Ovulace po kontryhelu

Anonymní
26.5.16 19:24

Ovulace po kontryhelu

Ahoj :) s přítelem se snažíme již čtvrtý cyklus o miminko. Dočetla jsem se spoustu chvály na kontryhel a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Cykly mám pravidelné 28 dní a plodný výtok u mě přichází 10 DC. Tento měsíc jsem pila kontryhel prvně. Nyní jsem 13 DC a plodný výtok stále nikde, od 10 DC zkouším ovulační testy a ty jsou samozřejmě negativní. Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo podobnou zkušenost, že se vám nějakým způsobem cyklus posunul, abych věděla, co čekat. Bojím se, že jsem si rozházela cyklus, čaj jsem pila podle návodu a do 10 DC. Myslíte, že se vše vrátí do starých kolejí, když už čaj pít nebudu? :( Budu ráda, za všechny odpovědi. Prosím anonymně, děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.5.16 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj :) s přítelem se snažíme již čtvrtý cyklus o miminko. Dočetla jsem se spoustu chvály na kontryhel a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Cykly mám pravidelné 28 dní a plodný výtok u mě přichází 10 DC. Tento měsíc jsem pila kontryhel prvně. Nyní jsem 13 DC a plodný výtok stále nikde, od 10 DC zkouším ovulační testy a ty jsou samozřejmě negativní. Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo podobnou zkušenost, že se vám nějakým způsobem cyklus posunul, abych věděla, co čekat. Bojím se, že jsem si rozházela cyklus, čaj jsem pila podle návodu a do 10 DC. Myslíte, že se vše vrátí do starých kolejí, když už čaj pít nebudu? :( Budu ráda, za všechny odpovědi. Prosím anonymně, děkuji. :kytka:

ja s nim mam jen tu nejhorsi uplne mi rozhodil cyklus, ovulaci a ms jako takovou ale totalka takze po 2 mesisich letel do kose :pocitac: ono ne každému pomuze k mimcu :pankac:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.16 19:32

Ahoj, tak já za dva měsíce jen a jen díky kontryhlu rodím :lol: ;) Dlouho jsem brala hormony na srovnání cyklu a nahození ovulace a nic. Tak jsem se na ně vypr… a zkusila to s kontryhelem, menzes díky němu pravidelný, ale ovulace pokaždé jinak, přesto se třetí měsíc zadařilo. V prvý řadě, pokud nemáš ultrazvukově nebo s jasně pozitivními ovu testy potvrzené, že ovulace proběhly, tak plodnému hlenu nevěř, třeba u mě se objevoval úplně mimo a naopak v době ovulace bylo sucho :lol: holt každá jsme jiná.
Já ti tedy mohu poradit zkus vydržet, když se nezadaří, tak určitě ještě pár cyklů s kontryhelem zkus, taky jsem ho pila do 10.dc (i když na návodu je napsáno až do 14., to mi přišlo, ale moc). Držím palce ať se brzy zadaří :)

• Nahlásit
  • Citovat
6792
26.5.16 19:33

Já jsem kontryhel pila jen proto, abych začala aspoň vůbec menstruovat, s ovulací nevím. Ale na podporu ovulace mi doktorka doporučovala Inofolic, dá se sehnat ve stejném složení Nosifol nebo novější (a o dost levnější, o kyselinu listovou bohatší) Fertiprona. Spíš zkus tohle, než kontryhel ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 19:37
@JayLee píše:
ja s nim mam jen tu nejhorsi uplne mi rozhodil cyklus, ovulaci a ms jako takovou ale totalka takze po 2 mesisich letel do kose :pocitac: ono ne každému pomuze k mimcu :pankac:

Začínám mít tušení, že to u mš dopadne stejně. Pamatuješ si kdy nakonec ovulace a ms došla a za jak dlouho se to vrátilo do normálu? Jsem na sebe naštvaná, že jsem ho zkoušela.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.16 19:39

Inofolic mé sestře vůbec nepomohl, ani k početí ani ke srovnání cyklu. Za to na moje doporučení zkusila kontryhel a alespoň už funguje :palec:
Podle mě nosifol a inofolic = zbytečné vyhazování peněz, oni to mudři doporučujou, protože mají od dealerů provize. Je to ta samá písnička jako s vitamíny a antinou.
Zkus ten kontryhel, rozhodně zobat kyselinu listovou, pokud ještě nebereš a lehčeji a zdravěji se začít stravovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26.5.16 19:39

..tak já na kontryhel nedám dopustit, ačkoliv ho piju hlavně na srovnání cyklu, mě teda ovulaci nijak neposouvá, mám po něm mírnější PMS a mens. pak tak nebolí. Sbírám si ho sama, tak vím, že je čerstvý, nevím, jak je to v obchodech s čajema, jak rostou čerstvé bylinky, měly by se staré zásoby vyhazovat…tak jestli je tomuhle uzpůsobená trvanlivost uvedená na pytlíku z obchodu..?
Piješ teprv kratince, já bych to zatím neházela na kontryhel, může to být souhra okolností, jiných vlivů, občas má každá plodná žena anovulační cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 19:40
@Anonymní píše:
Ahoj, tak já za dva měsíce jen a jen díky kontryhlu rodím :lol: ;) Dlouho jsem brala hormony na srovnání cyklu a nahození ovulace a nic. Tak jsem se na ně vypr… a zkusila to s kontryhelem, menzes díky němu pravidelný, ale ovulace pokaždé jinak, přesto se třetí měsíc zadařilo. V prvý řadě, pokud nemáš ultrazvukově nebo s jasně pozitivními ovu testy potvrzené, že ovulace proběhly, tak plodnému hlenu nevěř, třeba u mě se objevoval úplně mimo a naopak v době ovulace bylo sucho :lol: holt každá jsme jiná.
Já ti tedy mohu poradit zkus vydržet, když se nezadaří, tak určitě ještě pár cyklů s kontryhelem zkus, taky jsem ho pila do 10.dc (i když na návodu je napsáno až do 14., to mi přišlo, ale moc). Držím palce ať se brzy zadaří :)

Děkuju :) Já měla cyklus jako hodinky :nevim: Slibovala jsem si od něj jen posílení dělohy a sliznice :?

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
26.5.16 19:45
@Anonymní píše:
Začínám mít tušení, že to u mš dopadne stejně. Pamatuješ si kdy nakonec ovulace a ms došla a za jak dlouho se to vrátilo do normálu? Jsem na sebe naštvaná, že jsem ho zkoušela.. :roll:

praveze ovulace vůbec nebyla když jsem ho užívala a ty cykly jako kolikat i 45 dc neli vic :pocitac: vratilo se mi to po vysazeni tak po 2 cyklesch zase do normalu zas tak dlouho to netrvalo dat do kupy a ještě si pamatuju, ze jsem mela takovy zvlastni výtoky a palila me frnda :think:

• Citovat
  • Upravit
474
26.5.16 19:46
@Anonymní píše:
Děkuju :) Já měla cyklus jako hodinky :nevim: Slibovala jsem si od něj jen posílení dělohy a sliznice :?

Ještě bych ho nezatracovala. Já se k němu určitě v budoucnu vrátím, pokud bude zapotřebí. Je možný, že ti cyklus trochu prodlouží, ale za to ti třeba právě stihne víc narůst sliznice, pokud tento cyklus přijde ms, neřešila bych, je to pro tělo nové a zkusila bych ho pít dál. Třeba to jen dělá psychika, to že na to myslíš a netrpělivě vyčkáváš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 19:53
@JayLee píše:
praveze ovulace vůbec nebyla když jsem ho užívala a ty cykly jako kolikat i 45 dc neli vic :pocitac: vratilo se mi to po vysazeni tak po 2 cyklesch zase do normalu zas tak dlouho to netrvalo dat do kupy a ještě si pamatuju, ze jsem mela takovy zvlastni výtoky a palila me frnda :think:

Já mám pocit sucha, což mě fakt zaráží, když běžně už ovuluju :? Jestli mi to z 28 dní hodí 45, tak budu mít radost teda 8o

• Nahlásit
  • Citovat
101
26.5.16 20:27

Ahoj, mam stejnou zkusenost, jak popisujes.pri snazeni o prvni dite jsem zacla pit v kvetnu od 1DC do ovulace kontryhel, a dote doby pravidelny cca 28 dni trvajici cyklus se prodlouzil o tyden, myslela jsem, ze jsem tehotna, testy negativni. nicmene vcervenci, tedy treti mesic kontryhelu, jsem otehotnela, po temer rocnim snazeni. velkou vahu prikladam i pouziti lubrikantu Conceive plus, prvni mesic pouzit a ihned uspech, doporucuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
26.5.16 20:52

Já mám díky kontryhelu cykly pravidelné, děložní výstelku krásnou a ovulaci jasně odlišitelnou od ostatních dní. Cykly mám teda docela dlouhé, 33-34 dní. Ale otěhotníme pokaždé na první dobrou (tentokrát už po čtvrté).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.16 20:21

Holky tak se hlásím zpátky, podle testů byla ovulace minulou neděli cca 16 DC. Kontryhelu se omlouvám :lol: MS zatím nedorazila a čárka bude snad sílit ( zatím to tak vypadá :srdce: )

• Nahlásit
  • Citovat
6235
11.6.16 21:11

No tak bezva :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie