Menstruace o týden dřív při braní Duphastonu

866
20.5.16 09:43

MS o týden dřív při braní Duphastonu

Ahoj holky, stalo se některé, že při braní duphastonu začala menstruovat o týden dřív? Já ho beru už rok a ještě se mi to nestalo, tak nevím, zda se mám znepokojovat :zed: Moc díky :kytka:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

866
20.5.16 10:31

:think: a ještě by mě zajímalo, pokud má některá z vás tu zkušenost, jestli ten duphaston vysadit, nebo pořád brát :* Děkujuu

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.8.17 09:46

Ahoj, ráda bych se zeptala, jak to nakonec dopadlo? Byla to předčasná menstruace již při braní Duphastonu?
Trápí mě teď to samé, zbývají mi ještě dva dny užívání a pak bych tak za další dva dny čekala MS, ale od včerejšího večera mi začala.
Vzhledem k tomu, že Duphaston obsahuje hormony pro druhou polovinu cyklu, tak ty poslední dva dny asi vynechám.

Díky za zkušenosti :)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
20.8.17 10:03

Urcite vynechat, pri ms se brat nema. Kdyby se ti to stavalo pravidelne, tak to rekni gyn, nejspis ti zacatek uzivani posune trochu dopredu, abys stihla vybrat vsechny davky :)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama