Druhá ovulace v cyklu?

269
1.7.13 13:59

druhá ovulace v cyklu?

Ahoj holky, mám takový dotaz, je možné, abych ovulovala 2× v měsíci? můj cyklus má cca 40-45 dní, brala jsem clostylbegyt a pak mi byl píchnut pregnyl na prasknutí folíku, kdy by ovulace měla přijít do 36hod-bylo to 15DC, zajímalo by mě jestli je možné, že bych třeba za týden ovulovala znovu třeba z druhého vaječníku?? děkuji za odpověd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
1.7.13 14:01

Ano možné to je..znám pár případů kdy byla ovu 2× v měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
1.7.13 14:03

I po stimulaci clostíkem a aplikaci pregnylu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
1.7.13 14:04

@Gabinka159
tak to až tak dopodrobna nevím :nevim:, jen vím že to je možné a že dokonce může mít člověk takhle v podstatě i dvojčata ale narozená každé jindy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
1.7.13 14:07
@Gabinka159 píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz, je možné, abych ovulovala 2× v měsíci? můj cyklus má cca 40-45 dní, brala jsem clostylbegyt a pak mi byl píchnut pregnyl na prasknutí folíku, kdy by ovulace měla přijít do 36hod-bylo to 15DC, zajímalo by mě jestli je možné, že bych třeba za týden ovulovala znovu třeba z druhého vaječníku?? děkuji za odpověd

je to mozne ja jsem ji taky jeden cyklus cca pred rokem mela, tak 2× v jednom cyklu ale prd z ní bylo a jedna holcina od nas z diskuze ji mela taky a ma dvojcatka z ni :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Aneta Opl
1.7.13 14:33
@smurfka píše:
@Gabinka159
tak to až tak dopodrobna nevím :nevim:, jen vím že to je možné a že dokonce může mít člověk takhle v podstatě i dvojčata ale narozená každé jindy..

Dvojčátka budou narozená asi stejně, ale počatá jindy :mrgreen: Představa druhého porodu třeba za 14 dní je hrozná:-)

• Citovat
  • Nahlásit
33184
1.7.13 14:36
@aneta Opl píše:
Dvojčátka budou narozená asi stejně, ale počatá jindy :mrgreen: Představa druhého porodu třeba za 14 dní je hrozná:-)

no někdy to tak ale bohužel je..proč by měli dělat třeba cisaře, když jedno pujde přirozeně a druhé se bude chtít ještě opéct..jako slyšela jsem i tuto verzi že se to stalo..byli dvojčata ale narozena o cca 14 dní po sobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
1.7.13 15:11

Ahoj taky jsem toho důkazem cyklus mám 42 dní né pokaždé ale tak jednou po třech měsících jinak mám cyklus tak 28-30 dní. Když mám cyklus dlouhej těch 42 dní mám ovulaci 15 den a pak 27 den… taky jsem tomu nevěřila ale pokaždé byl ovu test pozitivní i krásnej uplně ukázkovej hlen jsme měla a teplota tomu taky dokazovala a i ultrazvuk to poté potvrdil :) je to docela zajímavé ale nemusí ty vajíčka prasknout z obouch já to měla i tak že se mi dvě vajíčka urodili v jendom vaječníku ale prostě jedno odešlo dřív a druhe později…ale bohužél nic z toho není dvě čárky se pořád nerdaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
1.7.13 15:35

@DDeniska a jak dlouho se snažíte? a o první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
1.7.13 15:46

@Gabinka159 snažíme se o první,
vysazení antikoncepce listopad 2011, první řešení s doktrokou červenec 2012 udála ultrazvuk testy a bylo zjištěno pco nasazená léčba hormonama a občas to zabralo někdy ovulace a někdy zas vůbec a v únoru 2013 operace vaječníku a kontrola průchodnosti a po operaci asi tak měsíc jsem se vrátila do normálu a minulí týden byla kontrola a ultrazvuk a doktorka je uplně nadšená jo a od operace beru NOSIFOL mohu jen doporučit měla jsem nízkou sliznici a co ho beru se mi zvýšila a roste dál cože je krásný na uhnízdění vajíčka a ještě mi předepisuje clostík… je toho dost no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat