IVF Clinic Olomouc červen 2016

1228
24.5.16 20:54

IVF Clinic Olomouc červen 2016

Ahojky :mavam: Zakládám novou diskuzi z toho důvodu, že ostatní podobné diskuze jsou již moc rozjeté, nebo staré a nikdo již nepřispívá. Je mi 25 let a příští týden jedeme s manželem na první konzultaci do IVF Clinic (bývalý Reprofit). Již jsme navštěvovali jiný CAR, ale nebyli jsme tam spokojeni. Objednaní jsme k paní doktorce Michnové. Budu moc ráda, když se ke mě přidáte, snažilky a budoucí maminky, které taky navštěvujete IVF Clinic, popripade klidne i jiny CAR, abychom si mohly vymenovat zkusenosti a vzajemne se podporovat :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4840
24.5.16 21:14

Ahoj, jdeme tento týden poprvé :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
24.5.16 21:23

@Efka2015 Tak to budeme mit skoro stejně :) My jdeme příští úterý :) Ke komu jdete? Snažíte se o první miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
24.5.16 21:41

Také přemýšlím že se objednám. Jak dlouho se snažíte? My od srpna, màm léčenou anovulaci clostilem, pregnylem a duphastonem a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
24.5.16 21:47

@Anetulina já jsem chtěla k MUDr Machačovi, ale slyšela jsem, že na první konzultaci bývá doktorka.. Mám skoro 10 leté dítě z 1 manželství.

@Monnish kolikrát jsi měla Closil? Asi mě to taky čeká..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
24.5.16 21:50

@Efka2015 3×, reagovala jsem dobře, ovulace byla a prd z toho. Uz mam dvouletého syna skoro a ten se zadařil napoprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
24.5.16 22:16

@Monnish Mozna by vam pomohlo IUI-Inseminace. Tam se taky stimuluje pouze clostylbegytem a pregnylem. My se snazime uz 2,5 roku, z toho rok v CARu, 6× IUI, ale u nas je problem ve spermiich a ted mam navic podezdreni na ucpany vejcovod, tak uvidim co nam tam reknou.
@Efka2015 Taky jsem chtela k Machacovi, ale je na nejsilena cekacka a ja jsem nedockava :mrgreen: Chci, aby uz se zaclo neco dit, takze ted uvidime co nam reknou a pak zvazim, zda k nemu prestoupit nebo ne :) Jinak ja mela clostyl myslim 5 cyklu a moc mi nesedl, ale u kazdeho reaguje jinak. Kazdopadne rozhodne mi pomohl k vysimu poctu folikulu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
24.5.16 22:22

@Anetulina děkuji, přemýslím prave nad iui. Uz jste v caru? Jak dlouho trva od prvni navstevy prvni iui? Jsem tez nedockava :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
24.5.16 22:29

@Monnish Prave jsme byli v jinem CARu a nebyli jsme spokojeni, tak pristi utery jedeme poprve do Clinic. Ale na IUI se dlouho neceka, hned pri prvnim cyklu jsme do toho sli :) a iui se provadi 2× na cyklus, at se zvysi pravdepodobnost :) Ceka se na MS, od 5. dne se bere clostyl, pak se jede na ultrazvuk, kde se omrkne jak jsou zrale foliky, pichne se pregnyl, at prasknou a pusti vajicko a takovou dlouhou jehlou se vpravi spermie primo k vejcovodu, at se jim ulehci prace a nemusi nikam plavat :mrgreen: Pak obden jeste jednou vpravi spermie a pak od nejakeho dne de bere utrogestan na udrzeni kdyby se zadarilo :) Pravdepodobnost otehotneni u toho IUI je pry jen 10%, ale lepsi nez nic :) A pokud jsou vejcovody i spermiky v poradku, tak bych do toho urcite sla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
24.5.16 22:43

@Anetulina já se k němu objednávala před 14 dny 8o 8o žádná čekačka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
24.5.16 22:47

@Efka2015 Jevaa vaazne? Ja vsude cetla jak se na nej musi cekat, tak jsem ani nezkousela se po nem ptat :mrgreen: Ja jsem teda blbec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
25.5.16 08:24

@Anetulina jee, Děkuji za vysvětlení. Tak ať se vám tam líbí :-). Cenově je ještě iui asi jak? Jen ze zvědavosti :-) Plánuji se objednat na začátek července asi, můj dr. už neví co se mnou, naposled mluvil o laparce. V červenci to bude 11 měsíců, tak snad nás vezmou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
25.5.16 08:38

@Monnish já myslím že IUI 1500Kc.

Pokud bys na něj šla laparka není třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
25.5.16 09:06

@Efka2015 děkuji. Teď jsem jim napsala, tak uvidím, co odepíší:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
25.5.16 09:40

@Monnish zbytečně. Já čekala na odpověď 3tydny :lol: zitrati cenu napíšu přesně.

Jen mam trochu strach, tuším ze uz je to pod Babisem..aby nezdrazili.

Na druhou stranu v CAR kde jsem.byla chtěli 3500Kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama