Bylinky na plodnost

59
27.5.16 14:58

Bylinky na plodnost

Dobry den, byla jsem u lecitele ktery mi namichal bylinky na plodnost :-) mam ze vseho krasny pocit a bylinky uz mam koupene. Rikal ze se mi muzou zvetsit prsa ve kterych budu mit tlak ale nesmi me na dotyk bolet. Nevim jestli to zacit pit uz dnes nebo po dovolene na kterou jedeme pristi tyden… Co si myslite? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64697
27.5.16 15:04

@luciesta že jsi zbytečně vyhodila prachy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.5.16 15:10
@martina.se píše:
@luciesta že jsi zbytečně vyhodila prachy :nevim:

Proc zbytecne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64697
27.5.16 15:11
@luciesta píše:
Proc zbytecne? 8o

protože tomu věříš :think: :think: proč jsi šla zrovna do této varianty, máš nějaké problémy, nedaří se či jak? :think: tyhle rádobyléčitelé z Tebe akorát vytáhnout prašule :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.5.16 15:12
@martina.se píše:
protože tomu věříš :think: :think: proč jsi šla zrovna do této varianty, máš nějaké problémy, nedaří se či jak? :think: tyhle rádobyléčitelé z Tebe akorát vytáhnout prašule :think:

Prave ze se nedari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14633
27.5.16 15:14
@martina.se píše:
protože tomu věříš :think: :think: proč jsi šla zrovna do této varianty, máš nějaké problémy, nedaří se či jak? :think: tyhle rádobyléčitelé z Tebe akorát vytáhnout prašule :think:

Hele nech ji. I placebo dokáže zázraky srovnatelné s lékem z lékárny. A bylinky aspoň nejsou homeopatie, určité množství aktivních látek v nich je. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14633
27.5.16 15:15
@luciesta píše:
Prave ze se nedari

A jak dlouho? Řešila bych nejdřív s gynekologem/symptotermální metodou, zda ovuluješ. Případně poslala muže na spermiogram. Pak se dá přemýšlet o dalších krocích, aby ty předchozí nebyly zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.5.16 15:15

Nedari se otehotnet… A slysela jsem na nej plno chvaly ze pomohl uz mnoha lidem. Bylinky si myslim nikomu neuskodi… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kacik1988
27.5.16 15:17

Já bych tomu věřila. Na první dceru jsme čekali 2,5 roku, takže ihned po šestinedělí jsem odmítla antikoncepci s tím, že tomu necháme volný průběh. Čas běžel, dcerka rostla, byl jí rok a půl, dva, dva a půl a nic. Byla jsem nešťastná a přítel mi tehdy v létě řekl, že když do Vánoc nic, v lednu pojedem do centra. V září mi známá poradila pít kontryhel, dělala jsem to spíš ze zoufalství a s tím že nic nezkazím, než že bych tomu věřila. No a v listopadu jsem měla na testu dvě čárky a o prázdninách druhou lumpici :-)

• Citovat
  • Nahlásit
59
27.5.16 15:17

Neni to jeste ani rok.. Ovulace probiha normalne a manzel ma vse vpoho… Nechci prave zatim jit na ruzne testy a cpat do sebe chemky.. Proto jsem chtela zkusit bylinky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.16 15:29

@luciesta Jake je slozeni toho caje- z jakych bylinek to je?

Pokud mas pravidelny cyklus a tak, tak ja bych byla s bylinkama opatrna, protoze obsahuji casto latky, ktere nejakym zpusobem pusobi na hormony, coz je super, pokud mas nejakou nerovnovahu. Ale pokud mas vse v rovnovaze, tak te muzou rozhodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.5.16 15:58

Probrali jsme vse s doktorem do podrobna a podle toho mi vse namichal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14633
27.5.16 16:01
@luciesta píše:
Probrali jsme vse s doktorem do podrobna a podle toho mi vse namichal…

No pokud probíhá ovulace a manžel je „v poho“, tak by mě zajímalo, podle čeho ti to teda míchal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.16 16:43

Na emiminu jsem si před šesti lety přečetla, že někomu pomohl na otěhotnění bylinkový čaj Gravozen na plodnost od pana Zentricha. Koupila jsem, pila a musím říct, že to mělo účinky. A na základě jiných zkušeností z rodiny, kdy děda byl poslán z nemocnice umřít domů 45 kg, stále zvracel, operace už nešla (rakovina) a byl nám od mamky známé doporučen recept na lék z aloe, červeného vína, medu… a poté žil ještě dalších 15 let zcela bez problémů, tak tomu věřím. Ani v nemocnici, když se tam jednou dostal s něčím jiným, tomu nechtěli věřit, když viděli jeho papíry, že byl takto nemocný a chtěli ho zkoumat.

• Citovat
  • Nahlásit
59
27.5.16 17:06
@Anonymní píše:
Na emiminu jsem si před šesti lety přečetla, že někomu pomohl na otěhotnění bylinkový čaj Gravozen na plodnost od pana Zentricha. Koupila jsem, pila a musím říct, že to mělo účinky. A na základě jiných zkušeností z rodiny, kdy děda byl poslán z nemocnice umřít domů 45 kg, stále zvracel, operace už nešla (rakovina) a byl nám od mamky známé doporučen recept na lék z aloe, červeného vína, medu… a poté žil ještě dalších 15 let zcela bez problémů, tak tomu věřím. Ani v nemocnici, když se tam jednou dostal s něčím jiným, tomu nechtěli věřit, když viděli jeho papíry, že byl takto nemocný a chtěli ho zkoumat.

Jsem rada ze pise nekdo kdo tomu veri.. Bylinky uz pomohly hodne lidem a i mym znamym… Mam kamaradku ktera se snazi o miminko 5 let OBA byli vporadku ale proste sw jim to nedarilo… Po konzultaci s lecitelem a po caji ktery ji namichal otehotnela a uz ma krasnou holcicku :-) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat