Kdy vyprchá HCG po revizi dělohy?

183
21.5.16 21:11

po revizi dělohy.

Ahoj holky,

jsem měsíc po revizi dělohy.
Za jak dlouho by měl ze mě vyprchat HCG???
Dnes jsem začala trochu špinit, je mi zle od žaludku.. Udělala jsem si pro jistotu test a vyšel pozitivní :-( Je možné že by HCG ve mě ještě bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41530
21.5.16 21:16

@Victoria J dodržela jsi 6ti nedělí - pokud ne a nechránili jsme se je možné, že jsi těhotná. Jinak HCG vyprchává i podle toho jak bylo vysoké a u každého je to různé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
21.5.16 21:19

No měla jsem sex týden po revizi, ale dávali jsme si pozor.
Je to velký průšvih kdyby jsem byla zase těhotná tak rychle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
21.5.16 21:22

@Victoria J já si test po revizi nedělala, takže neporadím. Ale pokud jsi těhotná nově, tak se neboj, u nás ve skupince je holčina, která taky otěhotněla hned po revizi a teď je v pořádku už za půlkou těhotenství.

A to máš jen ducha nebo dálnici - u //?

• Nahlásit
  • Citovat
41530
21.5.16 21:24

@Victoria J no těhotná být můžeš a po revizi jsi jakoby pohnojená a chytlavá. Hele někdo otěhotněl jako Ty a donosil, někdo ne. To nejde tak říct. Každopádně držím palce, nic víc dělat nejde no. Kdyžtak si skoč v týdnu na krev HCG Ti vezmou jako samoplátci a za 2 až 3 dny jdi znova a uvidíš zda roste - to budeš pak vědět jistě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.5.16 21:24

No HCG klesá dost rychle, takže po měsíci by test měl být negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
1911
21.5.16 21:31

Pokud jde o hcg - já otěhotněla během 2týdnů, sice po SP, ale otěhotněla ;)!A myslela jsem si taky, že jde o zbytkové hcg, no tedˇ mě to „zbytkové hcg“ pořádně okopává :srdce:!

Přeju hodně štěstí! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
21.5.16 21:35

:-)

Vypadá takto, řekla bych že i stejný jako před revizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
21.5.16 21:38

foto

Foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7965
21.5.16 21:43

Tak to je dost zajdi na krev pro jistotu

Příspěvek upraven 21.05.16 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
21.5.16 21:44

Že, asi jo. V týdnu na ní zajdu. Držte mi palce, mám z toho strach. Kdyby se těhu potvrdilo, tak se bojím aby jsem o něho zase nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
21.5.16 22:13

@Victoria J Před dvěma lety jsem řešila podobný problém. Revize, po šesti týdnech další těhotenství. Nečekané, chtěli jsme čekat, ale špatně jsem odhadla ovulaci. Myslela jsem, že už je dávno po ní a ona přišla týden po sexu. Nesmrtelné spermie způsobily to, že mi dneska doma běhá druhý krásný syn. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, budila jsem se v noci hrůzou a strachem, že o miminko zase přijdu. Bylo by to naše třetí nenarozené. Naštěstí se nic takového nestalo, takže pokud jsi opravdu těhotná, posílám Ti jen kousek naděje, že to všechno může dobře dopadnout. Ničeho se neboj, ať je to jakkoliv, nic s tím už neuděláš, prostě mu jen věř. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50437
21.5.16 22:28

@Victoria J já byla po potratu hcg fakt nízké a než bylo na 0 tak to trvalo fakt dlouho. Zkus test za pár dní a pokud bude čárka sílit :lol: nebo v po a pak ve st na krev a máš jasno hned ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9510
21.5.16 23:46

Mě kontrolovali odběrama a ještě dva měsíce po revizi jem Hcg v krvi měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9510
21.5.16 23:48
@sunshinegirl píše:
No HCG klesá dost rychle, takže po měsíci by test měl být negativní.

blbost, záleží hlaně z jakých hodnot klesa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama