Druhé těhotenství nejde

Anonymní
31.5.16 19:35

druhe tehotenstvi nejde

Ahojky holki omlouvam se o anonym ale chodi sem tchyne:-)už rok se snažime o druhe mimi a furt nic. Antikoncepci jsem vůbec nebrala po pohlavnim styku dělám stojku a furt se nedaří:-)uplá ale nato nejsem nejsem taková že počítam menzeš s dělám testy nechávám to volne ale přijde mi to už dlouho. Přitom prvni bylo hned druhý mesic po snaženi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14234
31.5.16 19:44

Kolik ti je? Pokud přes 30, tak už bych to o moc déle než rok radši nenechávala. Zjistit zda ovuluješ a kdy, pokud to bude v pořádku, tak by nebyl od věci spermiogram muže. Jinak nevím, jaká je tvá otázka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
31.5.16 19:50

Jsem na tom stejně. Syn se povedl hned první měsíc a o druhé se snažíme už 9 měsíců. Tak nevím kde je problém, ovulace u me probíhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 19:52

Ahoj, taky jsem to zažila…první se povedlo druhý měsíc, o druhé jsme se snažili dva a čtvrt roku. Cca po roce a půl jsme se rozhodli, že to s dr. řešit nechceme a smířili jsme se s jedináčkem. No a pak jsem v létě odjeli k moři a vraceli jsme se už ve čtyřech.

Pokud to chceš řešit s dr., tak je na čase. Minimálně zkontrolovat ovulaci a spermiogram.

• Nahlásit
  • Citovat
160
31.5.16 20:21

Taky tak, první hned a na druhé jsme se museli snažit 4,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 20:26

Právě že už mi bude 33 tak čekam na další menzes a půjdu na ty hormony a manžel na spermonogram

• Nahlásit
  • Citovat
2973
31.5.16 21:29

Mozna by pomohlo zjistit nejdriv kdy mas ovulaci nez delat stojky nazdařbůh…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
1.6.16 07:02
@Anonymní píše:
Ahojky holki omlouvam se o anonym ale chodi sem tchyne:-)už rok se snažime o druhe mimi a furt nic. Antikoncepci jsem vůbec nebrala po pohlavnim styku dělám stojku a furt se nedaří:-)uplá ale nato nejsem nejsem taková že počítam menzeš s dělám testy nechávám to volne ale přijde mi to už dlouho. Přitom prvni bylo hned druhý mesic po snaženi:-)

mám mezi dětmi rozdíl 8 let.. dřív to nešlo.. to, že šlo první hned neznamená, že tak půjde i druhé. dojdi ke gyn, základní vyšetření, chlap na spermio atd.. mohlo se lecos změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 07:55

První snažení asi 3 měsíce, tehu bylo neúspěšně. Druhé až po 13 měsících! Jsem mladá, i manžel. Bez zdrav. problémů. Koupili jsme si erotické pomůcky, muž je v posteli rád submisivni, ja dominantní. Tak nás to pohltilo, ze jsme měli sex denně. To se při oplodnovani nedoporučuje, ale ejhle, těhotná :lol: bez stojek, počítání dnů, měření bazalni teploty. Jinak jsme normální lidi, žádní BDSM maniaci. Jen to oproti normálnímu sexu mělo takovou jinou energii :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama