Falešné příznaky ovulace

2969
20.5.16 20:59

Falešné příznaky ovulace

Ahoj holky, jsem tu mezi Vámi nová. Pročítala jsem tu nějaké diskuze ohledně snažení. Tak napřed něco o mě. Nějakou dobu už beru Duphaston (i tak si MS chodí jak chce, ale už to neni tak hrozný),no a teď mám 3-tí cyklus Clostilbegyt. Po prvním jsem ovu naměřila až 17DC, po druhém nic a po třetím jsem byla ve středu (16DC) u doktora na UTZ. Potvrdil, že folíky pěkně rostou, ale napsal mi pregnyl. A prý pokud nenaměřim do pátka (dneška) ovu, tak mám přijít na injekci. Včera a dnes jsem měla // a i podle hlenu to vypadalo, že ovu byla, ale i tak jsem šla, protože jsem si nebyla jistá. No a podle UTZ neproběhla :nevim: tak mi pichl pigáro a že se máme o víkendu tulit. Tak a teď mé otázky. Je možné, že příznaky ovu na testu a hlen byly falešné? A je možnost, že se ani po pregnylu vajíčka neuvolní? Případně, kdy jít znovu na UTZ zjistit, jestli proběhla?
Děkuji :kytka: a omlouvám se za ten román :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9345
20.5.16 21:03

A čárky na testu jsi měla stejně silné? Jinak na utz podle mně může poznat proběhlou ovulaci třeba v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
20.5.16 21:05

Nejsem si úplně jistá, přijde mi, že byla o malinko světlejší. Třeba jsem to špatně přečetla. Mám i foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama