Vajíčko jen 8mm

79
30.5.16 11:59

Vajíčko jen 8mm

Ahojky snažíme se už přes rok o druhé mimi, mam za sebou první inseminaci a nic, ted na utz 11DC anovulacni cyklus, vajicko jen 8mm. Myslite, ze i tak by se dalo otěhotnět? :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5996
30.5.16 12:02

Klidne muze jeste dorust, mas nejake leky pred inseminaci? Jake a jak je beres?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
30.5.16 12:20

Ahoj, já sice na inseminaci nebyla, ale název tvé diskuse mi připomněl dobu, než jsem otěhotněla s druhou dcerou. Snažili jsme se o dítě rok a půl, tak jsem nás objednala na konzultaci do CAR, manželovi tam na počkání udělali spermio a mě vzal Dr na ultrazvuk. Měla jsem těsně před ovulací, vajíčko viděl a jen pronesl, že nevypadá nic moc, že z toho stejně nic nebude, tak jsme se domluvili, že půjdu na laparoskopii, když do pár měsíců neotěhotním. Všechen stres ze mě spadl a z jednoho následujícího sexu se nám povedla dcerka. Z toho nic moc vajíčka :P.

Takže za mě, může ještě dorůst a můžeš i otěhotnět. Šance je myslím vždy :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9295
30.5.16 12:38

@Bambula6 Jedna se spis o velikost folikulu, vajíčka se merit nedaji ;) pokud stimulujes napr. clostilbegytem, tak dorust muze v pohode…pokud je to v nativu bez stimulace, tak je jeste sance pozdejsi ovulace…urcite mas prijit ještě na další kontrolu na utz, tak uvidíš, jestli folik poroste :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
30.5.16 16:06

Dal mi utrogestan a glostik ale až od dalšího cyklu ted to nechal být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
30.5.16 16:14

Gynekolog? Máš vypozorovanou ovulaci? Je to hrozně důležité, protože pokud ti dá Clostilbegyt a hned po něm Utrogestan, tak ten může ovulaci zabít. Pokud tě dr zkontroluje 11 DC a řekne že je cyklus anovulační, tak to je špatně. (reagovala jsem trochu pomaleji na Clostil a stalo se mi to samé. A bylo mi řečeno, že vůbec neovuluju, což byl nesmysl) Bože jako by jsi mi připoměla mě. Ale to už je mnoho let zpátky. Proč ti dává Utrogestan? Chodí ti ms nepravidelně? Dělal ti nějaké odběry? Máš spermiogram?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
30.5.16 20:55

Utrogestsn mam začít brát 16cyklu což je 1.6. a glostik 3den až to dostanu…chodíme do Pronatalu a vsechny odběry máme…minulý měsíc jsem měla ve 12DC 15mm a pichla sem si ovitrelle a brala utrogestan a pak šla na iui ale bohužel nic :,( a teď zase nemam zadny vhodny folikuly :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
30.5.16 21:36

@Bambula6 kdy sis pichala ovitrele? Normalne jsem brala utrogestan az po potvrzené ovulaci. Pokud ma folikul jen 15 mm, je brzy na cokoli. Musí mit mezi 18-22 mm.Az pak praskne a vajíčko se uvolni a může se oplodnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
31.5.16 15:47

Byla jsem na utz ve ct a dr.mi řekl že má folikul 15mm dal mi ovitrelle které jsem pichla v So a v Po šla na iui…a nic…tak folikul asi nedorostl…ted má folikul jen 8mm :,( už ztrácím naději že to pujde :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
31.5.16 16:11

@Bambula6 pred iui nedelali utz? Kolik mel folikul? Jsem z toho zmatena.Jako ze minuly cyklus jsi mela iui a nevyslo? Rikali ti, ze je jen o neco malo vetsi sance ze těhotenství klapne nez pri prirozenem cyklu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama