PMS a přitom těhotná?

101
28.5.16 10:52

pms a pritom tehotna?

Zdravim,
Mate nekdo zkusenost, ze jste prodelal klasicky pms(premenstruacni syndrom) a pritom se menzes nedostavilo? a bylo zadelano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24635
28.5.16 10:54

PMS a první pocity při těhotenství bývají velmi podobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
28.5.16 11:29

Já měla negativní těhotenský test (testovala jsem v první den očekávané MS), cítila jsem všechny své typické příznaky brzkého příchodu MS, ještě si pamatuju, jak jsem byla na aerobicu a zuřivě jsem posilovala břicho, abych to popohnala a konečně se to spustilo, občasný pocit nevolnosti jsem přičítala různým podnětům (v autě že brácha moc řezal zatáčky apod.)… za týden už byl test pozitivní :lol: takže možné to je, ty prvotní příznaky se PMS (aspoň u mě) hodně podobají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.16 11:45

Ja nikdy PMS nemela az v mesici kdy jsem otehotnela jsem mela PMS prevlecene za tehotenstvi :-).Drzim palce :palec:.

• Citovat
  • Nahlásit
11131
28.5.16 12:02

U prvniho tak silne PMS, ze jsem do sebe hodila par brufenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21547
28.5.16 12:14
@Ali-Ali píše:
U prvniho tak silne PMS, ze jsem do sebe hodila par brufenu…

přesně tak ještě jsem si říkala, že tentokrát to stojí za to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
28.5.16 12:41

@pussy85 Jo, měla jsem všechny příznaky PMS, stejné bolesti v podbřišku atd. Jen ten menses pořád nepřicházel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3242
28.5.16 13:06

Byla jsem si jista, ze to dostanu. Křeče v podbřišku tři dny před, přesně tak se u mě hlasi ms. Po dvou dnech zpožděni už mi to bylo divny, že nepřichazi a byl pozitivni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat