Těhotenské příznaky, když vimizí

1
9.5.20 11:01

Těhotenské příznaky - když vymizí

Zdravím všechny. Prosím o Vaše zkušenosti /názory.
Nyní jsem 10tt+4d, v 8tt jsem podstoupila prohlídku u lékaře, který tehu potvrdil, slyšela jsem bít srdíčko.
Zhruba před 2 lety jsem prodelala SP, který probíhal tak, že jsem začala spinit a zmizely mi veškeré tehu příznaky (prodelala jsem tou dobou nějakou virozu), kdy mě přestaly bolet jinak velice napjatá prsa, přestala jsem být otekla, jen špatně mi ani předtím nikdy nebylo.
Od začátku současného tehu jsem neměla tak výrazne příznaky, jen se mi objevila nějaká alergie (beru po konzultaci s lékaři ZODAC), občas mě bolely prsa, občas žaludek jak na vodě a navalovalo se mi hlavně při čištění zubů. Ale v porovnání s prvním tehu nic výrazného. Zhruba v 9tt jsem jeden den spinila, doktor řekl, že když to neprejde, mam dorazit, ale byl to jen ten jeden den a trochu. Postupně mě ale přestaly úplně bolet prsa a už mi není vůbec špatně, na kontrolu jdu až za 4 dny, mám obavy, jestli to není ZP…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
467
9.5.20 11:16

Vždycky je to 50 na 50, ale pro tvé uklidnění, mně se vždycky (2×) kolem cca 10. až 11. týdne těhotenství příznaky zmírňují a postupně mizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18524
9.5.20 14:50

Může a nemusí to nic znamenat. Ja třeba příznaky mela pořád, i když mi rekli že je to zt. Blila jsem i v den revize. Příznaky fakt nic neznamenají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat