Špinění a možné těhotenství?

213
31.5.16 14:46

Špinění a možné těhotenství?

Ahoj holky, dnes jsem 32DC, menstruaci mívám pravidelně po 30 dnech. Měla jsem ji dostat včera a nic, dnes mám pouze takové špinění které je červenohnědé ale nevypadá jako krev, vždy 1.den menstruace mám ms silnou, hned mám vložku od krve a dnes jen špinění na toaletnim papíru a někdy ani to ne, na vložce ani kapka.. myslíte že mám zkusit testnout nebo je to jen normální? Nikdy jsem tohle totiž neměla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26019
31.5.16 14:49
@NatyKli píše:
Ahoj holky, dnes jsem 32DC, menstruaci mívám pravidelně po 30 dnech. Měla jsem ji dostat včera a nic, dnes mám pouze takové špinění které je červenohnědé ale nevypadá jako krev, vždy 1.den menstruace mám ms silnou, hned mám vložku od krve a dnes jen špinění na toaletnim papíru a někdy ani to ne, na vložce ani kapka.. myslíte že mám zkusit testnout nebo je to jen normální? Nikdy jsem tohle totiž neměla :think:

Já tohle občas první den mívám, s testem bych asi ještě počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213

Ještě jsem zapomněla dodat že dnes litam neustále na záchod kvůli prujmu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151

Ahoj :) No byt tebou tak testuji. Ja měla ducha vždy první den očekávané ms. To co popisujes jsem měla vždy když mi ms začínala. Ale pokud u tebe byla ms vždy první den už silná… nebyla nějaká nemoc, stres? Ze by to trošku opozdil a nástup nebyl tak drasticky. Určitě zkus test, za to nic nedas. Ja to tak dělala vždy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
31.5.16 14:50
@NatyKli píše:
Ještě jsem zapomněla dodat že dnes litam neustále na záchod kvůli prujmu :(

Tak ten těsně před začátkem menses mívám taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
31.5.16 14:51
@Halilu píše:
Ahoj :) No byt tebou tak testuji. Ja měla ducha vždy první den očekávané ms. To co popisujes jsem měla vždy když mi ms začínala. Ale pokud u tebe byla ms vždy první den už silná… nebyla nějaká nemoc, stres? Ze by to trošku opozdil a nástup nebyl tak drasticky. Určitě zkus test, za to nic nedas. Ja to tak dělala vždy. :)

No stres malinko byl, ale mívala jsem i větší a vždy se menstruace rozjela tak jak měla no, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
31.5.16 14:57

A ještě jsem 4 dny před očekávanou ms měla takové jednorázové růžové špinění, nevím jestli to s tím má souvislost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
31.5.16 16:15
@NatyKli píše:
Ahoj holky, dnes jsem 32DC, menstruaci mívám pravidelně po 30 dnech. Měla jsem ji dostat včera a nic, dnes mám pouze takové špinění které je červenohnědé ale nevypadá jako krev, vždy 1.den menstruace mám ms silnou, hned mám vložku od krve a dnes jen špinění na toaletnim papíru a někdy ani to ne, na vložce ani kapka.. myslíte že mám zkusit testnout nebo je to jen normální? Nikdy jsem tohle totiž neměla :think:

ja jsem tohle mela uz par cyklu zpet a tehotna jsem nebyla pac se ani nesnažíme ale taky me to prekvapilo co to je no ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6
3.6.16 12:26

Ahoj snažime se 8 mesicu ted se mi prvne stalo že sem zacala spinit 4 dny pred očekavanou MS ale spinim do dneska nekdy ¨ucmrndne' kapicka krve ale menzes jako takova nikde bricho me boli uz 14 dni jako by se mi z delohy neco dralo ven a tahalo ji to.mam dost zavrate i když jenom tak sedim a nevolnost ale zadne jine priznaky..delat si nadeje nebo ne???
nechci si pripadat jak blazen a plašan dekuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
3.6.16 22:22

@krist874 nadeje bych si moc nedelala, To zklamání je pak veliké. Ale já vždy dělala test. Třeba několikrát. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat