IVF + porucha buněčné imunity

Anonymní
26.5.16 12:49

Ivf + porucha buněčné imunity

Ahoj holky, po dvou neúspěšných IVF, jsem si nechala udělat reprodukční imunologie a vyšla mi porucha buněčné imunity (vysoké TNF alfa, interleukin 2 a 4), takže před ivf musím projít terapií + možná imunomodulačními infuzemi před a po ET. Prošla jste tím některá? Jak to probíhalo a jak to dopadlo?

Anonym proto, že nikdo neví, že podstupujeme IVf.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.5.16 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, po dvou neúspěšných IVF, jsem si nechala udělat reprodukční imunologie a vyšla mi porucha buněčné imunity (vysoké TNF alfa, interleukin 2 a 4), takže před ivf musím projít terapií + možná imunomodulačními infuzemi před a po ET. Prošla jste tím některá? Jak to probíhalo a jak to dopadlo?Anonym proto, že nikdo neví, že podstupujeme IVf.

jo taky jsem musela prelecovat imunitu mela jsem něco s BI pak ještě protilátky na trofoblast ale 3 mesice to trvalo nez pak byla KO ok a vyslo pak hnedka první IVF ;)

• Citovat
  • Upravit
5202
26.5.16 13:37

Jo, Prednison a styk důsledně s kondomem, po 3 měsících kontrola. Dva dny poté, co mi přišel tento rozsudek jsem zjisila, že jsem přirozeně otěhotněla, takže jsem teď měsíc a půl brala Prednison v těhotenství a vypadá to, že vše ok. Držím palce. Jen nerozumím tomu, proč Vám dělali 2× IVF bez základních vyšetření, ale tak to bohužel chodí u většiny CARů, jde jim o kšeft, nikoli o úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama