Druhé těhotenství, změna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 16:56
Druhé těhotenství, změna???

Ahojda ženy, omlouvám se, že vkládám anonymně, ale pro můj pocit raději nebudu zmiňovat svou identitu. :oops:
V říjnu jsem podstoupila interupci, protože mě můj bývalý přítel vykopli na ulici a já neměla kam jít. TT byl pozitivní při zpoždění ms 5 dní. Nyní mám přítele, který je úplný opak mého bývalého a jelikož jsem toho rozhodnutí interupce litovala (ale neměla jsem ani kam jít) s přítelem jsme se rozhodli, že se o miminko spolu budeme snažit. (jsme spolu krátce, ale rozumíme si skvěle a dokonce jsme hned začali spolu bydlet). Teď mám zpoždění ms 3 den a TT je negativní :,(
Vím, že jsme teprve na začátku snažení, ale i tak bych ráda věděla, zda je možnost, že TT bude ještě pozitivní (zda máte zkušenost) či zda je možné, mít při druhém těhu TT pozitivní později, než u toho prvního. 8o
Moc Vám děkuji za názory a rady a prosím, neodsuzujte mě, že jsem první mimi musela dát pryč a vzdát se ho. Vim, že se spousta žen snaží, nejde to a pak když čtou toto, je jim smutno. Já ale opravdu jinou možnost neměla. Bylo tam i vydírání ze strany ex přítelovi rodiny a bylo to zkrátka složité :(

Reakce:
PenelopaW
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 4 inzeráty 19.07.19 17:15

Řekla bych, že je na test ještě brzy. Zpoždění může být i z jiných důvodů, ještě bych nějakou dobu počkala a pak udělala další test. Za rozhodnutí neodsuzuji, přeji, ať jsi v novém vztahu šťastná a mimčo (ať teď či později) Vám dá hodně radosti.

lachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 19.07.19 17:44

Záleží kdy byla ovulace. Ale při 3tim dnu zpoždění jsem už měla vždy jasně pozitivní test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 17:59
@PenelopaW píše: Řekla bych, že je na test ještě brzy. Zpoždění může být i z jiných důvodů, ještě bych nějakou dobu počkala a pak udělala další test. Za rozhodnutí neodsuzuji, přeji, ať jsi v novém vztahu šťastná a mimčo (ať teď či později) Vám dá hodně radosti.

Moc děkuji, věřím, že se konečně budu mít lépe psychicky i fyzicky a mimčo snad také :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 18:00
@lachtanice86 píše:
Záleží kdy byla ovulace. Ale při 3tim dnu zpoždění jsem už měla vždy jasně pozitivní test

Ovulaci jsem měla 3.7. myslíte, že už šance není?

lachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 19.07.19 18:10
@Anonymní píše:
Ovulaci jsem měla 3.7. myslíte, že už šance není?

To už by měl být test prukazny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 08:52

Tak mi lékař řekl, že těhotná jsem, ale musím ještě na vyšetření, zda je vše v pořádku. Něco se mu nezdá 8o :roll:

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 24.07.19 10:33
@Anonymní píše:
Tak mi lékař řekl, že těhotná jsem, ale musím ještě na vyšetření, zda je vše v pořádku. Něco se mu nezdá 8o :roll:

A podle čeho poznal těhotenství?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 11:30

@karkarka dle testů z krve

Váš příspěvek
Reklama