tak to je mi líto…přeji, aby se to brzy rozjelo. Toto čekání, kdy si člověk připadá jak hroch a chce, aby už to bylo za ním a aby držel zdravé miminko v náručí, je nekonečné…snad Vaše tělo brzy pochopí, co po něm chcete. Držím palce!

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 23.06.19 12:12

@Janakatabara tak uz mame po,nakonec.mne vcera v pet praskla vody, po ni nastup kontrakci jak hrom, jedna velka krec a za necelou pul hodku z 0 na 10…doktori mne pak rikali ze to byl masakr, ze jsem si uzila, jsem ale rada, ze to takhle nakonec dopadlo, ale byly zo nervy

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 23.06.19 12:32

Tak moc velká gratulace!!!

Váš příspěvek
Reklama