Výmluva do práce

Anonymní
14.5.20 15:13

,,Výmluva" do práce

Ahoj všem. Potřebovala bych poradit. Příští týden jdu na revizi po ZT a protože důvody nechci v práci říkat, chtěla bych zjistit, zda se revize dělá i z nějakého jiného důvodu. Mlčela bych úplně, ale čeká mě zítra a dny před zákrokem lítání po doktorech (navíc i covid) a to už nijak neuhraju. Takže bych ráda řekla, že jdu na revizi - ale z jiného důvodu (pokud tedy existuje).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24388
14.5.20 15:16

Leda kdybys sla na potrat, kuli cemu jinému bys chtela delat revizi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5963
14.5.20 15:17

A nemuzes rict, ze jdes na gyn. Zakrok. Treba kvuli myomum? Jestli se tomu rika nebo nerika revize nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
14.5.20 15:18

Vymysli si jiny druh zákroku, ono v práci ani nejsi povinna uvádět svůj zdravotní stav. Prostě řekni že jdeš na zakrok, když se někdo bude ptát, tak rekni ze je to intimni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
14.5.20 15:22

Řekni že máš cystu, a jdeš na odstranění. A vůbec, nemáš povinnost hlásit své zdravotní důvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:22

Holky díky. O revizi tedy mluvit vůbec nebudu. Akorát u nás ženský jsou hrozný šťoury :roll: Z nemocnice dostanu nějaký papír a na něm diagnóza uvedená není? To budu mít na ten den neschopenku? Nebo si radši vzít dovolenou? Prý můžu hned druhý den do práce - jsem kancelářská myš, tak to snad ničemu vadit nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
14541
14.5.20 15:24

Normálně řekni, že jdeš na zákrok toť vše. Pokud se budou ptát, tak je to intimní. Hotovo, šmitec :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:25

Cystu říct nemůžu - tam je hospitalizace - 2-3dny, to by ženský šťouraly :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3176
14.5.20 15:27

Kyretaz se dela i u dlouhotrvajiciho krvaceni (spis starsi zeny, ale to asi laik nebude resit). Jinak si vymysli cokoli (cysta apod jiste poslouzi a pochybuju, ze te budou zkoumat, jestli mas jizvicky po laparoskopii), predpokladam, ze budes chvili na neschopence, diagnozu se z ni nikdo nedozvi. Jen nevim, jestli zamestnavatel vidi oddeleni, kde byla vystavena, tak bych asi radsi pro verohodnost zustala v gyn oblasti. Preju hodne sily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2135
14.5.20 15:32
@Anonymní píše:
Holky díky. O revizi tedy mluvit vůbec nebudu. Akorát u nás ženský jsou hrozný šťoury :roll: Z nemocnice dostanu nějaký papír a na něm diagnóza uvedená není? To budu mít na ten den neschopenku? Nebo si radši vzít dovolenou? Prý můžu hned druhý den do práce - jsem kancelářská myš, tak to snad ničemu vadit nebude.

Jj, taky bych rekla gyn. zakrok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:35

Holky, moc děkuju. Zítra musím k obvodní na krevní obraz, v pondělí na gyndu a v úterý na covid…se picnu…kdyby to samo odešlo, byla bych fakt radši :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:38

Můžeš říct, že jdeš na kyretáž, protože ti našli nález na děloze. Já to měla před pár lety. Udělala se mi v děloze nějaká sraženina, k vůli které jsem špinila mimo cyklus. Když se ani po ms neztratila, šla jsem na výškrab. Je to v podstatě úplně stejný zákrok. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
60771
14.5.20 15:43

Já bych se v práci vůbec nesvěřovala, buď si vezmi dovolenou nebo řekni, že máš zdravotní problém a nechceš o tom mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:48

Děkuju všem! Už aby to bylo za mnou… hezké odpoledne :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
14.5.20 15:48

Řekla bych, že jdu na zákrok. Za celý život jsem se nesetkala s tím, že by někdo v práci byl tak drzý, a vyzvídal, co přesně se bude dít. Pokud ale víš, že kolegyně jsou drzé a budou se vyptávat, tak bych si vzala volno…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat