Zpoždění menstruace týden

2
30.5.16 17:22

...

Ahoj chci se zeptat s přítelem jsme měly pohlavní styk 20. 5. Antikoncepci neberu. Menstruaci mám opožděnou o týden. Včera v noci mě vzbudila nevolnost a dnes mi nebylo dobře ráno, pobolívá mě břicho na pravé straně a jsem furt unavená. Test vyšel negativní. Myslíte že bych mohla být těhotná? Že je třeba na test ještě brzo? Miminko by jsme chtěly. :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
30.5.16 17:28

Pokud jste meli styk jen 20.5. a MS mela byt 23.5., tak sice tehotna byt muzes, ale je to dost nepravdepodobne (pokud mivas jinak pravidelne cykly, tak jsi mela pravdepodobne davno po ovulaci).

pokud bys tehotna skutecne byla (ovulaci mela vyrazne pozdeji), tak by ti to test ukazal asi tak 2 tydny po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
30.5.16 17:30
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
30.5.16 17:39

Menstruaci pravidelnou nemám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
30.5.16 17:48

Když nemáš pravidelnou menstruaci, tak jak můžeš vědět, že máš týden zpoždění? Jinak ze sexu se ženou otěhotnět nelze (chtěly). By jsme - > bychom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
30.5.16 17:50

@Terez10 tak jak víš že máš týden spozdeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.19 16:48

Týden zpožděná menstruace

Ahoj, mám dotaz je to přesně týden co jsem měla dostat menstruaci, ale stále nic. Dnes ráno jsem i zvracela, teď odpoledne jsem si dělala test ale vyšel negativní. Myslíte že by se mohlo jednat o těhotenství nebo jen o stres? Díky předem za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
5867
25.2.19 17:41
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz je to přesně týden co jsem měla dostat menstruaci, ale stále nic. Dnes ráno jsem i zvracela, teď odpoledne jsem si dělala test ale vyšel negativní. Myslíte že by se mohlo jednat o těhotenství nebo jen o stres? Díky předem za odpověď :)

Máš nějaké těhotenské příznaky?
No pokud ti po týdenním zpoždění vyšel test negativní viděla bych to asi tak že těhotná nebudeš, ostatně mohla jsi mít později ovulaci a těhotenství se teprve na testu ukáže i když bych s tím na tvém místě asi moc nepočítala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.19 18:02

@Michaela02993 jinak právě žádné příznaky nemám, chtěla jsem to nejdřív ale vidět i z pohledu zkušenějších než půjdu na gyndu, jinak díky

• Nahlásit
  • Citovat
5867
25.2.19 18:07
@Anonymní píše:
@Michaela02993 jinak právě žádné příznaky nemám, chtěla jsem to nejdřív ale vidět i z pohledu zkušenějších než půjdu na gyndu, jinak díky

Viděla bych to asi na vyvolávačku u dr :) po týdnu zpoždění by se na testu ukázal aspoň duch kdybys měla ovu později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama