Nidace už 4 dpo

Anonymní
25.5.16 09:33

Nidace už 4 dpo

Ahoj,

prosím o zkušenost… může být skutečně nidace už 4dpo, jak mi ukažuje graf BT? Těhu test mi dnes ukázal slabého ducha. Ale co jsem četla tak nidace bývá tak od 5dpo, tak se mi nechce věřit, že bych měla tak rychlé vajíčko při cestě vejcovodem :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.5.16 10:08

Ahoj :dance:

Sice tu nebyla žádná odpověď, ale kdyby v budoucnu někdo do vlákna zavítal, tak můžu říct, že to byla skutečně nidace… Jsem těhotná! :srdce:

Zakladatelka tématu

• Citovat
  • Nahlásit
1332
31.5.16 10:32

K těhotenství blahopřeji…kdyby si nedělala ovulační test, tak bych si troufla tvrdit, že k ovulaci došlo dříve, protože vzhledem k tomu v jaké fázi dělení buněk dochází k uhnízdění embrya není teoreticky možné, aby to bylo čtvrtý den…k nidaci dochází mezi 7. - 10. dnem, výjimečně o něco dříve…je to opravdu zvláštní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
31.5.16 10:40

Myslím, že 4dpo to nebyla nidace, ale pokles kvůli estrogenům, které se po ovulaci ještě „perou“ se progesteronem. Na spoustě grafů, které jsou v galerii na FF, to tak je právě 4 dpo. A nidační pokles jako takový, si myslím, že v grafu není vidět, ten by byl skutečně 8 - 10 dpo.
Jsem teda jen laik, ne zdravotnice, ale co mám načteno z diskuzí atd…

K těhotenství gratuluju ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.16 11:41

@DancaM No vidíš to mě nenapadlo a možná by to byla i pravda… protože i mě se to na nidaci zdá brzy aby vajíčko doputovalo do dělohy… no teď už je to jedno, hlavně že tam je :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.17 11:09
@Anonymní píše:
Ahoj :dance:

Sice tu nebyla žádná odpověď, ale kdyby v budoucnu někdo do vlákna zavítal, tak můžu říct, že to byla skutečně nidace… Jsem těhotná! :srdce:

Zakladatelka tématu

A pokud byla nidace takhle brzo, tak kdy ti vyšlo něco na testu?

• Citovat
  • Nahlásit
2468
16.6.17 12:11

Taky dodnes nevím, jestli to byla nidace, ale 3. a 4. den po styku jsem mírně špinila, což se mi nikdy jindy nestalo - a v den vynechání MS jsem měla jasně pozitivní test :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
22.9.17 16:48
@Patie píše:
Taky dodnes nevím, jestli to byla nidace, ale 3. a 4. den po styku jsem mírně špinila, což se mi nikdy jindy nestalo - a v den vynechání MS jsem měla jasně pozitivní test :)

Ahoj, já spinila 4 den po styku..no spinila, na toaletaku jsem našla hrudku něčeho hnědého a po druhé návštěvě WC jsem měla takový tahlavy hlen s krvavou nitkou. Jsem 22DC,8DPO.. Ovulku jsem měla přesně 14.9,dle UZ. Testy zatím negativní a „mrchu“ mám dostat 28.9. Jsem totálně na prášky protože ani duch, sem tam brni prsa a když zakaslu, tak mám pocit že my upadne podvozek! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
22.9.17 17:57

@Raduza121 První pozitivní test očekávej 12. den z ranní moči. Dřív nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
22.9.17 18:02

Bože co my ženský musíme všechno vytrpět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
22.9.17 18:10
@Raduza121 píše:

Tak se netrap ;) stresem ducha stejne nevykouzlis, dej si radsi dvojku cerveneho a sushi, dokud muzes ;)

• Citovat
  • Nahlásit
50
22.9.17 18:57

Já když jsem nervózní tak zeru…a zeru a zeru..pak stoupnu na váhu a jsem nasr…že jsem přibrala a z nervů pak zase zeru a zeru… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
18.10.17 09:28
@Raduza121 píše:

Ahoj, tak jak to dopadlo? Ja to mam tento měsíc taky tak. 3 dpo spineni, pokles teploty a 4 dpo ještě větší pokles. Tak nevim co to je… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
18.10.17 10:04

Tak já jedu tento měsíc od znova. Minule došla MS 27DC, dřív než obvykle. Tento měsíc mám 8DPO,22DC a na testu bílo. Sem tam nějaký křeče a píchání v podbřišku ale Toť vše. Takže si myslím, že zase nic. Minule to bylo úplně stejný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat