Druhé zamlklé těhu

Anonymní
19.5.20 11:06

Druhé zamkle tehu

Pred zhruba necelými 4 roky jsem prodělala zamkle těhotenství, pak se mi za pul rok po tom podarilo otěhotnět a mam syna, nyni ma tri roky. Otehotnela jsem nyni zase, ale dnes mi na gynde doktorka rekla, že to zamkle tehu, plod nemá srdeční akci, jsem tak 6tt - 7 tt. Příští tyden pokud nebude srdeční akce1 půjdu na škrabku. Vim, ze je to možná blbost se na to ptát, ale je možné i tak do budoucna znovu otehotnet? Je mi psychicky hrozně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2937
19.5.20 11:07

Jestli jsi v 6tt tak se srdicko muze jeste ukazat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 11:14

Mam jeste týden do příští prohlídky. Navíc se mi podarilo otěhotnět trochu v situaci, kdy mam doma handicapované dítě. Sice jsme druhé dítě chteli, ale trochu v soku jsme byli. A pořád jsem si říkala jestli je spravne mit ted druhé dite, navíc i ta situace kolem Covidu. Tak si rikam, ze kdyz je ted plod bez srdeční akce, tak to je jenom výsledek moji psychiky, protoze kdyz si není jista matka,( jako já,), tak ten plod proste nebude v pořádku jak by byl, kdybCh si jistá byla…

• Nahlásit
  • Citovat
11725
19.5.20 11:21

Nesmysl. Ja se na dítě těšila vždy, nevyšlo to 5×. Nikde není psáno že další dopadne u tebe špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 11:25
@lachtanice86 píše:
Nesmysl. Ja se na dítě těšila vždy, nevyšlo to 5×. Nikde není psáno že další dopadne u tebe špatně

to me moc mrzí…vite napada me cokoliv, :(

• Nahlásit
  • Citovat
11725
19.5.20 11:27
@Anonymní píše:
to me moc mrzí…vite napada me cokoliv, :(

Ne, není to tvoje vina. Něco bylo špatně a tělo to vyřešilo. Ber to tak a opravdu se ti uleví. Vlastní zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 11:38
@Anonymní píše:
Mam jeste týden do příští prohlídky. Navíc se mi podarilo otěhotnět trochu v situaci, kdy mam doma handicapované dítě. Sice jsme druhé dítě chteli, ale trochu v soku jsme byli. A pořád jsem si říkala jestli je spravne mit ted druhé dite, navíc i ta situace kolem Covidu. Tak si rikam, ze kdyz je ted plod bez srdeční akce, tak to je jenom výsledek moji psychiky, protoze kdyz si není jista matka,( jako já,), tak ten plod proste nebude v pořádku jak by byl, kdybCh si jistá byla…

To je blbost, my se otěhotnět snažili dlouho a když se zadařilo moc se těšili a taky to zkončilo ZT. Tvoje chyba to určitě není, jen tam bylo prostě něco špatně. Jinak hodně holek mělo i několik ZT za sebou a pak další těhotenství bylo v pořádku, takže určitě otěhotnět pak můžeš. A je docela možné že příští týden srdíčko bude, ještě je brzy na takové závěry. Drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
500
19.5.20 11:57
@Anonymní píše:
Mam jeste týden do příští prohlídky. Navíc se mi podarilo otěhotnět trochu v situaci, kdy mam doma handicapované dítě. Sice jsme druhé dítě chteli, ale trochu v soku jsme byli. A pořád jsem si říkala jestli je spravne mit ted druhé dite, navíc i ta situace kolem Covidu. Tak si rikam, ze kdyz je ted plod bez srdeční akce, tak to je jenom výsledek moji psychiky, protoze kdyz si není jista matka,( jako já,), tak ten plod proste nebude v pořádku jak by byl, kdybCh si jistá byla…

To je blbost. Plod bez akce je většinou vysledkem špatných genů, ne psychiky matky. Zas tak mocná ta psychika není :D

Otěhotnět znovu klidně můžeš, co by ne? At to příště dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24116
19.5.20 13:00

Jasně že můžeš otěhotnět, já taky tak měla. Plus potrat v mládí. A mám dvě zdravé děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 15:35

Me je z toho tak smutno. Nechci se litovat, vim, že nejsem sama, ale někomu ten osud nakládá jen co je pravda a jiná má vše v pohodě, od těhotenství po porod, kuří jak fabrika a neváží si toho, co má…no, ale vim, že jediné co můžu je dostat se z toho…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama