Chlamýdie a plodnost

Anonymní
22.5.16 13:55

chlamydie a plodnost

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti…Bohužel jsem zjistila, že mám chlamydie trachomatis. :-( Nechápu kde jsem k nim přišla, mám x let stálého partnera a jsme si věrni. U přítele to tedy samozřejmě nevím na 100%, ale řekla bych, že ano. Jsem z toho vyřízená. :-( Snažíme se o mimčo a zatím nic. Hrozně moc se bojím, že budu neplodná. Prosím vás, mohly by jste mne trochu uklidnit? Je tu někdo, kdo měl chlamydie, vyléčil se a otěhotněl? A jak dlouho po léčbě se vám zadařilo? Moc díky za případné odpovědi. Omlouvám se za anonym, ale samozřejmě se stydím. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.5.16 14:09

Chlamýdie přeléčíš a věřím, že půjde normálně otěhotnět… Já je chytla v těhotenství a ani nevím jak a kde, ale začaly mi vyvolávat předčasný porod…po přeléčení to bylo ok..prosím o zachování anonymu

• Nahlásit
  • Citovat
2882
22.5.16 14:10

Zkušenosti nemám, ale četla jsem, že se přenáší i vzduchem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
22.5.16 14:30

Asi před 5 měsíci tu byl deníček, autorka vylecila chlamidie a pak otěhotněla. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
22.5.16 14:54

Ahoj, já jsem je teda neměla, ale prý není problém je chytit na bazénu apod.. Léčba není náročná, věřím, že se Ti povede otěhotnět. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
22.5.16 15:25

@Mexie vzducehm se přenáší jiný typ chlamydií, ten typ chlamydií co má zakladatelka se přenáší pouze stykem. A rozhodně bych nesedala na veřejná wc, tam bych se nákazy také nedivila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 16:23

Mela jsem, zjistili mi je pred IVF, vylecili a mam 3 deti spontalne ;)

Mmch taky nevim kde jsem k nim prisla, na wc jsem si nesedala a partnera prvniho a zadneho jineho. Ten je nemel, ale zato jinou breberu. Zahada :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12256
22.5.16 17:25

Já je měla kdysi. Přišli na to u mamky a byly jsme v jedné domacnosti tak mě museli přelecit. A dr řekla že to mohla chytit na WC, v bazénu, v sauně a tak. A otěhotnět se mi podařilo i když jsem o to přišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 10:33

Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.16 10:34
@Anonymní píše:
Mela jsem, zjistili mi je pred IVF, vylecili a mam 3 deti spontalne ;)Mmch taky nevim kde jsem k nim prisla, na wc jsem si nesedala a partnera prvniho a zadneho jineho. Ten je nemel, ale zato jinou breberu. Zahada :mrgreen:

mohu se prosím optat za jak dlouho po vyléčení jsi otěhotněla? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.4.17 08:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti…Bohužel jsem zjistila, že mám chlamydie trachomatis. :-( Nechápu kde jsem k nim přišla, mám x let stálého partnera a jsme si věrni. U přítele to tedy samozřejmě nevím na 100%, ale řekla bych, že ano. Jsem z toho vyřízená. :-( Snažíme se o mimčo a zatím nic. Hrozně moc se bojím, že budu neplodná. Prosím vás, mohly by jste mne trochu uklidnit? Je tu někdo, kdo měl chlamydie, vyléčil se a otěhotněl? A jak dlouho po léčbě se vám zadařilo? Moc díky za případné odpovědi. Omlouvám se za anonym, ale samozřejmě se stydím. :-(

Ahoj, čtu že jsi se minulý rok potýkala s chlamydiemi, a jak to dopadlo, podařilo se ti otěhotnět? Já jsem se dozvěděla, že mám chlamydie v záři 2016 a obávála jsem se, ze mám následky, 2 roky se snazime o mimi. Zrovna jsem byla na laparoskopii, kde zjistili a odstranili srůsty. Čím léčíš chlamydie?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.4.17 23:02

Tak mne byly zjištěny chlamydie, u mne způsobily neplodnost.

• Nahlásit
  • Citovat
3113
6.10.18 22:41
@Anonymní píše:
Tak mne byly zjištěny chlamydie, u mne způsobily neplodnost.

Ahoj. V jake si fazi, podarili se chlamydie vylecit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama